Skocz do zawartości

Lego - dla dzieci czy dorosłych?


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj smutna historia związana z LEGO... Jak można tak kazać zrezygnować z pasji osobie, którą (rzekomo) się kocha? :)
http://www.wykop.pl/wpis/17438135/panowie-minuta-ciszy-dla-kolejnego-niebieskiego-kt/

 

comment_DcDujEPs301sn0NPJDeSiE29fZgH7q1J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj smutna historia związana z LEGO... Jak można tak kazać zrezygnować z pasji osobie, którą (rzekomo) się kocha? :)

http://www.wykop.pl/wpis/17438135/panowie-minuta-ciszy-dla-kolejnego-niebieskiego-kt/

 

comment_DcDujEPs301sn0NPJDeSiE29fZgH7q1J

 

O, ja jak byłem trochę młodszy to właśnie jarały mnit takie zestawy, bardziej niż technics. Napisałem 3 listy do Gwiazdora z prośbą żeby mi przyniósł statek piratów Lego, albo prom kosmiczny. Ale nic z tego nie wyszło. :wub:

Edytowane przez BarteqW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie kolejny materiał dla LEGO-marzycieli - ależ chciałbym mieć tyle zestawów :wub:

 

 

Komentarze na Wykopie do tego filmku są wyborne :P


Pytanie: Jej... zastanawiam się ile ktoś wpakował w to hobby czasu i kasy?
Odpowiedź: Na pewno mniej niż audiofile ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Edytowane przez nismovsky
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Należę do osób, które urodziły się na początku lat 90-tych, więc z Lego miałem do czynienia praktycznie od początku życia (podobnie zresztą jak z modelami samochodów Bburago) i całe szczęście mimo tego, że w pewnym momencie rozwaliłem wszystkie zestawy i wrzuciłem klocki do jednego pojemnika, obecnie posiadam większość ustawioną na półce (strasznie zbierają kurz, dosłownie).

 

Zresztą pozwolę się pochwalić, chyba największym zestawem z kolekcji (ludziki w środku są od innych zestawów, siedzą tam od czasu zabawy chrześniaka):
5ymEBI8.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh, Burago. Jakiś czas temu się rozglądałem za nimi i mam wrażenie że w sklepach zabawkowych nie ma już takich dobrych modeli. Swoje oddałem jakimś dzieciakom z rodziny, ale teraz chętnie bym kupił jeden ulubiony na biurko: Murciélago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Empiku i też się zdziwiłem, na półce ledwo 3 modele i żadnego z nich nie nazwałbym supersamochodem.

 

Ale fakt dawno nie sprawdzałem jak wygląda ich oferta, więc może trzeba się posiłkować sklepami internetowymi.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 lat później...

O! Fajny temat. Ja i moje chłopaki jesteśmy fanami Lego. Był nawet plan się wystawiania na miejscowej wystawie Lego. Poniższe zdjęcie, które ma już ze dwa miesiące, to nawet nie jest połowa kolekcji. Duża część była jeszcze do złożenia, zwłaszcza Ninjago. Część była zdemontowana. Teraz niestety większość jest zdemontowana przez najmłodszego łobuziaka ;) W każdym razie ostatnio się młodzieży trochę znudziło Lego. Chociaż nie ma tego złego, bo teraz znów jest faza na granie w piłkę nożną. Zapisałem ich do pierwszego w ich życiu klubu i tylko piłka im w głowie. Mi to pasi. Gramy non stop :)

 

 

IMG_20220110_113010.jpg.47d5da2013d1eedcfccf4e59025bb3ce.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę małym garażem 

W sferze marzeń pozostaje dźwig terenowy i inne duże zestawy technic, ale kasa to jedno a drugie to żona która by mnie z domu wygoniła.

PXL_20220515_185902463.MP.jpg

Edytowane przez hubercik12311
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności