Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, lobuz1 napisał:

Mnie Ty rozwalasz ze swoim wypranym…To wróć do cytatów i linków. Możesz też obrazić się jak dziewczynka i wrzucić mnie do ignorowanych. 


Czasem dodaje ludzi do listy ignorowanych na pewien okres czasu po czym usuwam. Ot tak aby odpocząć i skupiać się na pozytywnych stronach hobby. Za co mam się obrażać? Wszyscy mamy gorsze chwile. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MrBrainwash napisał:


Czasem dodaje ludzi do listy ignorowanych na pewien okres czasu po czym usuwam. Ot tak aby odpocząć i skupiać się na pozytywnych stronach hobby. Za co mam się obrażać? Wszyscy mamy gorsze chwile. :) 

To spoko. Kolega obraził się i cedził swoje żale, odgryzał się. Wrażliwy chyba bo nawet go nie obraziłem.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sorry. Dyskusja jak dyskusja- nie byłem też specjalnie nieprzyjemny znając moje możliwości.

 

Wracając do tematu- dostałem od dobrego człowieka z forum K702 z połamanymi plastikowymi uchwytami. Jest szansa gdzieś je dostać?

 

Edit: w instrukcji nie jest to rozbite i jest częścią zestawu z pałąkiem- poz. 1

 

C4429156-0042-467B-A013-3C46256EADBF.jpeg

4FEF00D3-B8A9-434E-B56A-20A2283E1C36.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rafacio napisał:

Czyli jednak masz w końcu porządne słuchawki.

Mam od dosyć dawna też K701. 

9 minut temu, manuelvetro napisał:

porządnie połamane

Działa wszystko bez większego problemu z tymi połamanym plastikami, ale jakbym gdzieś znalazł to można naprawić.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lobuz1 napisał:

 

Działa wszystko bez większego problemu z tymi połamanym plastikami, ale jakbym gdzieś znalazł to można naprawić.

Wołaj Mistrza @Perula, może będzie wiedział. Moje k701FAW, nie dość, że naprawił, to zbalansował i miodzi dalej, a ja już ślinie się :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kuba_622 napisał:

 

Jedna z najbardziej trafnych recenzji dźwięku K702 jakie czytałem :D

BArdzo lubię. Mam do nich czerwonego kanarka od kulozeby, zaraz trzasnę fotkę może? Cieszę się na porównanie k701FAW balans Perul mod full wypas vs k702 full standard tani kabel kanar kulozeby allegro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, manuelvetro napisał:

Wołaj Mistrza @Perula, może będzie wiedział. Moje k701FAW, nie dość, że naprawił, to zbalansował i miodzi dalej, a ja już ślinie się :D

K701 też mam po balansie- gniazda 3.5mm i okablowanie z miedzią i złotem od jd.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dj1978miał k701 w balansie na kablu FAW, ale on ostatnio czystki robił i mógł sprzedać. Po rozmowie z nim postanowiłem swoje zakupić i wysłać do jd na mod 😀.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lobuz1 napisał:

@dj1978miał k701 w balansie na kablu FAW, ale on ostatnio czystki robił i mógł sprzedać. Po rozmowie z nim postanowiłem swoje zakupić i wysłać do jd na mod 😀.

 

To pewnie to te "moje" o których pisał @manuelvetro, tyle że ja miałem je bez balansu, bo za leniwy jestem na robienie takich przeróbek :) Moim zdaniem to ten egzemplarz (chiński bez wypustek) grał nawet gorzej od austriackiego co miałem przedtem, no ale są gusta i guściki :P

 

Edytowane przez Kuba_622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, manuelvetro napisał:

Czerwony kanarek od kulozeby

48DA6EFE-188F-43A3-AD77-C7E4E976C292.jpeg

A gdzie K240? :P 

19 godzin temu, lobuz1 napisał:

Wracając do tematu- dostałem od dobrego człowieka z forum K702 z połamanymi plastikowymi uchwytami. Jest szansa gdzieś je dostać?

Na Twoim miejscu próbowałbym to naprawić np. Poxipolem ;)

Oczywiście idealnie byłoby to wymienić na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Bednaar napisał:

A gdzie K240? :P 

Na Twoim miejscu próbowałbym to naprawić np. Poxipolem ;)

Oczywiście idealnie byłoby to wymienić na nowe.

 Klejenie to nie jest najlepszy pomysł. Może kupię kawałek cienkiego niełamliwego, ale sprężystego tworzywa i spróbuję wyciąć ręcznie i dopieścić papierem. Znalazłem już płytki 1-2mm z poliwęglanu i zastanawiam się czy ten materiał ma takie właśnie właściwości. Plan B to podwędzę synkowi linijkę, trochę zdejmę materiału bo za gruba, wypoleruję i z niej zrobię :)

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie nie znam, ale ja to bym zrobil tak:

1 znalazl instrukcje serwisowa

2 na instrukcji zidentyfikowal uszkodzony element

3 znalazl dystrybutora AKG w Polsce

4 zamowil czesc

5 po otrzymaniu przesylki wyminil uszkodzona czesc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marekhall napisał:

Moze sie nie znam, ale ja to bym zrobil tak:

1 znalazl instrukcje serwisowa

2 na instrukcji zidentyfikowal uszkodzony element

3 znalazl dystrybutora AKG w Polsce

4 zamowil czesc

5 po otrzymaniu przesylki wyminil uszkodzona czesc

 

 

Punkt 1,2- przewiń stronę do góry

Punkt 3,4- nie ma sensu bo patrz j.w.

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, blueme napisał:

Może zlecić gdzieś wydruk z drukarki 3D?

Ktoś tu nawet na forum chwalił się że drukuje, a... Perul! 🙂

Może i tak, ale to musi być elastyczne i cienkie. Ten oryginalny jest cieniutki, że można go wyciąć nożycami. Nic dziwnego, że pęka. Grubość jak materiał, z którego wykonany jest pojemnik plastikowy na pączki czy ciasto. 😂


Teraz mi wpadło do głowy, że mam przyłbicę, która moze sie nadać. 😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności