Jump to content
  • 0

Bezprzewodowe BT na trening 300-400 pln

brodaty71

Question

Koledzy pomóżcie dobrać coś z bezprzewodowych.

Przewertowałem trochę forum i często polecane są mee x7 i ku nich w sumie skłaniał bym się najbardziej. W oczy rzuciły mi się także brainwavz blu ale z recenzji wynika, że do sportu to raczej mało wygodne. Czy jest jeszcze coś wartego uwagi w tym budżecie?

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Witam, podepne się pod temat, żeby nie zakładać nowego, też jestem ciekawy jakiś innych propozycji. Mee X7 miałem i dzięki życzliwości kolegi z forum mogłem je zwrócić. Po pierwszej parze dostałem drugie i te też nie współgrały z moim telefonem. Miałem ciągłe zrywanie utworów. Telefon w dzinsach w kieszeni, słuchawki wiadomo, w uszach. Problem występował z samsungiem s6 edge plus. Ja szukam czegoś na BT, na codzień jak i do biegania, do kwoty 1000zł.

Edited by ciepok77

• 0

Od niedawna mam x7, polecam na trening. Sygnatura V, bardzo ciekawie brzmiące, oczywiście jak ktoś szuka analitycznego grania na trening to pewnie będzie szukał czegoś innego ale dla mnie wybór trafiony. Z iphonem 6 nie mam żadnych problemów z zasięgiem. Do tego dodam, że są mega wygodne.

• 0

Witam, podepne się pod temat, żeby nie zakładać nowego, też jestem ciekawy jakiś innych propozycji. Mee X7 miałem i dzięki życzliwości kolegi z forum mogłem je zwrócić. Po pierwszej parze dostałem drugie i te też nie współgrały z moim telefonem. Miałem ciągłe zrywanie utworów. Telefon w dzinsach w kieszeni, słuchawki wiadomo, w uszach. Problem występował z samsungiem s6 edge plus. Ja szukam czegoś na BT, na codzień jak i do biegania, do kwoty 1000zł.

Potwierdzam problemy z S6 Edge Plus. Z LGV10 i Meizu Pro5 działają jak złoto. Tylko ja wymieniłem tipsy na triflange od Mee.

• 0

Kiedy będąc "młodą lekarką" biegałem i ćwiczyłem to głównie słyszałem bicie serca i szum krwi w naczyniach.

Co Wy tak szalejecie z jakością tych słuchawek i odsłuchów kiedy i tak połowy nie słychać ?

No, chyba, że teraz to się jakoś inaczej ćwiczy ? Mniej wysiłkowo czy jak ???

• 0

Kiedy będąc "młodą lekarką" biegałem i ćwiczyłem to głównie słyszałem bicie serca i szum krwi w naczyniach.

Co Wy tak szalejecie z jakością tych słuchawek i odsłuchów kiedy i tak połowy nie słychać ?

No, chyba, że teraz to się jakoś inaczej ćwiczy ? Mniej wysiłkowo czy jak ???

Bo teraz Panie to są takie wynalazki, że to lepiej słychać niż w latach 60tych :lol:

Ja to lubię i ze słuchawkami i bez, różnie mam, ale jeśli już słuchawki to musi być dobra V-ka. Mee tak grają.

• 0

"Kiedy będąc "młodą lekarką" biegałem i ćwiczyłem to głównie słyszałem bicie serca i szum krwi w naczyniach.

No, chyba, że teraz to się jakoś inaczej ćwiczy ? Mniej wysiłkowo czy jak ???"

Nie, też lubię jak serce wali i wtedy muzyka to tylko drugi plan, dlatego napisałem, że słuchawki mają być zarazem na codzień; w drodze do pracy i z, jak idę spacerkiem, na spacery z pociechami, gdy one ganiają na placu zabaw, a ja spokojnie mogę przysiąść i posłuchać, jak i do opalania w ogrodzie...itd. Nie chce kupować kilku par, chce wydać raz, a dobrze i być zadowolony:-)

• 0

"Kiedy będąc "młodą lekarką" biegałem i ćwiczyłem to głównie słyszałem bicie serca i szum krwi w naczyniach.

No, chyba, że teraz to się jakoś inaczej ćwiczy ? Mniej wysiłkowo czy jak ???"

Nie, też lubię jak serce wali i wtedy muzyka to tylko drugi plan, dlatego napisałem, że słuchawki mają być zarazem na codzień; w drodze do pracy i z, jak idę spacerkiem, na spacery z pociechami, gdy one ganiają na placu zabaw, a ja spokojnie mogę przysiąść i posłuchać, jak i do opalania w ogrodzie...itd. Nie chce kupować kilku par, chce wydać raz, a dobrze i być zadowolony:-)

O, to jest dobra odpowiedź :) , ale i tak nie wiem co Ci polecić :P

Widziałem 2 dni temu w TK Maxx doki bluetooth do sportu za 70 zet ...

Masz w okolicy TK Maxx-a ? Oni nie są marudni. Można zabrać do domu, potestować, a potem zwrócić, byle pudełka walec nie przejechał.A jeśli podpasuje i się "spsuje" to w ciągu 2 lat oddają kasę, bo nie bawią się w gwarancyjne naprawy ...

• 0

Potwierdzam problemy z S6 Edge Plus. Z LGV10 i Meizu Pro5 działają jak złoto. Tylko ja wymieniłem tipsy na triflange od Mee.

Ostatnio robiłem małe testy zasięgu w różnych warunkach i faktycznie potwierdzam, że zarówno galaxy s6 i s6 edge strasznie słabo wypadają. Nie wiem na ile jest to kwestia mocy samego układu bt a na ile problem ze zbieraniem zakłóceń, gdyż w pomieszczeniach cieżko stwierdzić bo wszystko jest ok, ale na mieście dokładnie sprawdzałem, że w jednym miejscu działa bez problemu a kilka kroków dalej już występują zakłócenia. W tym samym miejscu gdzie występują problemy z s6 i s6 edge w żadnym wypadku nie było najmniejszych problemów z iphone 5,6 oraz htc m8 i sony z3. Także definitywnie jest coś na rzeczy i Panowie z samsunga na czymś chyba przyoszczędzili. Przebiłem się też przez kilka tematów na innych zachodnich forach i też można znaleźć informacje, że s6/s6edge potrafi zrywać połączenia lub przycinać nawet w samochodzie. Często piszą użytkownicy, że pomaga ponowne sparowanie urządzenia poprzedzone usunięciem ale to krótkotrałe obejście.