Skocz do zawartości

Riva S - elegancja z Kaliforni


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne głośniczki na naszych stronach i w sklepach :)

Riva S to prawdziwy elegant, sami oceńcie.

 

RIVA-S-combo61.png

 

A tu kilka informacji:

 

RS.jpgRS2.jpg

 

Gra naprawdę dobrze, czystym i pełnym dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić. Wykonanie bardzo dobre, co prawda szybko zbiera odciski paluchów czarny, ale i tak klasa. Obsługa spoko, aplikacja- bardzo fajna. Swoje waży, dźwięk- czysty i pełny dźwięk. Nawet na maksymalnej głośności nie ma przesterów jak w konkurencji (podobne parametry mi chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Miałem więcej czasu ostatnio posłuchać Riva S.

 

Generalnie bardzo fajny głośnik. Gra czysto, nawet jeśli gra dużo głośniej. Bas jest odczuwalny i nie przesłania resztę pasm. Średnica jest z tych jaśniejszych, ale nie aż tak by nie było to przyjemne słuchanie. Bas dodaje ciepłoty w dźwięku i przez to bardzo fajnie się słucha. No i najważniejsze- głośnik bardzo fajnie gra już od niskiej głośności. Idealne rozwiązanie do sypialny czy żeby sobie położyć na półce przy łóżku. Tryb Surround ciekawy efekt dodaje i powiem wam że miło się z tym efektem słucha muzyki klasycznej czy jazzu. Dochodzi nam też kodek APTX i wtedy już naprawdę dźwięk jest naprawdę dobry. Bez APTX trochę jest ciemniejszy i brakuje trochę detali czasami, ale z APTX- czysta przyjemność słuchania. Niestety nie miałem okazji sparowania dwóch Riva S by uzyskaż z nich Stereo- ale po tym co mi jeden zaserwował- to będzie na pewno lepiej ;)

 

Wykonanie- super. Trochę lakier się rysuje, ale generalnie nie przeszkadza to jakoś bardzo na białej powierzchni- czarnej już szybciej. Możliwość ładowania urządzeń, co jak dla mnie jest dużym atutem. Tryb phono- świetnie się sprawdza jak mamy słabsze jakieś urządzenie. Aplikacja mobilna jest dobrze zaprojektowana, nie ma błędów i pozwala nam na sporo ustawień- czy to dźwięku czy samego głośnika. Czas pracy jest taki jak producent deklaruje.

 

Mikrofon bardzo dobrze zbiera w pomieszczeniu powiedzmy 20 metrów- gdziekolwiek będziemy, da się wygodnie rozmawiać.

 

A tutaj małe porównanie:

 

riva-S.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności