Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

Odesłałem dziś AKG K812 do szczęśliwej ich posiadaczki. Słucham na powrót Aeon 2C na FluxLabie FA12 (bo na nim mi świetnie grają) i kurła... czegoś mi brakuje teraz. K812 na lampowcu (bo z FA12 tak sobie) robiły mi takie czary, że szok. Będzie minirecenzja niedługo jak zbiorę notatki do kupy.

Edytowane przez pabloj
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pabloj bardzo dziękuje za tak obszerne porównanie…

mam AKG K812… i jestem z nimi szczęśliwy, mam tez Aeon 2C Noir… i jestem z nimi szczęśliwy…

sprobuj gdzieś dostać pady do 2C od Noir - uzyskasz te drugie :)

ja teraz mam na głowie Ether C Flow , no i muszę powiedzieć ze jest b. dobrze, z tego co wnioskuje mogłyby by Ci się spodobać.

AKG K812 lubią lampę, zaraz będę miał Electrona od WBA na lampach 2A3 i wtedy powinny odpłynąć w kosmos.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pabloj napisał:

AKG K812 - Moja minirecenzja

245e9d1a.jpg.757x975_q85.jpg

 

1. Gratulacje

2. Tym zdjęciem przekonałeś mnie do zakupu lampy

3. Ty jednak Gruby Baron jesteś :D 

4.  Laiki wyszli, ale wrócą, to z rozkoszą pucharek, prawda, przyznam

5. Jeśli to ma być minirecenzja, to recenzję będzie można wydać w postaci książkowej.

6. Bardzo rzetelnie, wzór metra.

Edytowane przez manuelvetro
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Corvin74 said:

@pabloj bardzo dziękuje za tak obszerne porównanie…

mam AKG K812… i jestem z nimi szczęśliwy, mam tez Aeon 2C Noir… i jestem z nimi szczęśliwy…

sprobuj gdzieś dostać pady do 2C od Noir - uzyskasz te drugie :)

ja teraz mam na głowie Ether C Flow , no i muszę powiedzieć ze jest b. dobrze, z tego co wnioskuje mogłyby by Ci się spodobać.

AKG K812 lubią lampę, zaraz będę miał Electrona od WBA na lampach 2A3 i wtedy powinny odpłynąć w kosmos.

Niestety jak widze Ether C Flow mają takie dość małe kwadratowe wnętrza padów i ucho mogłoby mi się nie zmieścić, czego nie cierpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, pabloj napisał:

Niestety jak widze Ether C Flow mają takie dość małe kwadratowe wnętrza padów i ucho mogłoby mi się nie zmieścić, czego nie cierpie.

Fakt, uszy się całe nie mieszczą, ale strasznie to nie przeszkadza, bo miękkie pady są, a same słuchawki są wygodne.

zastanawiam się czy pady od Ether 2 - w wersji z perforacją by pasowały, bo one maja większy otwór. Tylko czy to czasem nie zmieni dramatycznie dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corvin74 Na pewno zmieni, ale czy na gorsze to nie wiem, nigdy nie miałem do czynienia z tymi słuchawkami. Jednak komfort stawiam zwykle na pierwszym miejscu gdyż długo siedzę w słuchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pabloj co mamy się zastanawiać, to temat o AKG… i po przeczytaniu Twojej recenzji posłuchałem sobie dwóch winyli poprzez master19 na K812.. jednak ta lekkość dźwięku, eteryczność to jest to co lubię. Utwierdziłem się tylko że K812 zostaną ze mną na bardzo długo, nie opłaca się ich sprzedawać… już prędzej chyba Arya bym sprzedał lub zamienił na coś innego…. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corvin74 A to akurat ciekawa informacja na temat Aryi, słuchałem je tylko raz w sklepie mp3store. Z jakiegoś dapa, wywarły wrażenie, ale K812 nie były pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi znowu bardzo przyjemnie w Aeonach 2C, parę dni mineło i mózg się przyzwyczaił do ciemniejszego brzmienia :D

Ale jak kiedys zobacze AKG K812 po 2kzł to się chyba nie opre ;>

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zen DAC -> mt-603 z lampką Tung-Sol -> Zen CAN -> k812 Argentum Extreme ,  drugi dzień słucham, oderwać się nie mogę, niemniej komfort jest taki sobie po pierwszej godzinie (mam tak z każdą prawie moją parą). Niemniej wczoraj siedziałem parę godzin i dzisiaj podobnie, ale myślę założę dla wygody k701FAW, bo one są dla mnie najwygodniejsze. Ależ synergia ! Nie wiem, czy z Rapture w starych czasach było lepiej... Po podkręceniu głośniejszym i bas niczego sobie dokazuje. Mógłbym z tymi dwiema parami i z tym mini torem już zostać.

Rzekłem. 

:win:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności