Skocz do zawartości

Fanklub Superlux


untilited

Rekomendowane odpowiedzi

681 i 668 mają te same.

Serio? Posiadaczka HD681 pisała mi, że są takie same jak w HD681 Evo - a te są inne i lepsze niż te w HD668b (które uważam za bardzo twarde i płytkie)

Może w starych HD681 były te same? Na necie można znaleźć fotki z oboma wersjami.

HD669 natomiast mają bardzo fajne pady. Tym z HD668B baaardzo daleko do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety w 668b ten skóropodobny materiał wygląda raczej jak stara miniaturowa opona ze sparciałej gumy. Aż dziw bierze, że to uszu nie farbuje. Ja przełożyłem wolne skórkowe pady od evo do 668b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie się znów klub powiększa. Kupiłem od Kolegi HD562. Już się nie mogę doczekać kiedy się z nimi zapoznam. Podobno są jakieś kłopoty konstrukcyjne (dopasowanie), ale też ponoć grają fajnie. Jutro się nimi pobawię, jak tylko będę miał je w łapach ;). Mój słynny regał własnej roboty na słuchawki już niestety dawno zapełniony... A obiecałem sobie, że zapełnię 30 przegródek i koniec! A jednak...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś najprawdopodobniej no.1 - jako kolekcjoner budżetowych słuchawek w Polsce, a kto wie czy i nie na świecie...

Ja co dzień walczę z myślą, czy by jakichś nowych nie kupić, nałóg ma swoje prawa. Tylko teraz sprzedaję i kupuję , sprzedaję i kupuję. Za sprzedaż mam budżet słuchawkowy (czy też audio) i z tego kupuję - i staram się nie przekraczać - i używki głownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś najprawdopodobniej no.1 - jako kolekcjoner budżetowych słuchawek w Polsce, a kto wie czy i nie na świecie...

Zapewniam Cię, że nie no. 1. Ja mam więcej :) zwłaszcza tych prezentujących dobry stosunek cena/jakość. Choćby 3 pary Blaupunktów, z czego jedna używana a 2 czekają aż się przydadzą do czegoś innego. Co prawda ostatnimi czasy staram się redukować ilość sprzętu (głównie zamiany kilku tańszych na jeden droższy sprzęt), ale i tak mam tego stanowczo za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wiecej niż 30 par? :woot:

Licząc te niepełnosprawne, kupione/zdobyte jako dawcy, dokanałowe itp to na pewno więcej. Dlatego zrezygnowałem z umieszczania tego wszystkiego w sygnaturce, zbyt dużo i do tego często się zmienia.

 

 

A kto go tam wie jakie on frankensztajny może tworzyć :)

Jeden przetwornik z cal, drugi z k518, pałąk w spadku po modach czegoś innego...m :)

Wczoraj próbowałem wszczepić przetworniki od Fatality do ochronników Peltora. Niestety przetworniki nie wytrzymały presji, jeden zdechł po 3 sekundach grania, a drugi raz gra a raz nie - jakby się "zawieszał". Szkoda, bo mogłyby być jako polecane do "dobrze wyciszających" i "wytrzymałych".

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ścisły profil kolekcji - nic "markowego", tylko dziwnactwa chińskie o zaskakującym brzmieniu. Chyba, że uznamy Maxell i TDK za markowe.... Najbardziej markowe u mnie to... Philips SHP2000 :P i AKG K290 Surround (to już jako ciekawostka i znak czasów okazyjnie kupione). Licząc doki i zabytki to mam około 45 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się w takim razie do 681/668b założyć pady z 669? Na pierwszy rzut oka wydaje mi się że tak, bo tak samo są naciągnięte na muszlę, ale nigdy się w to nie bawiłem więc wolę dopytać.

Edytowane przez Lirick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się z moimi HD681. Przeszły w moich rękach już tyle że sam nie pamiętam co w nich zmieniałem. Obecnie są po modzie wzorowanym na modach Perula, kilkukrotnym rekablingu(jako iż trochę śląska, świętokrzyskiego, pomorskiego itd ze mną zwiedzily to kabelki się niszczyły) obecnie użyłem Cordial CMK222 oraz z welurowymi padami dedykowanymi do SL HD681. :)

 

Poza kablem nic mi się w nich nie zepsuło, a trochę przejść miały.

Witaj, gdzie kupiłeś welurowe pady do SL hd681?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgłaszam się z moimi HD681. Przeszły w moich rękach już tyle że sam nie pamiętam co w nich zmieniałem. Obecnie są po modzie wzorowanym na modach Perula, kilkukrotnym rekablingu(jako iż trochę śląska, świętokrzyskiego, pomorskiego itd ze mną zwiedzily to kabelki się niszczyły) obecnie użyłem Cordial CMK222 oraz z welurowymi padami dedykowanymi do SL HD681. :)

 

Poza kablem nic mi się w nich nie zepsuło, a trochę przejść miały.

Witaj, gdzie kupiłeś welurowe pady do SL hd681?

 

W thomannie podczas styczniowej zbiorówki :)

 

Tak dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zgłaszam się z moimi HD681. Przeszły w moich rękach już tyle że sam nie pamiętam co w nich zmieniałem. Obecnie są po modzie wzorowanym na modach Perula, kilkukrotnym rekablingu(jako iż trochę śląska, świętokrzyskiego, pomorskiego itd ze mną zwiedzily to kabelki się niszczyły) obecnie użyłem Cordial CMK222 oraz z welurowymi padami dedykowanymi do SL HD681. :)

 

Poza kablem nic mi się w nich nie zepsuło, a trochę przejść miały.

Witaj, gdzie kupiłeś welurowe pady do SL hd681?

 

W thomannie podczas styczniowej zbiorówki :)

 

Tak dokładnie :)

 

Dzięki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,a sa moze welury do hd662f?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz trzech faworytów pod względem popularności: 681(najtańsze najbardziej krzykliwe), 681EVO (subwoofery), 668B - chyba najlepsze do 500zł do jazzu (uniwersalne w miarę, ale jazz to ich żywioł). Z doskoku 669 - trochę mniej od pozostałych trzech popularne (tylko trochę).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można odpowiedziec na to pytanie. To zależy od preferencji. Wszystkie 681 (-, B, F), 662 (-, B, F), 668B, 669 to słuchawki mocno techniczne. Brzmią jasno, wyraźnie i ostro. 661 też mają znamiona techniczności, ale trochę przytępione są na samej górze. Osobiście "do słuchania" bym wybrał albo 668B (ale w końcu męczą trochę) albo 330 (dla niektórch za ciemnie, zależy od egzemplarza). 330 i 660 są i szczegółowe i z wykopem i nie męczą tak. Do tego 440 - tandeta i kicz, ale bardzo ciekawy profil brzmienia! Zaskakujący w stosunku do formy zewnętrznej. Nowe 562 są za to mało wygodne, ale bardzo dobre do "słuchania" - piękny profil brzmienia. Masz jeszczs 651 (dno totalne), 572 (typowo na spacer, do posłuchania wiadomości, technicznie słabe, ale nie odstraszają itd.), 631 - szybkie, spójne z uderzeniem, dobre, ale nie techniczne. No i w reszcie EVO - kompromis między technicznością i "słuchalnością". Także wiesz, że nic nie wiesz :)

Edytowane przez 1313
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności