Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Poszukuję swoich własnych utworów w mp3


spacejazzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie wiem czy piszę we właściwym dziale (i czy w ogóle jest to odpowiednie forum) ale poszukuję własnych utworów, które kiedyś zamieściłem w serwisie mp3.wp.pl.

 

Moje pytanie są następujące:

 

Czy gdzieś w internecie istnieje archiwum mp3.wp.pl ? (jak wiadomo strona została przez wp zlikwidowana już jakiś czas temu)

 

 

Gdyby ktoś coś wiedział to będę wdzięczny ..

Edytowane przez spacejazzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mp3store to sklep ze sprzętem audio, nie plikami. Choć nazwa może być myląca :).

Pierwsze, co przychodzi na myśl, to poszukać pomocy gdzieś na wp.pl.

Natomiast być może wypowie się ktoś tutaj z wiedzą większą od mojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Pewnie się spuźniłeś i przegapiłeś meila od Mp3  z informacją)) Serwis Mp3.wp.pl trochę z zaskoczenia oznajmił że kończy swoją działalność, również byłem tym faktem zaskoczony, na szczęście zdążyłem wszystkie swoje kompozycje zamieszczone w tym serwisie na czas zabrać na swój dysk .

A może po prostu wystarczyło by poszukać swoich tytułów w wyszukiwarce może gdzieś krążą? na hostingach ? próbowałeś?

jeśli chodzi o wp pewnie mają w swoich archiwach twoje utwory ale wydaje mi sie że temat oleją. 

W zasadzie jest możliwość ale zajmie to chwilę, przede wszystkim musisz odnaleźć swój dokładny adres witryny jaki posiadałeś na Mp3.wp.pl

po czym musisz wejść na Portal Archive Internet i wpisać adres tej starej strony, jak ją odnajdziesz jest już jakiś sukces i twoja cała zawartość strony również z plikami została objęta procesem przechwycenia jej "archiwalnego odbicia".  nie ma możliwości nic z niej pobrać, ale Twoje pliki  nie zostały skasowane, są zabezpieczone na serwerze ale nie ma możliwości ich pobrać, w tym celu musisz się na ich stronie kontaktować i napisać oddzielną notę: prośbę że chcesz odzyskać swoje pliki mp3,  musisz podać dokładny adres swojej strony i pewnie swoje dane, oni to sprawdzają po czym przekierowywują ciebie do specjalnego dział zajmującego się tym, tam uzyskasz akredytacje do pobrania danych ze strony, chyba będzie tam jakaś opłata ale nie jestem pewien, z tego co czytałem dużo osób odzyskało w ten sposób swoją zawartość . Pozdrawiam    

Edytowane przez Tomasz Mazur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności