Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sound Magic BT100 - mniam :)


Rekomendowane odpowiedzi

Znacie Sound Magic HP150?

Chcielibyście tak grające słuchawki ale bez kabla? Jak powiem, że nowe SM BT100 własnie takie są, a nawet potrafią zagrać lepiej to uwierzycie mi? Chcecie się przekonać? Zapraszam niedługo BT100 w sieci sklepów Mp3store.

 

Po tym co SM pokazał przy BT20 jest na co czekać :)

tumblr_inline_o4y2h1aL8W1tvpmoa_500.pngtumblr_inline_o4y2izBeWf1tvpmoa_500.pngtumblr_inline_o4y2jq9bao1tvpmoa_500.pngtumblr_inline_o4y20qsLHi1tvpmoa_500.pngtumblr_inline_o4y23bb2QA1tvpmoa_500.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to jest sprzęt na który będę czekał. A myślałem, że nic mnie już nie zainteresuje na poważnie w sprzęcie słuchawkowym. Kiedy spodziewacie się dostaw i przykładowo możliwości pomacania w katowickim mp3store?

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BT20 męczę już jakiś czas - kolejne kiepskie słuchawki BT pewnie ciemne wycofane bez szczegółów - tak myślałem. Po odpaleniu - zakochanie.

Myślałem że cena mnie zabije 1000 jak nic za takie granie. Grają lepiej niż Senki BT za 1600PLN wiec muszą kosztować. Kolejne zaskoczenie 399, a w promocji były nawet po 299 PLN. Też mam nadzieje że warto czekać na BT100 :) oj jaram sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko ten mikrofon... :)

Szkoda, że nie jest wypinany. To mogą być dobre słuchawki służące jako headset do PC czy też PS4

 

Wiesz, ja na BT20 słucham AK380 i takie połączenie bardzo podoba mi się na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji, niedługo chyba będą w promocji....HP150 i HP200

HP150 bardzo ciekawe słuchawki, mocno niedoceniane.

 

 

te słuchaweczki też mnie bardzo interesują - zwłaszcza po meecie w Poznaniu :)

 

@WojtkuC jakąś naprawde fajną promocję poproszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko ten mikrofon... :)

Szkoda, że nie jest wypinany. To mogą być dobre słuchawki służące jako headset do PC czy też PS4

Wiesz, ja na BT20 słucham AK380 i takie połączenie bardzo podoba mi się na ulicy.
A jaka to roznica co podpinasz pod sluchawki BT zrodlo nie ma w takim przypadku znaczenia. No chyba ze ma wtedy sorry ale sadze, ze nie ma...

 

MoBiLnIe BeZ OgOnKoW

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma. Niestety. Pewnie na pewnym poziomie może nie. Niestety rożne telefony rożne brzmienie. Najlepiej zagrało z AK i tu było wspólnie. Dodam wspólnie dla ostatnich AK bo pierwsza gen grała na BT inaczej, ciemniej.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • MP3store

Yo.

Też czekam na BT100, słuchałem wcześnie BT20 i byłem o krok od kupienia ich, ale coś mnie tknęło i stwierdziłem, że poczekam. I nagle wieść o BT100 - marzenie! Powinienem je w Gdańsku mieć już 4 - 5 maja, możliwe jednak że dopiero po 9 maja będą, ptaszki ćwierkają o tym, że nie powinny kosztować więcej jak 700zł... ale to na razie plotki i ploteczki, gdybym był wierzący to bym się o to dosłownie modlił - bo jak za słuchawki BT to nie jest dużo. Pytanie tez o jakość, dla mnei BT20 miały jednak troszkę za dużo basu, ale to kwestia gustu. Dodatkowo - kodek APTX - w tej chwili przy słuchawkach BT - MUST HAVE!

Coś mi się wydaje że w maju wydam troszkę grosiwa na nowe słuchaweczki, wtedy może moje pro80 z padami od HM5 i symetrycznym kablem będą na sell... dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo.

Też czekam na BT100, słuchałem wcześnie BT20 i byłem o krok od kupienia ich, ale coś mnie tknęło i stwierdziłem, że poczekam. I nagle wieść o BT100 - marzenie! Powinienem je w Gdańsku mieć już 4 - 5 maja, możliwe jednak że dopiero po 9 maja będą, ptaszki ćwierkają o tym, że nie powinny kosztować więcej jak 700zł... ale to na razie plotki i ploteczki, gdybym był wierzący to bym się o to dosłownie modlił - bo jak za słuchawki BT to nie jest dużo. Pytanie tez o jakość, dla mnei BT20 miały jednak troszkę za dużo basu, ale to kwestia gustu. Dodatkowo - kodek APTX - w tej chwili przy słuchawkach BT - MUST HAVE!

 

Coś mi się wydaje że w maju wydam troszkę grosiwa na nowe słuchaweczki, wtedy może moje pro80 z padami od HM5 i symetrycznym kablem będą na sell... dam znać :)

 

Zgadzam się, dodatkowo mają fajny zasięg mogę po cały mieszkaniu i git. Rozmawiałem w nich na wietrze też i nie narzekał nikt na ten wiatr w tle rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności