Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki ~300zł, douszne do muzyki.


Mateusz2000x

Pytanie

Siema. Interesują mnie słuchawki douszne(czy tam dokanałowe) do około 300 zł. Tak z wszystkich recenzji i opinii na necie podpatrzyłem dwa które są niby dobre: http://www.ceneo.pl/10988206 oraz http://www.ceneo.pl/29665920 . Słuchawki głównie do rocka, ale zdarza się też inna muzyka. Mikrofon nie jest konieczny. Możecie powiedzieć, czy te dwa modele są według was warte uwagi, albo dać jakieś własne propozycje. Dodatkowo mam pytanie, jak urządzenie na którym słuchamy muzyki wpływa na jakość dźwięku? Bo je mam zwykły telefon z androidem (Galaxy Ace 4) i ciekawi mnie czy będzie dobry właśnie do słuchania muzyki. Pozdrawiam.

Edytowane przez Mateusz2000x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Skąd jesteś?Pisz do kogoś z forum z twoich okolic może ktoś ma Nuforce lub inne słuchawki.Dowiesz się wtedy co lubisz.Jeżeli nie denerwują cię słuchawki za 20 zł i jesteś wstanie na nich słuchac

to zacznij od czegoś tańszego,czytaj mniej wymagającego od słuchacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skąd jesteś?Pisz do kogoś z forum z twoich okolic może ktoś ma Nuforce lub inne słuchawki.Dowiesz się wtedy co lubisz.Jeżeli nie denerwują cię słuchawki za 20 zł i jesteś wstanie na nich słuchac

to zacznij od czegoś tańszego,czytaj mniej wymagającego od słuchacza.

To raz. Po drugie nie ma sensu pchać się od razu w słuchawki za 300zł. Nie wiem skąd jesteś, ale jak masz gdzieś blisko sklep mp3store to podejdź może chłopaki dadzą ci posłuchać różnych par i się określisz które Ci się bardziej podobają.

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Radom, w zasadzie mogę kiedyś w Warszawie zajrzeć do tego Mp3Store, jak tam jest. No wiem, może cena 300 to za dużo, ale te NuForce za 250 to nie tak dużo biorąc pod uwagę ceny za jakie ludzie szukają tu często słuchawek. Niby te za 20 zł nie przeszkadzają, no ale jestem żądny większych wrażeń muzycznych ;). Tak żeby było szybko może zajrzę do mediamarkt, sprawdzę kilka słuchawek i ocenie których brzmienie mi odpowiada, po tym się chyba będzie dało znaleźć podobne czy coś?

Edytowane przez Mateusz2000x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Radom, w zasadzie mogę kiedyś w Warszawie zajrzeć do tego Mp3Store, jak tam jest. No wiem, może cena 300 to za dużo, ale te NuForce za 250 to nie tak dużo biorąc pod uwagę ceny za jakie ludzie szukają tu często słuchawek. Niby te za 20 zł nie przeszkadzają, no ale jestem żądny większych wrażeń muzycznych ;). Tak żeby było szybko może zajrzę do mediamarkt, sprawdzę kilka słuchawek i ocenie których brzmienie mi odpowiada, po tym się chyba będzie dało znaleźć podobne czy coś?

Można spróbować tylko wybierz jakieś w miarę popularne modele bo jak wyskoczysz z czymś czego nikt nie słuchał to będzie cienko :P . Cena to nie wszystko. Jak widzisz w statusach tybysh zachwyca się ts-671 które kosztują 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po przesiadce z IPhona 5c którego uważałem za jeden z lepszych źródłowo telefonów, na moją mp3 z sygnaturki zobaczyłem, że telefon ma się nijak do sprzętu dedykowanego do odtwarzania muzyki. Tak że moim zdaniem warto sobie kupić mp3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po przesiadce z IPhona 5c którego uważałem za jeden z lepszych źródłowo telefonów, na moją mp3 z sygnaturki zobaczyłem, że telefon ma się nijak do sprzętu dedykowanego do odtwarzania muzyki. Tak że moim zdaniem warto sobie kupić mp3 :)

Jak już kupować to jakie? Trzeba koniecznie jakieś droższe? I lepiej mp3 czy mp4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem te Nuforce... dość awaryjne, sporo basu i mało wygodne. Jeśli chodzi o jakość dźwięku to poziom na pewno poniżej sony mh1c i piston v2, wiec sobie odpuść. Na pewno nie warte tej ceny.

Moja propozycja to: Audio Zero Tenore, Brainwavz M1 lub Ostry KC06A i dodatkowo jakiś pokrowiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Brainwavz M1 będą dobre do rocka? Z tego co czytałem to są tanie a pod ogólnym względem dość fajne. Na razie będę tu chyba ryzykował i kupie bez sprawdzenia samemu, zobaczę czy będzie mi w nich dźwięk pasował, jak nie to przynajmniej się dowiem.

 

Może do rocka będą te lepsze? Brainwavz ProAlpha. Czytałem trochę czym tam się różnią ale mało z tego rozumiem eh.

Edytowane przez Mateusz2000x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Brainwawv M1 są bardzo fajne jak za tą cenę. I są to dobrze wydane pieniądze...

 

Ale Zero Audio Carbo Tenore chyba są w cenie identycznej, a między nimi jest przeeeepaść :) Mój głos na carbo tenore.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Rabbit666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po dłuuuuuugiej rozłące dorwałem na odsłuch M1, na dzień dzisiejszy dla mnie niestety nic specjalnego :(, no ale za tą cenę to trudno wymagać czegoś więcej.

A czy coś bardziej specjalnego będzie za ponad 200 zł? Bo te tutaj niby tańsze. Poza tym prosiłbym żeby były to produkty łatwe do kupienia, bo jak patrzyłem na Zero Audio Carbo Tenore i Ostry KC06A to tylko w jakiś zagranicznych sklepach eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

z tej polki cenowej bardzo dobre są jeszcze soundmagic e10/ep10, tez mozesz je rozważyć. ich glowna zaleta to wytrzymalosc - jezeli nie masz tendencji do szczegolnego dbania o sprzęt i sluchawki po prostu zwijasz (albo upychasz do kieszeni razem z odtwarzaczem), to myślę, że się sprawdzą. ja przed nimi zmienialem doki średnio raz na pol roku z tego samego powodu - zawsze ktoras sluchawka zdychala. 3 lata temu kupilem e10, i problem z glowy :-) a i grają bardzo fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności