Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Etymotic Research


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Bo po pierwsze nie ma takiego, a po drugie ER4 zostaną wzbogacone o dwa nowe modele. ER4XR i ER4SR.

 

Będzie więcej basu :)

 

http://www.enjoythemusic.com/AXPONA_2016/AXPONA_2016_Show_Report/Etymotic_Research_ER4XR_ER4SR.htm

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model ER4, reszta S,PT to tylko wersja kabelka

 

mogę się zapisać jako były posiadacz ER4 i HF3

 

słuchawki bardzo dobre ale specyficzne, chyba mam uraz po nich do słuchawek..

słucham teraz głównie na K702 i FSP

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja muszę sprawdzić jak to z tym kablem jest. Bo dla mnie pt z adapterem różniły się ZNACZĄCO od esek. Ponoć adapter miał z nich robić eski.

Crysis znowu mówi, że pomierzył i że peteki z adapterem jednak o kilka omów się od esek różnią.

Ciekawe czy placebo u mnie z tą różnicą, czy jednak ona jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja muszę sprawdzić jak to z tym kablem jest. Bo dla mnie pt z adapterem różniły się ZNACZĄCO od esek. Ponoć adapter miał z nich robić eski.

Crysis znowu mówi, że pomierzył i że peteki z adapterem jednak o kilka omów się od esek różnią.

Ciekawe czy placebo u mnie z tą różnicą, czy jednak ona jest.

chińczyki mają masę kabli do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po pierwsze nie ma takiego, a po drugie ER4 zostaną wzbogacone o dwa nowe modele. ER4XR i ER4SR.

 

Będzie więcej basu :)

 

http://www.enjoythemusic.com/AXPONA_2016/AXPONA_2016_Show_Report/Etymotic_Research_ER4XR_ER4SR.htm

20 lat niektórzy czekali :)

 

Wciąż uważam ER4S za jedne z najlepszych doków jakie miałem, a w kategorii pojedynczej armatury nie do pobicia

 

Jedyny problem to aplikacja jak penetracja

 

No ale ciekaw jestem nowych, zrobią zamieszanie na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrSheep, jak byś porównał z FLC8s Ety ER-4s?

 

Ciężko porównać te dwa modele. ER-4S są płaskie jak stół z lekkimi brakami w najniższym basie. To słuchawki monitorowe najwyższej próby. FLC8s to z kolei lekka V-ka (oczywiście dużo zależy od filtrów, ale oceniam na konfiguracji fabrycznej), bas w całej swojej okazałości. W ER-4S holografia jest genialna, w FLC jest więcej powietrza i swobody. FLC8s na stockowym kablu są moim zdaniem dokładnie na poziomie Etów (oczywiście biorąc pod uwagę różnice w charakterze brzmienia), natomiast na srebrze od Jimmiego FLC lekko uciekały jakością (z drugiej strony w ER-4S również można zmienić kabel, co podobno zapewnia równie ciekawe rezultaty).

 

ER-4S w ramach pojedynczego przetwornika armaturowego moim zdaniem nie mają konkurencji. Ich przewagą nad FLC jest też spójność brzmienia, ciężko to ubrać w słowa, ale w przypadku FLC po prostu słychać, że to hybryda dynamik + BA, co nie brzmi w 100% naturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie dopisuje sie z ER4-pt ktore zostaja na zawsze - dla mnie przenosny substytut staxow.

Co do nowych modeli to poczekamy zobaczymy. Fajnie ze metalowe i fajnie ze kevlar a co do dzwieku to zeby sie nie okazalo ze to po prostu to samo albo inne filtry :P Na plus ze tylko 49 dolcow wiecej przy zmianie materialow na szlachetniejsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nismo twoerdzi, że równe.

On żyje z robienia muzyki, więc niby wie co chciał umieścić w nagraniu.

Kto zatem ma rację? :)

Żart oczywiście - dla mnie jak monitory, są równe, plus podatne na eq, małą tendencją "odnaturalniania" dźwięku przy majstrowaniu suwakami.

No i przy sealu dla mnie tonalnie są cholernie blisko moich a7x.

Edytowane przez ZenekHajzer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie są równe o czym także evil.. pisał

 

Dla mnie poza brakami w najniższym basie i najwyższej górze zdecydowanie są równe.

Odpowiednio modyfikujac ostatnie zdanie można by przypisać je do wszystkich słuchawek.

Wniosek : wszystkie słuchawki są równe.

;)

No i dlaczego idealne słuchawki to mają być te równe?

Czy na nich gra się w pingponga?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrSheep, jak byś porównał z FLC8s Ety ER-4s?

Ja na razie słuchałem FLC na zwykłym kabelku (czekam obecnie na nie + srebro) i ER4S na customowym...

Tutaj całościowo wyżej stawiam ER4. Zobaczymy teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HF3 :woot: yyyhhhh ten co używa pianek S przesiada się na gwałto triple :ph34r::ph34r: o co kaman?? :lol:

 

a ER4 - S? mi nie podeszły :P:lol:

Jakie gwałto, przeca szare triple(duże) są mega wygodne... tylko szybko się zniekształcają. Świetne w aplikacji są glidery, choć seal słabszy niż w triplach.

Przezroczyste triple dobrze sie aplikuje ale w moim przypadku seal był słaby, natomiast szare uwielbiam.

Edytowane przez Mihu83
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności