Skocz do zawartości

Astell&Kern AK300


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

 

Folia nie ma dla mnie większego znaczenia, skoro używam go w etui. Jednak wysuwanie górnego menu w etui graniczy u mnie z niemożliwością.

Dotykasz palcem w miejscu gdzie łączy się ekran z górnym paskiem etui, wysunie się na jakiś centymetr pasek powiadomień - wtedy ciągniesz palcem w dół. U mnie działa 10 na 10 podejść :)

Pisałeś że po meczu i faktycznie tak się stało:)

8/10 duży progres

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jutro może posłucham ak300. Aż nie wierzę, że nikt nie krytykuje astella :blink: ,jest to conajmniej dziwne.

 

A to może ktoś napisać ile na jednym ładowaniu pociągnie?

W etui ciężko jest ściągnąć od góry menu i słabo są wyczuwalne przyciski sterowania. Przycisk Home też działa u mnie w 50%. Jutro test baterii.

Ale fakt, W takim Ak240 home jest bardziej czuły a w AK300 trzeba mocniej dociskac palec

 

Czy coś przeoczyłem...? W AK240 jest przycisk HOME? :unsure::o

Da sie taką parę nosić portable ? 300 plus amp. czy tylko fotel, kanapa ?

 

dzieki za info !

Myślałem, że nie da się rady, ale spokojnie daje się radę nosić jeszcze cięższy duet, czyli AK380/AMP380. Natomiast, jakbym miał miedzianą wersję, to mógłbym polec ;) Polecam do tego celu futerał na dysk twardy. Ładnie się wszystko mieści.

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jutro może posłucham ak300. Aż nie wierzę, że nikt nie krytykuje astella :blink: ,jest to conajmniej dziwne.

 

A to może ktoś napisać ile na jednym ładowaniu pociągnie?

W etui ciężko jest ściągnąć od góry menu i słabo są wyczuwalne przyciski sterowania. Przycisk Home też działa u mnie w 50%. Jutro test baterii.
Ale fakt, W takim Ak240 home jest bardziej czuły a w AK300 trzeba mocniej dociskac palec

 

Czy coś przeoczyłem...? W AK240 jest przycisk HOME? :unsure::o

Da sie taką parę nosić portable ? 300 plus amp. czy tylko fotel, kanapa ?

 

dzieki za info !

Myślałem, że nie da się rady, ale spokojnie daje się radę nosić jeszcze cięższy duet, czyli AK380/AMP380. Natomiast, jakbym miał miedzianą wersję, to mógłbym polec ;) Polecam do tego celu futerał na dysk twardy. Ładnie się wszystko mieści.
Ak240 ma taki sam Home Button jak 300,320 i 380. Miałeś 240, nie rozumiem zdziwienia :)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Jutro może posłucham ak300. Aż nie wierzę, że nikt nie krytykuje astella :blink: ,jest to conajmniej dziwne.

 

A to może ktoś napisać ile na jednym ładowaniu pociągnie?

W etui ciężko jest ściągnąć od góry menu i słabo są wyczuwalne przyciski sterowania. Przycisk Home też działa u mnie w 50%. Jutro test baterii.
Ale fakt, W takim Ak240 home jest bardziej czuły a w AK300 trzeba mocniej dociskac palec

 

Czy coś przeoczyłem...? W AK240 jest przycisk HOME? :unsure::o

Da sie taką parę nosić portable ? 300 plus amp. czy tylko fotel, kanapa ?

 

dzieki za info !

Myślałem, że nie da się rady, ale spokojnie daje się radę nosić jeszcze cięższy duet, czyli AK380/AMP380. Natomiast, jakbym miał miedzianą wersję, to mógłbym polec ;) Polecam do tego celu futerał na dysk twardy. Ładnie się wszystko mieści.
Ak240 ma taki sam Home Button jak 300,320 i 380. Miałeś 240, nie rozumiem zdziwienia :)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Zupełnie o tym zapomniałem i tej funkcji chyba ani razu nie użyłem. Ale mnie chodziło o przycisk Home Button o charakterystyce pojemnościowej, a taki przycisk pojawił się dopiero w AK380.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiąc się AK300 używaliście EQ ? Była taka potrzeba ? podobno jest zaawansowany.

 

Ja nie używam, więc nie pomogę.

 

Dziś gram sobie po sieci z domowego NASa. Działa bez zarzutu, mam dostęp do ponad 1T muzyki w fotelu :)

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie ze nie będę za dużo pisał o AK, ale trudno mi się powstrzymać gdy producent sam sobie strzela takiego gola. AK 300 nie napalaj się - tak sobie ciagle powtarzałem i słuchałem dalej. AK380 ma dla mnie lepsza górę, dół i środek, ale mimo ze poszczególne pasma ma lepsze to za całokształt laur pierwszeństwa ma AK300! Jaki sens jest robić tak dobrze grającego playera gdy mamy tyle znacznie droższych w ofercie? Nie rozumiem.

AK300 nie ma problemu z doborem słuchawek praktycznie gra ze wszystkim. Na swoich dokach oBravo po posłuchaniu cieżko było mi usnąć. Na dedykowanym wyjściu zbalansowanym jest kosmicznie. Na Senkach HD540 też jest bardzo dobrze ale brakuje mocy. Muszę zrobić kabel zbalansowany lub zaopatrzyć się w amp. Są tez minusy nie ma cue nie ma obsługi iso oraz jest to gorący towar i to wcale nie przenośnia. Grzeje.

Możecie krytykować AK ale jeśli my sprzedawcy kupujemy AK300 to chyba coś w tym jest.

34e2673495f321a3e03627d9b76c1ae3.jpg

Oto mój AK300

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie ze nie będę za dużo pisał o AK, ale trudno mi się powstrzymać gdy producent sam sobie strzela takiego gola. AK 300 nie napalaj się - tak sobie ciagle powtarzałem i słuchałem dalej. AK380 ma dla mnie lepsza górę, dół i środek, ale mimo ze poszczególne pasma ma lepsze to za całokształt laur pierwszeństwa ma AK300! Jaki sens jest robić tak dobrze grającego playera gdy mamy tyle znacznie droższych w ofercie? Nie rozumiem.

AK300 nie ma problemu z doborem słuchawek praktycznie gra ze wszystkim. Na swoich dokach oBravo po posłuchaniu cieżko było mi usnąć. Na dedykowanym wyjściu zbalansowanym jest kosmicznie. Na Senkach HD540 też jest bardzo dobrze ale brakuje mocy. Muszę zrobić kabel zbalansowany lub zaopatrzyć się w amp. Są tez minusy nie ma cue nie ma obsługi iso oraz jest to gorący towar i to wcale nie przenośnia. Grzeje.

Możecie krytykować AK ale jeśli my sprzedawcy kupujemy AK300 to chyba coś w tym jest.

34e2673495f321a3e03627d9b76c1ae3.jpg

Oto mój AK300

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Etui załóż, bo porysujesz :) . Mój sie praktycznie nie grzeje.

 

Pożycz oBravo?

:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani cue ani iso nie było w ak120. nic nowego. z tego co piszecie to AK300 znakomicie napędzi PM3, K550 II, a z ampem może T70 ? No bo Pro 80 to z definicji :) .

WojtkuC - z rha750 też chyba no problemo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ak380 to nic szczegolego woec chwala ak ze wyglada na to ze wrocilo na dobra droge.

Pierwszy raz sie nie moge doczekac jak lapy poloze na ak

Tak tak jak zwykle.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO ani AK300 nie gra dużo gorzej od AK380 ani AK380 dużo lepiej od AK300 :) Tajemnica sukcesu tego "budżetowego" kałacha to cena, która stała się akceptowalna, mniej więcej na poziomie grajków konkurencyjnych vide Questyle, Sony ZX2, Opus czy duet Onkyo/Pioneer.

 

Czyli typowe CCC :)

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jednak nadzieje ze zagra lepiej niz questyle.

Moalem go,ostatnio pare dni bo chetnie bym,teaca wymienil ale niestety dla mnie jednoznacznie slabszy. Barwa bardzo przyjemna dla chlodniejszych lub do bolu neutralnych sluchawek ale reszta po tyleczku do teaca dostala...

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie, pędzi mobilne planary a Ty się zastanawiasz czy da radę dokom "iPhone ready" ?? :woot:

spoko. Ciesze sie z tego. jak sie wygrzebie ze spraw zdrowotnych (ciężko idzie) to zapoznam się z 300. Bardzo mnie to ciekawi. To jedna ze spraw, które dają mi impuls w chorobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jednak nadzieje ze zagra lepiej niz questyle.

Moalem go,ostatnio pare dni bo chetnie bym,teaca wymienil ale niestety dla mnie jednoznacznie slabszy. Barwa bardzo przyjemna dla chlodniejszych lib,so bolu neutralnycj sluchawek ale reszta po tyleczku do teaca dostala...

 

Bo Questyle jest dla słuchających muzyki a Teac dla ortodoksyjnych analityków :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jednak nadzieje ze zagra lepiej niz questyle.

Moalem go,ostatnio pare dni bo chetnie bym,teaca wymienil ale niestety dla mnie jednoznacznie slabszy. Barwa bardzo przyjemna dla chlodniejszych lub do bolu neutralnych sluchawek ale reszta po tyleczku do teaca dostala...

 

To jest duża szansa, że AK300 Ci się średnio spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności