Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SMSL - Nowa Marka w MP3Store - Zapraszamy. Tylko w kwietniu Specjalna


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już słuchał smsl m6 w porównaniu do Sanskrit + SAP-8?

Cześć. Słuchałem m6 i m8. M6 przyjemny choć mała scena i kocyk. M8 dziwaczne dla mnie brzmienie(sabre). Obu słuchałem w połączeniu z WBA HPA Master(od Bartka). Z ostatnich urządzeń najlepiej brzmi dac sanskrit pro. Jest w brzmieniu porównywalny z Modowanym sanskritem Bratka. Wprawdzie słuchałem go dość dawno ale jest to zbliżona klasa. Miękkie, szczegółowe z dużą sceną i wyraźnymi źródłami pozornymi. Wszystkie urządzenia smsl zyskują na brzmieniu po zastosowaniu nawet tańszego Tomanka, na dynamice, rozdzielczości. Zasilacz do pandy niewiele lepszy od pudełkowego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M6 jest zdecydowanie lepszy niż fiio e10k. Uważam go za jasno brzmiący sprzęt. Nie wiem czy jest to za sprawą ampa czy daca bo słuchałem tylko jako combo.

Wybrałem sanskrita 6th sprzęt lepszy konstrukcyjnie jako dac. Amp będzie osobno :)

Edytowane przez Setmag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wiem, że kwiecień się skończył ale czy są jakiekolwiek promocje na smsl'e w sklepach stacjonarnych czy tylko w cenach podanych na stronie. Interesuje mnie smsl mini 5.

Edytowane przez Tymonius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kwiecień się skończył ale czy są jakiekolwiek promocje na smsl'e w sklepach stacjonarnych czy tylko w cenach podanych na stronie. Interesuje mnie smsl mini 5.

 

Piszcie na swoje lokalne sklepy zawsze można sie dogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Xine

 

Miałem ten sam problem co ty , jednak ostatecznie padło na Q5 Pro i była to trafna decyzja . Wykonanie bardzo estetyczne , początkowo zaskoczyła mnie nieco waga jak na kompaktowe gabaryty , trzymając go w ręce jest o wiele cięższy niż by się wydawało. Pilot do urządzania tez sprawia bardzo dobre wrażenie jest aluminiowy i masywny przyciski robią wyraźne "KLIK " po wciśnięciu. Potencjometr faktycznie chodzi bardzo satysfakcjonująco z odpowiednim oporem wyczuwalny jest punktowy skok gałki , wyświetlacz jest jasny i czytelny. Urządzenie po wpięciu do laptopa wykrywane jest błyskawicznie i od razu podaje dźwięk na kolumny. Używam go z parą kolumn Wharfadeale diamond 10.1 i jestem bardzo zadowolony dźwięk jest dynamiczny, żywy , w porównaniu do poprzedniego wzmacniacza(breeze audio bl10) tony niskie są bardziej dynamiczne i schodzą niżej ( ustawienia bez EQ bas i treble na zero). Co do mocy to przy codziennym słuchaniu nie przekraczam 7db , powyżej można robić "dyskotekę". W poprzednim wzmacniaczu miałem problem z szumami w tym nawet na pełnej mocy w stanie bezczynności nic nie słychać w głośnikach.

 

A i tak jak WojtekC napisał wyżej warto pytać o rabaty .

 

IMG_20160709_184045113.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności