Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dark Souls 3


rfzb

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Superata napisał:

Główna przyczyna moich porażek jest mała ilość ran jakie mu zadaję. Jakiej broni bym nie użył to po 20/30 minutach śmigania obok niego zabieram mu może z 20% życia. 

Tak podnieśli poziom w SotFS? Jak grałem w gołą podstawkę postacią STR to go położyłem przy pierwszym podejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Dnia 24.03.2017 o 19:46, rfzb napisał:

Tak podnieśli poziom w SotFS? Jak grałem w gołą podstawkę postacią STR to go położyłem przy pierwszym podejściu.

Ponoć za pierwszym razem z buta jest najłatwiej. Ja niestety za pierwszym razem tak byłem obity po walce z poprzednim bossem, że nie dałem rady. Przeszedłem wszystko z dodatkami i mam 150h za sobą i nie daję rady. Wracam co jakiś czas do 2 aby tylko spróbować ich przejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Vendricka Superata warto...zdjąć całą zbroję,być lekkim...dodatkowo pierścień dodający bonus do zręczności/przy unikach nie ma obrażeń...itd.

Potem przy jego ataku uniki, następny...chwila przestoju atak lub dwa i to samo...cierpliwość to podstawa...i luz, jakieś piwo,setka wódki i na pewno wygrasz...he,he. To TY masz przewagę, niech Ciebie się zacznie bać Vendrick....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Palpatine napisał:

2 stanowczo i definitywnie. 

3 jest najlatwiejsza ze wszystkich Souls.

Niby racja ale znowuż parę Bossów jest bardzo wymagających w DS3...Tancerka,Pontifik, i ten na końcu z piorunami...

Dla świeżego gracza powód do rzucania padem jak nic...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Niby racja ale znowuż parę Bossów jest bardzo wymagających w DS3...Tancerka,Pontifik, i ten na końcu z piorunami...

Dla świeżego gracza powód do rzucania padem jak nic...he,he.

To prawda, na nikt nie mówi że będzie łatwo. Mi najwięcej problemów przysporzyła Tancerka, głównie dla tego że grałem dex build i moja zręczność nie dawała mi żadnej przewagi. Reszta Bossów na akceptowalnym poziomie. Siostrzyczka z DLC to już  poważne wyzwanie. Dzisiaj zaczynam przygodę w DLC. Mimo że do wymaganego 100 lv sporo brakuje to myślę że jakoś to będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie zagram,chociaż już ściągnąłem dodatek i patche najnowsze..moja gtx440 dałaby 15 klatek na low...w 720dpi...ha,ha.

Czekam na lepszą kartę, zaczynam palce gryźć z wściekłości:wacko:

 

Obejrzałem trochę jak ludzie grają w dodatek , i to wygi znane z Youtube DS3...i muszę powiedzieć ze jest się czego bać....ha,ha.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności