Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern AK300


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z doświadczenia wiem, żę jak mam za dużo muzyki- to mało jej słucham :) Wolę mniejszą i sobie zmieniać repertuar. Tak czy owak z 20gb zostaje takiej powiedzmy "ulubionej" muzyki we flac. Reszta to leży odłogiem i czeka na przesłuchanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ja jestem z drugiej strony barykady i jak mam za malo... Powiedzmy z 30gb to caly czas mowie, ze nie mam co sluchac.

Ale zeby nie robic offtopa. AK300 po jakichs 20h dalej gra pieknie. Czeka na to wygrzanie, ale jak na moj gust basom nic nie brakuje,a jesli ma byc tylko lepiej to czekam :-)

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sajmon32 Mi jakies 8h grania gestych w sumie same 16 i 24. DSD sluchalem na pierwszym ladowaniu tylko bo mojej muzyki w tym formacie nie ma jakos dostepnej ;-)

Ja tez sie dziwie, ze sie zdecydowalem na plejer ze stajni kalasznikowa, ale jak w rece trzymalem DPX'a i w drugiej AK to chcialem, zeby AK zagralo lepiej i albo sam siebie oszukalem, albo faktycznie tak zagralo.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez juni0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro może posłucham ak300. Aż nie wierzę, że nikt nie krytykuje astella :blink: ,jest to conajmniej dziwne.

 

A to może ktoś napisać ile na jednym ładowaniu pociągnie?

W etui ciężko jest ściągnąć od góry menu i słabo są wyczuwalne przyciski sterowania. Przycisk Home też działa u mnie w 50%. Jutro test baterii.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jutro może posłucham ak300. Aż nie wierzę, że nikt nie krytykuje astella :blink: ,jest to conajmniej dziwne.

 

A to może ktoś napisać ile na jednym ładowaniu pociągnie?

W etui ciężko jest ściągnąć od góry menu i słabo są wyczuwalne przyciski sterowania. Przycisk Home też działa u mnie w 50%. Jutro test baterii.
Co do menu - trzeba umić

Przycisk Home - czepiasz sie złośliwie bo Ci DPX nie dojechał ;)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ale fakt, W takim Ak240 home jest bardziej czuły a w AK300 trzeba mocniej dociskac palec

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rymcymcym
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia nie ma dla mnie większego znaczenia, skoro używam go w etui. Jednak wysuwanie górnego menu w etui graniczy u mnie z niemożliwością.

 

Dotykasz palcem w miejscu gdzie łączy się ekran z górnym paskiem etui, wysunie się na jakiś centymetr pasek powiadomień - wtedy ciągniesz palcem w dół. U mnie działa 10 na 10 podejść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności