Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka złotych myśli wylałem na muzostajni, ale słuchawki są na pewno warte zainteresowania. Kluczową sprawą w ich wypadku jest izolacja. Niektóre doki nie są tak wrażliwe i nawet przy mniejszych silikonach nie ma z nimi problemu, ale w przypadku tych słuchawek przy słabej izolacji było słabo (a może to kwestia dziwnych silikonów z zestawu). Przy dobrej izolacji słuchawki grają z jajem, ale nie są agresywne. Są szybkie i szczegółowe, ale nie zabijają przyjemności słuchania przesadną seperacją.

 

@Inszy - zostały z tobą, czy odesłałeś Markowi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami są dostępne na massdropie, za ok. 250 zł razem z wysyłką - ale polska cena 299 jest bardzo uczciwa

 

solidnie wykonane, fajny design, w swoim przedziale cenowym wyróżniają się: dynamiką, rozdzielczością i ciekawym strojeniem - góra choć nie jest krystaliczna to wybacza słabsze realizacje, średnica choć nie idealna to bardzo muzykalna i wciągająca i dół, choć nie wybrzmiewa całe pasmo, to stanowi przyjemną podstawę

 

warto posłuchać, mogą się spodobać - u mnie wyraźnie pobiły je GR07MKIII/BE, ale ich polska cena zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Sam posiadam Tenore i szukam właśnie czwgoś podobnego,ale lepszego. Skpro powimny być lepsze,to chyba je zakupię i sam porównam :)

 

Pozdrawiam

 

Edit. Może głupie pytanie, ale mój angielski stoi na lichym poziomie,a po polsku znaleźć info nie mogę. One mają przetwornik dynamiczny (bo 10mm) czy armaturke (bo double cośtam)?

Edytowane przez Rabbit666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja rozumiem to jakiś super hiper wypas 10mm dynamik.

 

Ktoś tutaj pisał, że są jaśniejsze od RHA. Też miałeś takie wrażenie? Bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żeby mogły być jednocześnie jeszcze jaśniejsze i przy tym bardziej uniwersalne. Słuchałeś może na piankach? Jak się zgrały z X3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśniejsze od RHA? Hmm... Może przy odpowiednim doborze tipsów dałoby się to osiągnąć (np. Comply z serii S).

Na piankach ich nie próbowałem, tylko nakładki z zestawu.

 

A z X3 dają całkiem fajne brzmienie, choć moim zdaniem lepsza synergia jest z SGS6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę szans, żeby KC06A były jaśniejsze od MA750. Nawet na Comply S (których szczerze nielubię :D) sygnatura jest jaśniejsza. Zresztą, dla mnie MA750 to takie dość specyficzne brzmieniowo słuchawki podobnie, jak M6 Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No one takie są, sam niedługo swoją będę publikował i bardzo fajne słuchawki. Patrząc na cena/jakość to w ogóle niezły deal. Bardzo muzykalne i przyjemne w odbiorze. Dwa fajnie leżą, nie przeszkadzają- sama przyjemność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie - wszystko zależy od ucha. Ja np na żadnym tipsie z zestawu nie uzyskiwałem satysfakcjonującej izolacji. W każdym razie byłem zdecydowany je sprzedać bez żadnego żalu, ale coś mnie podkusiło spróbować innych tipsów. Dopiero jak osiągnąłem elegancką izolację najpierw twardymi silikonami od RHA, a potem zacząłem masakrować uszy piankami Comply S, to usłyszałem to co chciałem i tak zostały ze mną i wyparły RHA. RHA może i lepsze technicznie i wyglądają solidniej, ale były trochę za agresywne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga dla kupujących - w recenzji jest podany rozmiar tulejki 200. Dzisiaj organoleptycznie sprawdzałem i żeby upchnąć 200 to trzeba magii. Normalny rozmiar w Ostry to 400, a i tak nowe Coply T400 wymagały lekkiej gimnastyki, żeby je nałożyć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, przecież między 200 a 400 jest duża różnica, chyba by takiej bzdury na stronie Comply nie podali, choć po zdjęciach to na 200 mi na pewno nie wygląda, więc to coś pośredniego i da się 200tkę upchać, ale lepiej 400, bo i tak się trzyma, jeśli tak to pianki Snab chyba by pasowały najdokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności