Skocz do zawartości

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, widzę zdania podzielone! :D Na ten czas cenię te słuchawki za lekkość w prezencji basu i dosadność szczegółów (no I hangar-scenę, ale to zboczenie związane z AKG). Także nie wiem, czy na tą konkretną chwilę bardziej basowe odpowiedniki do mnie przemawiają. Ktoś tu mówił wcześniej, że 702ki ze względu na mało basu są dobre do elektroniki, z tym się zgadzam w stu procentach! House, progresywna, EDM, dużo jeszcze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, audionanik napisał:

Właśnie niech pożyczy - będzie się cieszyć zakupem jeszcze bardziej;).

@YennaNie pożyczaj ;) a i jak Ci zacznie brakować basu w k702 to pamiętaj, że po odblokowaniu bas portów basu dojdzie ale zrobi się rozlazły, niefajny i wtedy pożycz od kogoś k712 :D 

@audionanik podrzuć ze dwa trzy braki k712 o których to wspomniałeś, zobaczymy co Ci w nich nie podeszło, może to kwestia preferencji po prostu ;) 

 

edytka:

i w żadnym wypadku nie twierdzę, że k702 to złe słuchawki, wręcz przeciwnie, to bardzo dobre słuchawki i dla wielu stały się słuchawkami "end game" ;) ja sie na razie, wychodzi, że na dłużej, zatrzymałem na k712

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są mdłe, szare, z dziurami na średnicy, i dają dźwięk bez faktury; jak dla mnie są nijakie. Przy hd800 - k701 były słabsze, ale nie klęknęły, hd600 też nie miały się czego wstydzić, a k712 wypadły nędznie i głucho. Ale niech będzie to kwestia preferencji; tak preferuję słuchawki prezentujące przynajmniej przyzwoity poziom SQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audionanik napisał:

Są mdłe, szare, z dziurami na średnicy, i dają dźwięk bez faktury; jak dla mnie są nijakie. Przy hd800 - k701 były słabsze, ale nie klęknęły, hd600 też nie miały się czego wstydzić, a k712 wypadły nędznie i głucho. Ale niech będzie to kwestia preferencji; tak preferuję słuchawki prezentujące przynajmniej przyzwoity poziom SQ.

Nie słuchać tego dziada,jest zły że nie ma porządnych już słuchawek...i wywala swoje żale na zewnątrz...he,he.

K702/701 są świetne, dla normalnych ludzi będaą super ,dla upierdliwców jak ja trzeba 5 minutowego moda z bas portem...ale i tak super...:P

Najlepsze otwarte słuchawki do 2 tys...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Soundman1200 napisał:

 

K702/701 są świetne, dla normalnych ludzi będaą super ,dla upierdliwców jak ja trzeba 5 minutowego moda z bas portem...ale i tak super...:P

 

Soundman, czytaj uważniej:

 

2 godziny temu, audionanik napisał:

Przy hd800 - k701 były słabsze, ale nie klęknęły

 

22 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Nie słuchać tego dziada,jest zły że nie ma porządnych już słuchawek

Dziad nie jest zły, bo sam tak wybrał - post słuchawkowy znaczy się; poza tym jest wolny od rozterek, bo już znalazł i wie do czego wrócić (507, a jak kasa pozwoli to może dla funu bha1 i jakie planary/dynamiki); więc bez takich mi tu, że ZŁY!!!...

...no i doskonale bawię się teraz tym:

 

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, audionanik napisał:

 

Soundman, czytaj uważniej:

 

 

Dziad nie jest zły, bo sam tak wybrał - post słuchawkowy znaczy się; poza tym jest wolny od rozterek, bo już znalazł i wie do czego wrócić (507, a jak kasa pozwoli to może dla funu bha1 i jakie planary/dynamiki)...

...no i doskonale bawię się teraz tym:

 

Phi 23kg!...śmieszne...ja 20 lat dźwigałem ciężary ponad normę unijną...50/100kg...jedna osoba...i musiałeś to zrobić...spluwałeś na bok i dźwigałeś, bo jestem hardkorem...tfuuu....byłem....

5/10 ton dziennie ?...norma....ale zadowolenie było,jak pudzian,choć bez medali...szkoda że już to przeszłość...:mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Soundman1200 napisał:

Phi 23kg!...śmieszne...ja 20 lat dźwigałem ciężary ponad normę unijną...50/100kg...jedna osoba...i musiałeś to zrobić...spluwałeś na bok i dźwigałeś, bo jestem hardkorem...tfuuu....byłem....

5/10 ton dziennie ?...norma....ale zadowolenie było,jak pudzian,choć bez medali...szkoda że już to przeszłość...:mellow:

Tylko że ja nie zażywałem ruchu od lat i niosłem go z lampami więc ostrożnie i z dala od tułowia, nieporęcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niedobrze nasz Audionaniku, żyj do 100 lat, kto będzie tak zręcznie krytykował forum jak nie ty?...he,he.

Natychmiast do klubu fitness tudzież kulturystycznego...wagę zwalamy..tony dźwigamy, zobaczysz co Pudzian musiał wycierpieć, fizyczni jednak ponad psychicznymi...he,he.

 

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsz do klubu gogo....bilety za sponsoruję...he,he...:D

Normalnie bym Audionanika tudzież SławkaR wziął pod pachę i z oboma wszedł na 5 piętro..bez zadyszki...ale to już dawne czasy...he,he.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tu tylko zakupem pochwaliłem, a wy się już pożarliście o własne opinie. A mi się na przykład DT880 i K400 nie podobały. Ale żeby od razu się z ich zwolennikami wyklocac? Tyle jeszcze fenomenalnych sluchawek, za mało czasu mamy aby się o nie sprzeczać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny pokaz psychicznej degrengolady...ha,ha.

Choć ja chyba niedługo tam dołączę...:P

1 minutę temu, Yenna napisał:

Ja się tu tylko zakupem pochwaliłem, a wy się już pożarliście o własne opinie. A mi się na przykład DT880 i K400 nie podobały. Ale żeby od razu się z ich zwolennikami wyklocac? Tyle jeszcze fenomenalnych sluchawek, za mało czasu mamy aby się o nie sprzeczać!

Yenna, jeszcze dziewica w słuchawkowym szaleństwie...ale niedługo jak na obrazku Audionanika, czego Ci nie życzę...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Yenna napisał:

Ja się tu tylko zakupem pochwaliłem, a wy się już pożarliście o własne opinie. A mi się na przykład DT880 i K400 nie podobały. Ale żeby od razu się z ich zwolennikami wyklocac? Tyle jeszcze fenomenalnych sluchawek, za mało czasu mamy aby się o nie sprzeczać!

Bo do DT880 trzeba dobrego toru,masz taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, audionanik napisał:

Ale w którym momencie, bo chyba mi coś umknęło?:D

 

Twojej i Soundmana dyskusji nie zrozumiałem, bo zgubiłem w połowie wątek, ale z brunneriusem z pewnością. Chociaż może to tylko wasz temperament rozmowy, ja wolę przy kawie + ciastku.

 

39 minut temu, Soundman1200 napisał:

Bo do DT880 trzeba dobrego toru,masz taki?

 

Tak podstawowy jak się da - miały okazję współpracować z T1 MK1 (kilka różnych lamp) oraz X1s. Na obu mnie nie urzekły, nudne jak na moje standardy. I nie żebym negował, ale nie wierzę w cuda. Jeżeli słuchawki za 800 szekli (nowe) potrzebują do napędzenia sprzętu za 3/4 krotność aby faktycznie grać dobrze, to nie są to dobre słuchawki.

Edytowane przez Yenna
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marekhall napisał:

Hej,

 

Pewnie to już przerabialiście - jaki wzmacniacz dobrze się zgrywa z K1000?

 

z góry dzięki za odpowiedzi.

 

 

Audiofanatyk puszcza z yamahy głośnikowej. M35? Czy jakoś tak - ma w recenzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności