Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Aliexpress, sprzedaż w Polsce - Bravo Audio v2?


RegisTT

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

 

Pod koniec maja będę robił na aliexpress spore zamówienie i chciałbym uzyskać jakieś wstępne rozeznanie. Oprócz rzeczy, które kupuję dla siebie, zamierzam zainwestować w coś, co będę mógł sprzedać z pewnym zyskiem w Polsce (nie mówię o żadnych dużych inwestycjach, góra 10 sztuk). Póki co myślę nad wzmacniaczem słuchawkowym Bravo Audio v2. Z tego co czytałem niektórzy użytkownicy tego forum mieli już przyjemność korzystać z w/w urządzenia, opinie były bardzo przychylne. Cena na aliexpress wynosi około 65$, co po doliczeniu ew. cła i vatu da niewiele ponad 80$, a więc przy obecnym kursie dolara ~310zł. Moja cena wynosiłaby niecałe 400zł ( kupujący nie musiałby czekać 2 tygodnie na wysyłkę z Chin, sprawdzałbym również sprawność każdego wzmaka i odpowiednio go pakował). Jeżeli na moją przesyłkę nie zostałyby nałożone cło i vat, cena spada. Czy ktoś byłby wstępnie zainteresowany zakupem Bravo Audio v2? Czy macie może inne propozycje zamiast niego? Jestem otwarty na uwagi i propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca was rozumiem. Nie mam jeszcze tych przedmiotów - więc nie zamieszczam ogłoszenia w komisie. Jest sporo ludzi, którym nie chce bawić się w zamawianie przez Aliexpress z powodów różnych, więc to raczej do nich skierowane jest pytanie. Certyfikat na sprzedanie paru wzmaków o wartości 300zł każdy? Jeżeli waszym zdaniem jest to poroniony pomysł to okej, chociaż nie do końca rozumiem oburzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości, to co chce zrobić jest niezgodne z prawem, tak? Jeżeli tak to pytanie nieaktualne, można usunąć. Chociaż szczerze mówiąc zdziwiłem się, na allegro jest masa ludzi handlujących dobrami z aliexpress, od zegarków po smarfony, i wątpię, żeby posiadali oni certyfikaty (mogę się mylić). Dzięki za informacje i szybką odpowiedź, pozdrawiam również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że za pierwszym razem okey może się udać, ale za kolejnym już nie będzie tak fajnie i każda kolejna paczką będzie dokładnie sprawdzana. Mnie puścili przy zbiorowym zamówieniu- ale celnik dzwoniać zadawał parę razy pytanie czy aby na pewno to jest prywatne zamówienie a nie na handel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności