Skocz do zawartości

Fisher Audio promocja czy wałek ?


wojtek10611

Rekomendowane odpowiedzi

FA-003Ti to nie są z pewnością słuchawki dla kogoś, kto lubuje się w dużej scenie, a już z pewnością można znaleźć takie słuchawki typu zamkniętego, które tę scenę mają znacznie większą (np. AKG K550/551). Niemniej jednak Fischery grają bardziej monitorowo, co mi akurat odpowiada. Jak ostatnio sprzedawałem HM5, to nowy właściciel był zaskoczony trochę, że to wszystko gra tak właśnie ciasno :) Ja tam taki efekt lubię. W sumie to nawet moje stare Philipsy HS900 (półotwarte, które nawet w swojej kategorii nie grzeszą wielkością sceny) grają jakby bardziej przestrzennie.

 

Z tanich słuchawek zamkniętych ciekawy efekt brzmieniowy mają Pioneery SE-M390, ale ogólna jakość to nie liga Fischerów.

 

U mnie z obiciem pałąka póki co wszystko ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Im pozniej sie zabierzesz za polerowanie tym ciezej, pamietam jak na poczatku kiedy sie kleila zewnetrzna warstwa schodzila niemal przez pocieranie palcami, teraz kiedy stwardniala i przestala sie kleic napolerowalem sie je niemilosiernie, zuzylem 200 ml spirytusu i pol dnia, bardzo ciezko zetrzec wewnetrzny pierscien, ale efekt koncowy bardzo dobry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam lenia do tej roboty póki co. Ale dzięki za sugestie. W sumie to od lipca trochę już dni minęło, i faktycznie pomimo tego, że trochę kurzu się na słuchawkach pozlepiało, tak jakoś w dotyku te wydają się mniej kleiste.

 

Niestety obicie pałąka zaczyna mi puszczać, a słuchawki użytkuję jedynie w domu. Jeśli będzie się to powiększać, to trzeba będzie całkiem się owego obicia pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie pozbywam, bo już mnie szlag trafia jak mi kolejne czarne kawałeczki tego pseudo-materiału na głowie zostają, a obicie wygląda coraz bardziej jak psu z mordy wyjęte. Jak się tę "skórkę" zdejmie, to ten materiał pod spodem jeszcze bardziej brudzi głowę... Będę musiał czymś go przeczyścić, tylko nie wiem czym na razie, bo to nie plastik, a materiał miękki.

 

EDIT. Dokładnie tak jak napisał crysis - jest jeszcze brudząca i lekko krusząca się gąbka/pianka pod samym obiciem i pałąk właśnie schnie po kąpieli. Przecierałem go szczotką pod wodą bez mydła i wszystko chyba zeszło. Wstawię zdjęcie jak już wszystko wyschnie :) Demontaż całych słuchawek jest faktycznie banalny. Dwa śrubokręciki i minuta roboty.

Edytowane przez YopiYop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby to jeszcze tak samo grało, a ponoć Kennertony to wyższa półka. Ciekawe, jak wypadłyby w porównaniu do FA-003Ti, czy też HM5. Tak w ogóle to i tak w tym dropie trzeba sporo dopłacić do normalnej wersji, z tego co widzę.

 

Ja sam się zastanawiałem nad kupnem tej sztuki co to była u nas srzedawana jakiś czas temu. No ale się jednak nie namyśliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ale czy na tyle duży, fakt że są już po poprawkach, hm5 supersoft i podmianka obicia pałąka

Ogólnie, widzę że ludzie je sprzedają, a kupione pół roku temu, bardzo za to podobają mi się dt770 i mnie ciągnie w ich kierunku

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez poczesaniec1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze zamknięte do 1kzł. Stawiam wyżej niż DT770...

A, że sprzedają... w ciągu tego pół roku 2 razy kupiłem i sprzedałem ww Fischery oraz 3 razy kupiłem i sprzedałem ATH-W1000X - obie pary uwielbiam :F

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak dla mnie najlepsze zamknięte do 1kzł. Stawiam wyżej niż DT770...

A, że sprzedają... w ciągu tego pół roku 2 razy kupiłem i sprzedałem ww Fischery oraz 3 razy kupiłem i sprzedałem ATH-W1000X - obie pary uwielbiam :F

Stary kotlet, ale odgrzewam.

 

Mam te fishery, potwierdzam zdanie Crisisa. Dla mnie thebesciaki tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to zacne słuchawki, Manuelu :) Ja jednak po czasie wróciłem do HM5, bo bardziej funowe, mniej techniczne. Ale jak ktoś lubi Focale Spirit Pro, ale potrzebuje czegoś z większymi, w pełni wokół usznymi padami - to Fischery są jak znalazł. Tylko na początku to podobne imadło w sumie co Brainwavzy, no i pady faktycznie jakościowo chyba nieco gorsze (tu już pewnie Crysis by potwierdził).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja nawet tych hybryd nie wypróbowałem :P Odnosiłem się do jakości tych padów skórkowych. Te od Brainwavz są nieco lepsze zdaje się, lepiej przylegają do głowy, jakby miększe. Niby różnica minimalna, ale jednak tak z pamięci to odczuwalna. Podejrzewam, że w przypadku innych od BW może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności