Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

@marekhall podejrzewam, że taka byłaby obecnie cena nowych K1000, chociaż dla mnie potrafią one konkurować bez problemu (poza zejściem na basie) z obecnymi konstrukcjami wycenionymi nawet na dwukrotność tej ceny :)

 

Natomiast te "Austriany" znakomicie nawiązują do nich swoim przekazem i jestem przekonany, że dźwiękowo przypadłyby Tobie do gustu :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam małe pytanko , w pracy używam Akg 271 MK II streaming itp super słuchawki szczególnie lubię ich rewelacyjną średnicę i teraz pytanko zabrałem je z domu i nie ma sensu wozić ich w tą i z powrotem więc trzeba kupić jeszcze jedną parę jest coś Akg co zagra jeszcze lepszą średnicą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blackromek napisał(a):

Witam mam małe pytanko , w pracy używam Akg 271 MK II streaming itp super słuchawki szczególnie lubię ich rewelacyjną średnicę i teraz pytanko zabrałem je z domu i nie ma sensu wozić ich w tą i z powrotem więc trzeba kupić jeszcze jedną parę jest coś Akg co zagra jeszcze lepszą średnicą 

Nie AKG, Avantone Planar lub HD650.

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blackromek do powyższych słuchawkowych propozycji mógłbym dodać Rode NTH-100, które otrzymałem w prezencie od Brata i potrafią bardzo pozytywnie zaskakiwać. Są łatwe w napędzeniu, muzykalne, zamknięte i mogłyby się okazać ciekawą alternatywą dla K271 w pracy. U mnie zostaną na zawsze🎶🥰 Mam teraz u siebie na trochę HD650 i mogę przeprowadzić w weekend krótkie porównanie między jednymi, a drugimi słuchawkami. Ewentualnie moglibyśmy się spotkać, jeśli mieszkasz w okolicach Poznania. Wspomniane przez Krzyśka Avantone posiadają bardzo naturalną, ciepłą średnicę i na pewno ich wybór byłby krokiem w dobrym kierunku, chociaż są otwarte. Z zamkniętych opcji przychodzą mi jeszcze do głowy R9. Niestety, nie miałem ich okazji jeszcze posłuchać. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blackromek to trochę daleko... jednak mogę dać znać, jak będę jechał do Łodzi lub do Częstochowy :) Jesteśmy w kontakcie i postaram się coś skrobnąć w weekend :)

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, blackromek napisał(a):

Witam mam małe pytanko , w pracy używam Akg 271 MK II streaming itp super słuchawki szczególnie lubię ich rewelacyjną średnicę i teraz pytanko zabrałem je z domu i nie ma sensu wozić ich w tą i z powrotem więc trzeba kupić jeszcze jedną parę jest coś Akg co zagra jeszcze lepszą średnicą 

AKG K612 grają bardzo średnicowo, do tego rozsądne pieniądze, mp3store Katowice ma na miejscu do odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, podrzuci ktoś linka albo instrukcję jak zrobić bassmoda w k612, pewnie jest to gdzieś w internetach ale wolę zapytać. Co prawda mam niby lepsze słuchawki ale jakoś k612 mi bardziej odpowiadają barwą średnicy i ciekawi mnie ta zmiana na basie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, adamos80 napisał(a):

Panowie, podrzuci ktoś linka albo instrukcję jak zrobić bassmoda w k612, pewnie jest to gdzieś w internetach ale wolę zapytać. Co prawda mam niby lepsze słuchawki ale jakoś k612 mi bardziej odpowiadają barwą średnicy i ciekawi mnie ta zmiana na basie. 

powinno byc podobnie jak do k702:

https://www.audiofanatyk.pl/modyfikujemy-brzmienie-sluchawek-akg-q701/

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, adamos80 napisał(a):

Panowie, podrzuci ktoś linka albo instrukcję jak zrobić bassmoda w k612, pewnie jest to gdzieś w internetach ale wolę zapytać. Co prawda mam niby lepsze słuchawki ale jakoś k612 mi bardziej odpowiadają barwą średnicy i ciekawi mnie ta zmiana na basie. 

Robiłem w 702 ale z efektu nie do końca byłem zadowolony. Wracałem do oryginału i wracałem do kombinowania z bass modem ;) zaklejałem taśmą papierową i robiłem małą dziurkę aby zmniejszyć efekt bass moda. Dopiero zmiana padów na brainvatz hybrydowe zrobiła robotę, przybyło bassu i jestem zadowolony z efektu. Nie baw się w mody, zostaw słuchawki w stanie oryginalnym, dokup pady. 

Edytowane przez LukaszS
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem w 702 ale z efektu nie do końca byłem zadowolony. Wracałem do oryginału i wracałem do kombinowania z bass modem  zaklejałem taśmą papierową i robiłem małą dziurkę aby zmniejszyć efekt bass moda. Dopiero zmiana padów na brainvatz hybrydowe zrobiła robotę, przybyło bassu i jestem zadowolony z efektu. Nie baw się w mody, zostaw słuchawki w stanie oryginalnym, dokup pady. 
brainvatz hybrydowe
Poproszę o link

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2024 o 18:40, wfmsiekierka napisał(a):

brainvatz hybrydowe
Poproszę o link emoji3577.png

 

https://www.brainwavzaudio.com/products/headphone-memory-foam-earpads-xl-size-hybrid 
Zaraz po tym jak kupiłem ktoś wystawił na markecie :) Może ktoś sprzedaje, zapytaj 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 16.03.2024 o 17:16, voi12 napisał(a):

Panowie, mam pytanie, czym kleicie poduszkę pałąka do K550, K551, powierzchnia metalu pokryta jest jakąś gumopodobną substancją, pylącą się. 

Taśmą dwustronną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2024 o 13:53, voi12 napisał(a):

Próbowałem, ta gumopodobna pylasta powierzchnia powoduje że nie trzyma.

To ją zdejmij, to nie jest klej poduszki? Przyklej do metalowej obudowy, tylko uważaj, bo środkiem idzie taśma. Możesz boki wyczyścić i zostawić tylko ten fragment co zakrywa taśmę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności