Skocz do zawartości

Astell&Kern AK300


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Czy jest jakaś informacja producenta odnośnie czarnych stacji dokujących do tego DAPa? Czarny odtwarzacz i złoty/brązowy dock od 380-tki będzie wyglądać niespecjalnie...

Edytowane przez Hubson1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Spokojnie karta 256

 

Nie sugerowałbym się opisami, bo ak120 mk1 miał obsługiwać max 2x64gb, a spokojnie obsługuje 2x200gb ;). Więc możesz być spokojny, że i z ak300 nie będzie problemu.

 

Spokojnie karta 200Gb czy nawet 512Gb pójdzie.

 

Dodatkowo doszły na słuchy o wdrożeniu Tidala to Astelli. Ale żadnych szczegółów nie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej ak400 żeby była uzasadniona podwyżka ceny względem ak380 :D

softem i slotami zjechali z ceną także kto wie

 

ONKYO już pozamiatało także A$K już cenowo nie będzie szalał, hehe

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prędzej ak400 żeby była uzasadniona podwyżka ceny względem ak380 :D

softem i slotami zjechali z ceną także kto wie

 

ONKYO już pozamiatało także A$K już cenowo nie będzie szalał, hehe

Ale jakim softem?

Slotami też nie bo chyba wszystkie 3setki maja jeden, tylko pierwsze setki miały dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft to chodzi pewnie o jakieś ograniczenia we funkcjach i odtwarzanych formatach ( tych których jest jak na lekarstwo ;) ). Ja jeszcze nie słyszałem odtwarzacza, który by miał lepszą scenę niż ak120. Jest, a raczej było, bardzo szeroko z doskonałą lokalizacją instrumentów, którko mówiąc mistrzostwo świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astell & Kern odpowiedziało mi, że nie planują czarnego docka do tego modelu. Nie rozumiem tworzenia produktu o odmiennej kolorystyce i nie dopasowaniu akcesoriów do niego. Niedługo odtwarzacz będzie żółty a dock czerwony. Bez sensu...

Edytowane przez Hubson1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem zaniechania dwóch slotów, a kolor akcesoriów to głupota totalna. To ma być całość black AK300 czy inny + black AMP + black stacja. Ze slotem moge sobie poradzić ale przemalować juz sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie wiem, czy wywalić 10 klocków na AK320 + dock, czy kupić 120 II z dockiem. Może ktoś mógłby coś doradzić? Wiem, że liczy się brzmienie itd, ale jak już kupować player za tyle kasy, to chciałbym żeby to też jakoś wyglądało. Stawiam sobie na ładowarce i się ładuje, bez podczepiania kabli i chrzanienia się z tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iść i słuchać! Jesteś z Warszawy. Nie ograniczaj się do jednej marki. Wybierz dwa modele potem je wypożycz na weekend i dopiero zdecyduj! Nie słuchaj super doradców co mówią kup to lub tamto bo miałem i jest super - tak dla niego! Kupujesz dla siebie.

Edytowane przez WojtekC
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Teraz nie wiem, czy wywalić 10 klocków na AK320 + dock, czy kupić 120 II z dockiem. Może ktoś mógłby coś doradzić? Wiem, że liczy się brzmienie itd, ale jak już kupować player za tyle kasy, to chciałbym żeby to też jakoś wyglądało. Stawiam sobie na ładowarce i się ładuje, bez podczepiania kabli i chrzanienia się z tym wszystkim.

 

Zapraszam na odsłuch, odtwarzacz już jest dostępny w Warszawie, a za niedługo pewnie i w innych punktach, także warto wybrać na własne ucho po osłuchaniu się z modelem.

 

Ewentualnie wypożyczyć na weekend za kaucją i sprawa załatwiona...

 

Wybierasz dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Teraz nie wiem, czy wywalić 10 klocków na AK320 + dock, czy kupić 120 II z dockiem. Może ktoś mógłby coś doradzić? Wiem, że liczy się brzmienie itd, ale jak już kupować player za tyle kasy, to chciałbym żeby to też jakoś wyglądało. Stawiam sobie na ładowarce i się ładuje, bez podczepiania kabli i chrzanienia się z tym wszystkim.

 

Bierz Ak300 w promocji + dock i zamykasz się w 5k.

Albo pogadaj o rabacie na AK320, Przy takim zakupie pewnie możesz liczyć na dobry rabat.

 

Chociaż AK300 może być niezłym wyborem, szczególnie w tej cenie.

 

Jeśli chodzi o kolory to myślę, że czarny player z tytanowym dockiem może fajnie kontrastować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

 

Teraz nie wiem, czy wywalić 10 klocków na AK320 + dock, czy kupić 120 II z dockiem. Może ktoś mógłby coś doradzić? Wiem, że liczy się brzmienie itd, ale jak już kupować player za tyle kasy, to chciałbym żeby to też jakoś wyglądało. Stawiam sobie na ładowarce i się ładuje, bez podczepiania kabli i chrzanienia się z tym wszystkim.

 

Bierz Ak300 w promocji + dock i zamykasz się w 5k.

Albo pogadaj o rabacie na AK320, Przy takim zakupie pewnie możesz liczyć na dobry rabat.

 

Chociaż AK300 może być niezłym wyborem, szczególnie w tej cenie.

 

Jeśli chodzi o kolory to myślę, że czarny player z tytanowym dockiem może fajnie kontrastować.

 

 

W tej promocyjnej cenie, to chyba zdecydowanie faworyt ;)

Brzmi fantastycznie, wszystko na miejscu, brak, w porównaniu do droższej konkurencji np. Cowona P1 nalotu cyfrowego...

Szeroko i emocjonująco, zdecydowanie na plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jest line out ? Pracuje jako DAC ?

Jest w stanie jako tako wysterować planary ? (nie oczekuje cudów oczywiście)

Co tak na prawdę daje ta stacja dokująca ?

 

Jakoś nie mogę znaleźć informacji na temat tego DAP grrr

 

 

Jestem z Warszawy i chyba Was odwiedzę ale jakoś tak się ciut podjarałem i chciałbym coś wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie AK300 gra lepiej od Onkyo. Nigdy nie bylem fanem ak i ich polityki cenowej i zawsze mnie odstraszali. Posluchalem ak380 i stwierdzialem ze w zyciu bym nie doplacil 15k do mojego obecnego Sony ZX1. Co do AK300 i brzmienia. Więcej basu niz w Sony i Onkyo, lepsza kontrola. Wysokie sa klarowne nawet bardzo, ale nie kluja, chyba, ze sie przesadzi z glosnoscia. Slucham właśnie po balansie (kabel od Jimmiego, srebro) i balans na moje ucho wypada lepiej niz Onkyo. Scena tez szersza i lepiej poukladana. To akurat testowalem na Dr Chesky Right/Left channel i w kalaszu slychac głębię tego pomieszczenia.

O Onkyo pisać nie bede bo mnie rozczarowal trochę i nie uwazam go za godnego nastepce Soniaka.

 

e4f0a321ef688d592755a91975cd0f19.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez juni0r
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności