Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern AK300


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam się nie łamię. Nie będę z tego powodu AK sprzedawał. W końcu mam tyle flaców....

Ty Leszku możesz za to faktycznie opchnąc coś i dokupić ... no właśnie co ? Onkyo lub Pionka ? Słabsze mocowo są od AK3xx.

 

A gdzie piszą że offline nie będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Leszku możesz za to faktycznie opchnąc coś i dokupić ... no właśnie co ? Onkyo lub Pionka ? Słabsze mocowo są od AK3xx.

 

Na cyferkach się nie znam ale jak dla mnie Onkyo to bardzo podobny poziom głośności i wysterowania słuchawek co AK300. Pionek faktycznie wyraźnie słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czaję, ale wiesz dając maks głośność i podłączając Hd545 czy Hd540 to jest ogromna różnica między AK300 a Onkyo. I to nie jest nie wiem różnica "paru kresek" w głośności. Na maksa w onkyo jest po prostu cicho.

 

Generalnie większość ludzi nawet w necie opisywało że ma mało mocy.

 

Patrzyłem też po balansie- tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie ten onkyo ale nie miałem okazji posłuchać. Do wymagających słuchawek mam wzmacniacze, do astella z większych słuchawek podłączam tylko t5pv2, pm3 po balansie. Myślę więc, że onkyo da im rade. Gdyby znalazł się chętny na wypożyczenie dp-x1 to będę bardzo wdzięczny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czaję, ale wiesz dając maks głośność i podłączając Hd545 czy Hd540 to jest ogromna różnica między AK300 a Onkyo. I to nie jest nie wiem różnica "paru kresek" w głośności. Na maksa w onkyo jest po prostu cicho.

 

Generalnie większość ludzi nawet w necie opisywało że ma mało mocy.

 

Patrzyłem też po balansie- tak samo.

Nie wiem jak patrzyłem ale po balansie nie jest tak samo - chyba że nie miałeś wlaczonego balansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może porównanie tego AK 300 z AK 120 mkII, bo nie wiem w co się bardziej pchać? Chciałbym się dowiedzieć, czy to ten sam jakościowy poziom, bo charaktery podejrzewam odmienne. No i ważna sprawa to wzmocnienie, który ma większy potencjał (słuchawki w większości mam wysokoomowe)? A może bardziej Opus... ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Zydek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakościowy poziom na pewno ten sam. Albo po stronie 300.

A wysokoomowego akurat nic nie mam w domu.

Mocy 300tka ma sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem ak300 na eq pro,po wyłączeniu eq nastąpiło duże pogłośnienie dźwięku,na poprzednich firmwarach tego nie było.W ogóle wcześniej słuchając głośniej miałem wrażenie,że wysokie tony są kłujące,nieprzyjemne. Czy ktoś miał też podobne doznania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na swoim profilu Facebook'owym Alex An z iRivera opublikował post:

 

"TIDAL Finally!!

Update your F/W now:
- TIDAL added in the ‘Store’
- Bluetooth APTX-HD codec supported
- LP Division function added (via AK Recorder)
- Bluetooth Balance control issue revised".

Edytowane przez wulkan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może porównanie tego AK 300 z AK 120 mkII, bo nie wiem w co się bardziej pchać? Chciałbym się dowiedzieć, czy to ten sam jakościowy poziom, bo charaktery podejrzewam odmienne. No i ważna sprawa to wzmocnienie, który ma większy potencjał (słuchawki w większości mam wysokoomowe)? A może bardziej Opus... ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Ja bym brał Opusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astell w serii 3xx powinien od razu zapakować zwykłego andka z obsługą google playa ale tego nie zrobili i teraz im się to czkawką odbija bo bez tego Twój player wydaje się wczorajszy. Oni pozują na pionierów i wizjonerów audiofilskiego przenośnego audio a rzeźbią półśrodkami. Bardziej eleganckie było by stwierdzenie że streamingi są nieadiofilskie więc po co wam niż wypuszczanie apki która jest w tym momencie bezużyteczna bez dostępu do wifi.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś sprzętowo nie halo ?

 

Faktycznie w serii 3xx mogli dać całego Andka. Najwyżej wiecej RAMu dać. Procek chyba się wyrobi.

Ruskie mogliby zhakować Astella i wrzucić full Android ;)

 

A czy player wczorajszy ? Może gdyby nie było takich zapowiedzi szumnych, że będzie streaming to nikt by się nie dziwił i nie narzekał. Ale niestety obiecali.

 

A z innej beczki - czy ktoś porównywał dźwięk 300 i 320 ?.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności