Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe bezprzewodowe


Dorken

Pytanie

Hej!

Jakiś czas temu stanąłem przed wyborem nowych słuchawek. Często chodzę po mieście, oprócz tego jeżdżę na rowerze i bardzo wygodne byłyby dla mnie dokanałowe i bezprzewodowe słuchawki. Nie chcę na nie wydać 500 czy 700złotych. Myślałem bardziej, żeby górną granicą było 350zł. Takich słuchawek, z tego co przeglądałem, jest bardzo mało sensownych i dobrze wyglądających. Oczywiście, mógłbym zakupić typowe słuchawki sportowe, ale to wygląda tak ohydnie na uszach, że nigdy w życiu bym w czymś takim nie wyszedł.

Przechodząc do konkretów,

mam kilka swoich typów i prosiłbym o doradzenie które będą po prostu najlepsze. Są mneij więcej w tej samej kategorii cenowej, więc nie będzie raczej wielkich różnic, ale głównie chodzi mi o:

-wypadanie z uszu przy jakimkolwiek ruchu

-izolacja dźwięków otoczenia

-jakość wykonania

-jakość oferowanego dźwięku.

Słucham głównie lekkiego rapu, muzyki nowoczesnej i rocka/metalu.

 

Słuchawki które znalazłem:

MEElectronics Sport-FI X7 Plus - fajne, bo podobno nie wypadają, wygodne zakładanie nad uchem i regulacja długości kabla, ale obawiam się jakością dźwięku i ogólnie małą dostępnością.

Jabra Rox Wireless - mało wiem o tej firmie i nie znalazłem zbytnio opinii nt tych słuchawek, wiec jestem ich ciekawy.

JBL Reflect BT - podobno wypadają, jednak nic więcej nie znalazłem nt tych słuchawek, najtańsze w zestawieniu.

Monster iSpot - pierwszy raz słyszę o firmie i nie jestem zbyt przekonany.

 

Bardzo prosiłbym o pomoc w wyborze, pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Monstery seria adidasa bardzo fajne słuchawki. Bardzo przyzwoite brzmienie, izolacja i wykonanie. Mam na sklepie można odsłuchać. Cena w promo 399pln.

 

ba98279ab78066c42a320b82820cb4f3.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupisz byle co za 350 bo 399 za coś naprawdę dobrego to za dużo? Ten model obok bt20 to pierwsze słuchawki tego typu godne uwagi.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności