Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fisher Audio promocja czy wałek ?


wojtek10611

Rekomendowane odpowiedzi

Już było to wrzucane do tematu z okazjami z Allegro (i nie tylko). Jak byś zamiar miał sprzedawać, to się odezwij :D Może będę miał akurat kasę, to z radością odkupię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się nimi interesowałem, bo to w sumie takie podpakowane HM5, które to są rebrandami starszej wersji FA-003 (bez Ti). Tak na szybko, to wygląda na to, że oprócz dodawanych akcesoriów (m.in. do HM5 dają zapasowe skórkowe pady, a w tych Fischerach welurowe) oraz poprawionej budowy (metalowe widełki, w moich HM5 w zasadzie od nowości z jednej strony w miejscu łączenia części pałąka z muszlą jest pęknięcie, widziałem gdzieś na head-fi chyba jak komuś całkiem to popękało), lekkie zmiany zaszły w samych driverach. Według poniższej recenzji zmiany są odczuwalne:

 

http://www.soundperfectionreviews.com/2015/04/review-fischer-audio-fa-003ti-including.html

 

Ja akurat bardzo lubię brzmienie swoich HM5 i ciężko mi stwierdzić, czy by taka poprawiona ich wersja mi się bardziej spodobała. Wniosek recenzenta z powyższego artykułu jest taki, że FA-003Ti są bardziej analityczne, więc może nawet i nie... Ale jak wiadomo, człowiek jak nie spróbuje sam, to się nie przekona...

 

Walczę z myślą o ich kupnie od rana (jak tu już zauważono w OzA poszła informacja wcześniej). Ech, źli ludzie normalnie :P Jednak dam sobie spokój, bo to jakby nie patrzeć niepotrzebny, dodatkowy wydatek, a jako że ja nie lubię mieć dwóch "porządnych" par słuchawek na raz, to potem jedne trzeba by gonić, a to znowu audiofilia nervosa może wrócić :D

 

Tak czy inaczej, w tej cenie - na pewno okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem opinię klienta, że podobno miażdżą K550, a że sam posiadam rekablowane K551, to też jestem ciekaw różnic. Przyznam, że samego HM5 nigdy nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, kupił ktoś w końcu? :ph34r:

Ja kupiłem. Odpowiedź na przyszłość, M220 Pro się na rzecz ich raczej nie pozbędę :rolleyes: (taki żarcik). Nabyłem, także równy miesiąc temu na iboodzie FA Dubliz :)

 

Gdzieś czytałem opinię klienta, że podobno miażdżą K550, a że sam posiadam rekablowane K551, to też jestem ciekaw różnic. Przyznam, że samego HM5 nigdy nie słyszałem.

To opina @mikolaj612

 

Jak myślicie te słuchawki to już jest level DT150?

 

Ja wziąłem, będę mógł porównać z K551 gdyby był ktoś zainteresowany.

I jak wypadają w porównaniu do K551?

 

Moje już doszły, ale za bardzo nie mam co z nimi porównać. Ogólnie mogę powiedzieć, że słuchawki trzymają wysoki poziom i dźwięk jest naturalny, tak jak producent pisał. Na początku myślałem, że wolę bardziej przestrzenne otwarte M220 Pro, lecz im dłużej ich słucham FA tym bardziej je doceniam i robią na mnie coraz większe wrażenie. Dźwięk w nich jest bardziej "full-bodied" w porónaniu do eMek. FA-003 Ti to świetne słuchawki zamknięte!

Edytowane przez Caution
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja wziąłem, będę mógł porównać z K551 gdyby był ktoś zainteresowany.

I jak wypadają w porównaniu do K551?

 

Moje już doszły, ale za bardzo nie mam co z nimi porównać. Ogólnie mogę powiedzieć, że słuchawki trzymają wysoki poziom i dźwięk jest naturalny, tak jak producent pisał. Na początku myślałem, że wolę bardziej przestrzenne otwarte M220 Pro, lecz im dłużej ich słucham FA tym bardziej je doceniam i robią na mnie coraz większe wrażenie. Dźwięk w nich jest bardziej "full-bodied" w porónaniu do eMek. FA-003 Ti to świetne słuchawki zamknięte!

 

 

Moje też dzisiaj dotarły, właśnie zdjąłem je z głowy - muszą się wygrzać :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tak na serio to tak jak przedmówca mogę napisać, że "im dłużej ich słucham FA tym bardziej je doceniam i robią na mnie coraz większe wrażenie". Oferują bardzo naturalny przekaz, damskie wokale zaczęły mnie po prostu czarować, na myśl przychodzą mi od razu SHP9500, których średnica mnie urzekła. A gdy jeszcze założyłem angle pady z HM5... :) Mogę z czystym sumieniem napisać, że to świetne słuchawki zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę z iBood'a. Jeśli ktoś tak jak ja uwielbia swoje K550/K551 to z pewnością powinien zainteresować się nimi. Nawet PM3 nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak FA-003Ti. Kto nie kupił, a się zastanawiał - niech żałuje :)

Edytowane przez tditsr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności