Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
rfzb

Dark Souls 3

Rekomendowane odpowiedzi

Są, brakuje mi tylko 5, ale sekwencja walki jest kompletnie dla mnie nie do opanowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przesadzaj ;)

Ja postacią pod dex męczyłem się dobre kilkanaście razy z Tancerka w DS3 zanim padła. Ale jaka satysfakcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Staraj się trzymać za jego plecami przy prawej nodze. Kiedy wyprowadzi ataki jeden lub dwa zadajesz swój.

Edytowane przez Palpatine

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Technicznie wiem jak to zrobić aby go pokonać tylko w realu już mi nie wychodzi jak przychodzi do starcia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Główna przyczyna moich porażek jest mała ilość ran jakie mu zadaję. Jakiej broni bym nie użył to po 20/30 minutach śmigania obok niego zabieram mu może z 20% życia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, jakiś czas temu grałem w Soulsy 3, ale jakoś wyszło że przestałem grać. Zatrzymałem się na bossie zbroja zabójcy smoków, czy coś takiego. Z okazji wyjścia nowego dodatku chyba trzeba będzie spiąć poślady i w końcu przejść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3x post -.-

Edytowane przez above4ll

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3x post -.-

Edytowane przez above4ll

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Superata napisał:

Główna przyczyna moich porażek jest mała ilość ran jakie mu zadaję. Jakiej broni bym nie użył to po 20/30 minutach śmigania obok niego zabieram mu może z 20% życia. 

Tak podnieśli poziom w SotFS? Jak grałem w gołą podstawkę postacią STR to go położyłem przy pierwszym podejściu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jutro premiera ostatniego dodatku do DS3, czas wyjąć i naostrzyć swoje miecze:ph34r:

A moja karta graficzna do DS3 jeszcze nie doszła, wrrrr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba dzisiaj tuż po północy będzie można ściągnąć. Ale na spokojnie jutro zabieram się za tą ostatnią przygodę w Soulsach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 24.03.2017 o 19:46, rfzb napisał:

Tak podnieśli poziom w SotFS? Jak grałem w gołą podstawkę postacią STR to go położyłem przy pierwszym podejściu.

Ponoć za pierwszym razem z buta jest najłatwiej. Ja niestety za pierwszym razem tak byłem obity po walce z poprzednim bossem, że nie dałem rady. Przeszedłem wszystko z dodatkami i mam 150h za sobą i nie daję rady. Wracam co jakiś czas do 2 aby tylko spróbować ich przejść. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Vendricka Superata warto...zdjąć całą zbroję,być lekkim...dodatkowo pierścień dodający bonus do zręczności/przy unikach nie ma obrażeń...itd.

Potem przy jego ataku uniki, następny...chwila przestoju atak lub dwa i to samo...cierpliwość to podstawa...i luz, jakieś piwo,setka wódki i na pewno wygrasz...he,he. To TY masz przewagę, niech Ciebie się zacznie bać Vendrick....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze doniesienia o DLC mówią o minimum 10h. Taki wynik bralbym w ciemno. Z moim lizaniem ścian w DS wyjdzie min 15h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 stanowczo i definitywnie. 

3 jest najlatwiejsza ze wszystkich Souls.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja PS4 potrzebowałbym na tydzień tytko do jednej gry - Bloodborne :woot:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak mam czasem ochotę, ale najlepszy okres na to był chyba przed premierą DS3. Po ograniu trójki Bloodborne już takiego wrażenia jak na początku nie robi, zwłaszcza z konsolową płynnością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra zebrała świetne noty po premierze, a DLC jeszcze lepsze. Plus fakt, że to jedyne Soulsopodobne w które nie grałem to kiedyś po prostu będę musiał nadrobić zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Palpatine napisał:

2 stanowczo i definitywnie. 

3 jest najlatwiejsza ze wszystkich Souls.

Niby racja ale znowuż parę Bossów jest bardzo wymagających w DS3...Tancerka,Pontifik, i ten na końcu z piorunami...

Dla świeżego gracza powód do rzucania padem jak nic...he,he.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Niby racja ale znowuż parę Bossów jest bardzo wymagających w DS3...Tancerka,Pontifik, i ten na końcu z piorunami...

Dla świeżego gracza powód do rzucania padem jak nic...he,he.

To prawda, na nikt nie mówi że będzie łatwo. Mi najwięcej problemów przysporzyła Tancerka, głównie dla tego że grałem dex build i moja zręczność nie dawała mi żadnej przewagi. Reszta Bossów na akceptowalnym poziomie. Siostrzyczka z DLC to już  poważne wyzwanie. Dzisiaj zaczynam przygodę w DLC. Mimo że do wymaganego 100 lv sporo brakuje to myślę że jakoś to będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na razie nie zagram,chociaż już ściągnąłem dodatek i patche najnowsze..moja gtx440 dałaby 15 klatek na low...w 720dpi...ha,ha.

Czekam na lepszą kartę, zaczynam palce gryźć z wściekłości:wacko:

Obejrzałem trochę jak ludzie grają w dodatek , i to wygi znane z Youtube DS3...i muszę powiedzieć ze jest się czego bać....ha,ha.

Edytowane przez Soundman1200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi