Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe do 160 zł z sansą sport, inne granie niż M duo.


rytmicznie

Pytanie

Witam zgubiłem moje doki M Duo grały one z sansa sport. Byłem zadowolony, grały dobrze (brak porównania z innymi). Chciałbym jednak coś innego. Do kwoty 160 zł, wchodzą w grę używane.Spróbuje wyjaśnić. Słucham starego polskiego rocka, jezz pop czasem klasycznej,utworów gdzie dominuje wokal ze sceną w tle. Posiadam również superluxy 668b podoba mi sie ich granie ale (chyba ich analityczność) szybko męczą przy słuchaniu.

fajnie jakby nowe słuchawki:

- Miały dużą przestrzeń (coś w stronę superlux 668b)

-bez nacisku na bas jednak by był dobrze ułożony

-izolowały od otoczenia na przynajmniej średnim poziomie

-w miarę wytrzymały kabel (by posłużyły ponad rok co najmniej)

- komfort ( m Duo z comply były wygodne)

- fajnie jakby dało się odczuć poszczególne instrumenty o ile to możliwe w tej cenie.

Po researchu spodobały mi się:

- brainwavz m1

-meelectronits M6 pro

- zero audio zh-dx200 tenore

-adv.sound m4 (chociaż nigdzie nie wiem skąd kupić)

-coś ze stajni vsonic np vsd2 (widziałem u nas w komisie)

Proszę o pomoc w wyborze dodam jeszcze raz, że chodzi o jak najlepsze połączenie synergie z sansą sport.

Co polecacie ?

Edytowane przez rytmicznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak z pamięci jak testowałem niektóre swoje słuchawki z tym grajkiem, to podobało mi się połączenie z brainwavz S0 i koss porta pro.

 

Kolega @ZenekHajzer używa na codzień tego grajka i założę się że ma niejedną toerię synergiczną i przetestował wiele połączeń.

 

A tutaj dodatkowo recenzja sansy sport, może znajdziesz coś dla siebie:

 

http://zakupek.pl/test/odtwarzacze/recenzja-sandisk-clip-sport/2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Vsonic vsd2 bardzo mi się podobają z clipem sport. Ale tonalnoe dosyć blisko im do 668b, szczególnie góra. Mnie takie granie nie męczy, ale Tobie jak widzę przeszkadza. One fajnie reagują na eq, więc np. na presecie pop w sansie powinny się ładnie wygładzić.

A jeśli nie to nuforce ne700, ale o te trudno w chwili obecnej. Ostatnio relaksuję się przy Mrice e300 i gra to zaskakująco dobrze. Warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Vsonic vsd2 bardzo mi się podobają z clipem sport. Ale tonalnoe dosyć blisko im do 668b, szczególnie góra. Mnie takie granie nie męczy, ale Tobie jak widzę przeszkadza. One fajnie reagują na eq, więc np. na presecie pop w sansie powinny się ładnie wygładzić.

A jeśli nie to nuforce ne700, ale o te trudno w chwili obecnej. Ostatnio relaksuję się przy Mrice e300 i gra to zaskakująco dobrze. Warto spróbować.

Własnie sprzed nosa znikkły mi Vsonic VSD2 z komisu ( ciezko je znaleźć w cenie ok 160) a co z -adv.sound m4 testowałeś może taki układ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziekuje za pomoc w wyborze udalo mi sie dogadac z uzytkownikiem z tego forum i kupic vsonic vsd2 lacznie za 170 czyli zmiscilem sie w budzecie. Wielkie podziekowania dla zenekhajzer za przekonanie mnie wyborze. Niedlugo zamueszcze opis moich wrazen w porownaniu z m duo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności