Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Riva Turbo X - głośnik na dopalaczach


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Riva Turbo X - to prawdziwy głośnik na dopalaczach. Możemy na jednym ładowaniu słuchać muzyki przez ponad 26 godzin. Spora moc i elegancki wygląd to kolejne atuty. Do tego mając kilka takich głośniczków możemy je połączyć ze sobą :) ...imprezka?

 

Riva_TurboX_2.jpgRiva-Turbo-black-angle-top.jpeg

 

Ceny są dość wysokie bo 1499 PLN w naszych sklepach, ale Turbo X wart jest tych pieniędzy. Koniecznie go posłuchajcie.

Niżej kilka podstawowych informacji:

 

RT.jpgRT2.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szukałem w polskiej dystrybucji tego głośnika jakiś miesiąc temu bardzo mi zależało na nim ale nikt nie miał jesteście chyba pierwsi w Polsce. Ogólnie po opiniach to głośnik jest kozacki ale już za późno bo mam Marshalla ;) tzn.... teraz się zastanawiam czy nie sprzedać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie przy nim mógłbym zrobić imprezę na sklepie. Do tego świetne brzmienie, choć jak dla mnie za dużo basu. Z tym ze jest czysty bez buczenia czy przesterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz porównanie do killburna?

 

Wątpię, żebyś o tym nie słyszał, ale gwoli upewnienia się:

http://switcher.oluvsgadgets.net/

 

Tu porównasz blisko wszystko i na bieżąco dochodzą nowości. Wiadomo, że odsłuch na żywo to no. 1, ale to nawet wcale tak bardzo nie odbiega od stania przed tymi głośnikami we własnej osobie, a na pewno lepszy rydz niż nic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Przy okazji jak miałem czas na Rive S, zacząłem też Rive Turbo X.

 

Przede wszystkim jest potężniejszy głośnik. Zarówno wielkością jak i mocą. Dodatkowo mamy tryb Turbo- który wyraźnie daje kopa w głośności urządzeniu. Przy Turbo już następuje lekkie charczenie, ale nie aż takie by to bardzo przeszkadzało. Dwa wtedy jest cholernie głośny... Od Riva S ma więcej basu i bardziej dosadne brzmienie. W stronę lekkiej ciepłoty całość idzie. Natomiast nie ma przy tym problemu z wysokimi czy średnicą. Średnica bardzo mi się podoba w tym głośniku. Generalnie bardzo fajny głośnik dźwiękowo. Miałem okazje go porównywać z wysokim modelem Denona wraz z klientem i razem doszliśmy do tego samego wniosku- dużo lepszy. Bardziej naturalne brzmienie i lepiej bas był kontrolowany. Mówię głównie gdy posiadamy kodeki APTX, bez nich tez jest dobrze ale już bez takiego efektu WOW.

 

Wykonanie- super. Trochę lakier się rysuje, na czarnym już to widać. Możliwość ładowania urządzeń, co jak dla mnie jest dużym atutem. Tryb phono- świetnie się sprawdza jak mamy słabsze jakieś urządzenie. Aplikacja mobilna jest dobrze zaprojektowana, nie ma błędów i pozwala nam na sporo ustawień- czy to dźwięku czy samego głośnika. Czas pracy jest taki jak producent deklaruje.

Mikrofon bardzo dobrze zbiera w pomieszczeniu powiedzmy 20 metrów- gdziekolwiek będziemy, da się wygodnie rozmawiać.

a Tutaj małe porównanie:

turbo-x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności