Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fajnie się czyta, bo to dosłownie dialog między dwoma osobami Tylko oni mogą coś napisać. Hehe.

 

Litery wytrawiane laserowo z LG G2

Oczywiście sobie żartuje, ale apetytu narobili...

 

Litery wytrawiane laserowo z LG G2

Sorry za OT, ale tak ciężko mi się czyta na tapatalku Twoje posty, że muszę Cię publicznie poprosić - Wyłącz podpis/sygnaturę w ustawieniach tapatalk. Proszę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupowałem, właśnie dlatego, że Evil pisał, że ma kłopoty z dostawą. Poza tym nigdy nic na dropie nie kupowałem to nawet nie wiem jak. No i było tego tym, że to takie 240.... No nieważne. Posłucham pewnie od Thomma i stwierdzę, co powiedzą moje uszy . I może jego wzruszy...

 

 

Za 2-3 tygodnie pójdą do FeX'a, potem do Ciebie.

 

Napiszę wprost (chyba sie nikt nie obrazi): z Massdropa do Polski frafiły dwa egzmeplarze: Jeden dostał Kuba do testów, drugi miał Maciek (Audeos). I ten drugi właśnie (dzięki pomocy Kuby) Maciek mi odsprzedał :) I tylko dlatego je mam. Bo chciałem mieć białe AKG (potem okazało się, że nie tylko białe, ale też inaczej zestrojone... ). No i mam :)

 

A tak poza tym... "Land of Confusion" - Genesis.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1pkVLqSaahk

 

Zgadnjicie na czym? ;)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy drugim dropie Lordzie wszyscy mieli problemy z czasem oczekiwania. Po prostu kontener nie doszedł do centrali MD. Warto prześledzić dyskusję pod dropem, bo cały czas informowano komunikatami co się dzieje.

 

 

Ale fajnie się czyta, bo to dosłownie dialog między dwoma osobami Tylko oni mogą coś napisać. Hehe.

Póki co. Tomek zadeklarował się że pro publico bono podeśle słuchawki na tournee, będzie może też restart dropa (jest 122/200 requestów), może jakaś okazja z eBaya się trafi, posłuchacie, może zamówicie i zaraz grono się powiększy. AKG ma wiele ciekawych modeli, nie tylko M220, więc jeśli ktoś trafi np. na dobrze zachowane Monitory czy DFy, to także i w tym kierunku warto moim zdaniem pójść. Tylko ostrzegam - bez elektrowni będzie ciężko. DFy trudniej napędzić niż LCD-3, a więc taki Deckard czy S16 albo Mjolnir to jak na ironię towarzystwo nie tylko zdatne do rozhuśtania ciężkich magnetostatów.

 

 

Oczywiście sobie żartuje, ale apetytu narobili...

Nie na pierwsze i nie ostatnie słuchawki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale fajnie się czyta, bo to dosłownie dialog między dwoma osobami Tylko oni mogą coś napisać. Hehe.

 

Litery wytrawiane laserowo z LG G2

Oczywiście sobie żartuje, ale apetytu narobili...

 

Litery wytrawiane laserowo z LG G2

Sorry za OT, ale tak ciężko mi się czyta na tapatalku Twoje posty, że muszę Cię publicznie poprosić - Wyłącz podpis/sygnaturę w ustawieniach tapatalk. Proszę:)
Jak dorwałem LG G2 pół roku temu, tak się podjarałem, że ustawiłem takie coś w podpisie i tak sobie było.

 

Bardzo mi odpowiada wygląd tych M220, cena, dźwiękowo też zapowiada się nieźle. Pozostaje czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: popieprzyłem linki. Sorki.

 

Caly czas pisałem, że M220 są dostepne na e-bayu a były (są) dostępne na Amazonie. Nie wiem, co mi się pochrzaniło.

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubo, znamy się kilka latek, wiesz, że nigdy nie byłem zwolennikiem modowania słuchawek. Dla mnie mają grać tak, jak "fabryka dała", ale... No właśnie. Nie wiem kiedy założę firmowe pady od tych słuchawek. Nie wiem czy nie powędrują do pudełka - na wieczność. Jutro jeszcze wyciągnę te gąbki sprzed przetworników w muszlach - zobaczymy jak to zmieni ich brzmienie. I może jutro wrzucę fotki moich M220 - przed i po modzie. Ale nie obiecuję, zobaczę czy się wyrobię z czasem. I od razu uprzedzam: jeśli takowe wrzucę, to "strzelę" je Note'm - niestety moja trzyletnia cyfrówka (niezbyt wysokich lotów) epicko poległa z aparatem wbudowanym w mój telefon :| więc Kochani nie oczekujcie ode mnie jakości zdjęć które serwuje nam Evil na swoim blogu - nie ta półka, nie ten talent... Ot, materiał pogłądowy.

 

BTW: pady od Taksów 671 idealnie pasują do M220 (czyli do wszelkich odmian K240 pewnie też).

 

:)

 

 

edit: M220 na oryginalnych, skóropodobnych padach w rocku/metalu spisują się co najwyżej poprawnie. Na welurach już bardzo dobrze (Sting/Metallica Test - passed).

 

edit2: zauważyłem jeszcze jedną rzecz: tak na skórkach jak i na welurach M220 pokazują swoje prawdziwe oblicze. Czyli na słabo nagranych płytach wywalą wszelkie błędy w masteringu, aranżacji. Tak prosto na twarz. M220 Studio?

 

:woot: Chyba trzeba zapisać ten dzień w kalendarzu jak ktoś wiernym TYM swoim zasadom tak jak Ty przełamuje je, to już nawet nie chodzi o to czy tak zostaną ale ze pozwalasz na modyfikacje.

Widzisz jak to życie potrafi uczyć pokory do swoich decyzji ;) Nigdy nie mów nigdy ...

 

Bardziej chodzi o odszukanie dobrej podstawy która jest w miarę blisko oczekiwanego wyniku i dopasowanie pod siebie, choćby dlatego że inaczej słyszymy inaczej słuchamy inny tor ludzie mają.

Fabryka czy realizator za mnie moich emocji nie przeżywają więc ... ;) owszem jest to dobra "podstawa" ale nie jest to świętość nie do ruszenia bo teraz sam sobie przeczysz.

 

Tak najlepiej nie inwazyjnie ale nie zawsze się tak da.

Ale Twoja muzyka Twój wybór jak jej słuchasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kubo, znamy się kilka latek, wiesz, że nigdy nie byłem zwolennikiem modowania słuchawek. Dla mnie mają grać tak, jak "fabryka dała", ale... No właśnie. Nie wiem kiedy założę firmowe pady od tych słuchawek. Nie wiem czy nie powędrują do pudełka - na wieczność. Jutro jeszcze wyciągnę te gąbki sprzed przetworników w muszlach - zobaczymy jak to zmieni ich brzmienie. I może jutro wrzucę fotki moich M220 - przed i po modzie. Ale nie obiecuję, zobaczę czy się wyrobię z czasem. I od razu uprzedzam: jeśli takowe wrzucę, to "strzelę" je Note'm - niestety moja trzyletnia cyfrówka (niezbyt wysokich lotów) epicko poległa z aparatem wbudowanym w mój telefon :| więc Kochani nie oczekujcie ode mnie jakości zdjęć które serwuje nam Evil na swoim blogu - nie ta półka, nie ten talent... Ot, materiał pogłądowy.

 

BTW: pady od Taksów 671 idealnie pasują do M220 (czyli do wszelkich odmian K240 pewnie też).

 

:)

 

 

edit: M220 na oryginalnych, skóropodobnych padach w rocku/metalu spisują się co najwyżej poprawnie. Na welurach już bardzo dobrze (Sting/Metallica Test - passed).

 

edit2: zauważyłem jeszcze jedną rzecz: tak na skórkach jak i na welurach M220 pokazują swoje prawdziwe oblicze. Czyli na słabo nagranych płytach wywalą wszelkie błędy w masteringu, aranżacji. Tak prosto na twarz. M220 Studio?

 

:woot: Chyba trzeba zapisać ten dzień w kalendarzu jak ktoś wiernym TYM swoim zasadom tak jak Ty przełamuje je, to już nawet nie chodzi o to czy tak zostaną ale ze pozwalasz na modyfikacje.

Widzisz jak

 

 

 

Zasady są po to żeby je łamać ;)

 

A tak serio: o ile już stockowe M220 brzmią kapitalnie, to po zmianie padów na jakieś welurowe brzmią... bosko :D

 

Tak, na" Use your illusion" ( part one/two) Gunsów tez się nie wykładałą.

 

BTW: FeX, jakbym się zapomniał/zasłuchał to przypomnij mi pod koniec miesiąca, że mam Ci je wysłać, co? A potem wyślesz je do Lorda.

 

:)

 

piszę pro forma, bo wciągaja jak bagno.

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od godziny R.E.M. I ciągle nie mogę się nadziwić jak te zwelurowane emki grają - przestrzeń, plany, instrumenty rozlokowane dokładnie tam gdzie trzeba. Żaden z podzakresów nie wybija się ponad inne, a pomimo tego nie jest płasko, sucho... Wiem, pewnie się jaram. Ale jaram się już drugi tydzień, poza tym jeszcze nigdy i żadne słuchawki nie wbiły mnie tak w fotel. Nic mi do tej pory aż tak dobrze nie grało.

 

Nie wiem czy M220 aż tak dobrze grają, czy po prostu oszukują. Ale nawet jeśli to ostatnie, to robią to perfekcyjnie.

 

Siedemsetjedynki, pokłońcie się pokornie nowemu Królowi...

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tak :). Ale bardzo miło jest to widzieć, bo i wielki sukces zatem Panie udało się osiągnąć i to za dosłownie grosze.

 

Nie wiem czy będziesz chciał sprzedawać swoje Premiumy, ale tak swoją drogą aby nie było wątpliwości, bo ktoś może te fakty niefortunnie ze sobą w moim przypadku połączyć - sam nie sprzedałem swoich SRSów na rzecz M220 PRO (bo i takie podejrzenia się pojawiły na PW). Jest to absolutnie niemożliwe. Ale też bardzo miło jest widzieć jak wiele osób jest zainteresowanych tym tematem po mojej stronie. Szkoda że zawodzę oczekiwania na sensację, gdy odpisuję, że zostaję póki co z DF + M220.

 

To może teraz wintydż? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie mam najmniejszego zamiaru sprzedawać tak Q701 jak i DT990 - one ze mną zostają i pewnie jeszcze wiele godzin słuchania muzyki przede mną w ich towarzystwie :)

 

Puszczę w obieg emki pod koniec miesiąca także z jednego powodu:

 

- bo albo mi się coś w głowie porypało

- albo porypało się Tobie (sorki ;) )

- albo one autentycznie aż tak dobrze grają

 

W każdym razie chcę by jeszcze dwie wiarygodne osoby zweryfikowały nasze wnioski płynące z ich odsłuchów. Bo jeszcze ktoś sobie pomysli, że jaja sobie robimy ;) Bo to jest niepojęte jak słuchawki za 400zł mogą tak grać - aż tak grać. No to się najnormalniej w pale nie mieści (sorki za wyrażenie). A jednak...

 

edit: wintydź AKG? Jak najbardziej :D

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie mam najmniejszego zamiaru sprzedawać tak Q701 jak i DT990 - one ze mną zostają i pewnie jeszcze wiele godzin słuchania muzyki przede mną w ich towarzystwie :)

 

Puszczę w obieg emki pod koniec miesiąca także z jednego powodu:

 

- bo albo mi się coś w głowie porypało

- albo porypało się Tobie (sorki ;) )

- albo one autentycznie aż tak dobrze grają

 

W każdym razie chcę by jeszcze dwie wiarygodne osoby zweryfikowały nasze wnioski płynące z ich odsłuchów. Bo jeszcze ktoś sobie pomysli, że jaja sobie robimy ;) Bo to jest niepojęte jak słuchawki za 400zł mogą tak grać - aż tak grać. No to się najnormalniej w pale nie mieści (sorki za wyrażenie). A jednak...

 

edit: wintydź AKG? Jak najbardziej :D

 

Raczej ta ostatnia opcja, ale jak najbardziej niech inne uszy też się wypowiedzą (dorzuciłbym do zestawu oba rodzaje padów). Myślę, że z perspektywy SRS-3030 i LCD-3 + Deckard (oba są dla mnie zestawami de facto dedykowanymi) trudno jest mi zarzucić porypanie w stosunku do tego co słyszę, ale nadal jednak trochę wyżej cenię sobie DFy, które pokazują mi lepiej skonstruowany dźwięk, niekoniecznie tonalnie lepszy (głównie przez lżejszy bas). No i mordują każdy wzmacniacz, pod jaki ich bym nie podpiął.

 

Przykładowo żeby puścić je z Deckarda w stosunku do LCD-3:

- LCD-3 = gain na medium, głośność 20%

- K240 DF = gain na high, głośność 40-45%.

Także daje to pewien obraz. Myślę, że z Twojej perspektywy najlepsze w tej chwili byłyby K240 Monitor lub stare Sextetty, ale z naciskiem na tą pierwszą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności