Skocz do zawartości

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=77461]pabloj[/mention] potwierdzam, że wzmaki spisywały się doskonale w swojej roli, jak i pozostały fantastyczny sprzęt, jaki mieliśmy okazję przetestować dzięki [mention=8741]kurop[/mention] , a także [mention=62421]Weird_O[/mention] oraz [mention=14851]lsd[/mention] O wrażeniach jeszcze wspomnimy w innym wątku:) Jeszcze raz dziękuję Wam za przemiłe spotkanie!!! 
 
20210925_231437.thumb.jpg.e47627ae67043093f0a0a1a35a128c17.jpg
 
 
 
W tym nowość od Dan Clarka Stealth na tle HEKów SE
 
20210926_004106.thumb.jpg.190447d88366bba56bd105b7cfce4214.jpg
 
 
[mention=57882]Name44[/mention] [mention=64904]domil[/mention] dziękujemy!!!
Super gratuluję świetnego meetingu. Czekamy na obszerną relację.

ps. te AudioTechnici to co to za model i obok nich te podłączone to co? Chyba trochę wypadłem z obiegu
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochu bałem się, jak inne słuchawki moje się ostoją, od kiedy z argentum k812 zadomowiły się u mnie. Nawet w celu  ochrony tych innych par zakupiłem jakieś xduoo z lampkami, coby osłodziło im życie.

Niepotrzebne okazuje się były obawy. Słucham z powodzeniem pozostałych. K812 ich nie zabiły.

Są oczywiście lepsze pod każdym względem. Niemniej funkcjonalność to mają do  d.u.p.y :D

Rozchodzi się mnie o to, że nie potrafię ich słuchać, kiedy grają w tle, nie nadają się. A do pracy, to już w ogóle :( 

Muzyka, którą podają, jest bowiem tak piękna, angażująca i doskonała, że odrywa mnie od wykonywanego zadania.

Zatem słucham ich mało, codziennie a od święta jakby. Bo kiedy ich słucham, to tylko słucham. Nic innego wtedy nie robię. Zatem inne słuchawki mam od słuchania w tle.

 

 

p.s.

 

A tak jak patrzę wyżej na te zdjęcia od @Tytus1988, te ATH szczególnie, to widzę, że tam Panowie, na waszej micie ostre ziołolecznictwo szło! :D 

Edytowane przez manuelvetro
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, manuelvetro napisał:

Tak trochu bałem się, jak inne słuchawki moje się ostoją, od kiedy z argentum k812 zadomowiły się u mnie. Nawet w celu  ochrony tych innych par zakupiłem jakieś xduoo z lampkami, coby osłodziło im życie.

Niepotrzebne okazuje się były obawy. Słucham z powodzeniem pozostałych. K812 ich nie zabiły.

Są oczywiście lepsze pod każdym względem. Niemniej funkcjonalność to mają do  d.u.p.y :D

Rozchodzi się mnie o to, że nie potrafię ich słuchać, kiedy grają w tle, nie nadają się. A do pracy, to już w ogóle :( 

Muzyka, którą podają, jest bowiem tak piękna, angażująca i doskonała, że odrywa mnie od wykonywanego zadania.

Zatem słucham ich mało, codziennie a od święta jakby. Bo kiedy ich słucham, to tylko słucham. Nic innego wtedy nie robię. Zatem inne słuchawki mam od słuchania w tle.

 

 

p.s.

 

A tak jak patrzę wyżej na te zdjęcia od @Tytus1988, te ATH szczególnie, to widzę, że tam Panowie, na waszej micie ostre ziołolecznictwo szło! :D 

 

Dziękuję za podzielenie wrażeniami z AKG K812👍🎶 Zgadzam się, że nie są one zbyt dobrymi słuchawkami do słuchania muzyki w tle i lepiej od nich będą się sprawiać wspomniane przez @Compton Sennheisery :)

 

Natomiast co się tyczy Audio Technik... ich brzmienie samo w sobie potrafi doprowadzić do takiego stanu i nic więcej nie potrzeba 🎶🥰 🎶🎧🎧

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też wrzucę, bo ten tor skonstruowałem specjalnie z myślą o k812.

Mt-604 po balansie jako pre. Pozostałe 5 par słuchawek bardzo skorzystało na tej konfiguracji. Grają bardziej angażująco, wzrósł ich faktor realizmu magicznego. Na k812 nie zrobiło to jednak wrażenia.

Wolę je bądź prosto z ZenStawu, bądź z d10s -> IC grubba hybryda OCC7n , 8 żył -> Zen Can -> argentum extreme k812

D10s -> ZenCan wybieram najczęściej, bo niczego nie muszę przepinać, po prostu wybieram w Can inne źródło. 
Także z w pełni tranzystorowego toru k812 grają mi najlepiej. Nigdy w życiu nie miałem przyjemności słyszeć lepszego grania. Także mam swój endgame, niechcący, bo go wcale nie szukałem.  Zapewne z hedoniciem (miałem rapture no1. , miałem czarną perłę, choruję teraz  na headonica)  i lepszym daciem, albo z dobrą lampą byłoby jeszcze lepiej. Ścigać nie będę tych króli. Na razie. Powód jest oczywiście tylko jeden. Nie mam kasy :D 

59317A83-6B03-4629-9CC1-57D68F32D000.jpeg

75192D80-1343-427A-96D3-CE92F5B4B9DC.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2021 o 19:08, szwagiero napisał:

A zamkniętą wersję K872 ktoś z forumka posiada(ł)?

Właśnie posiadł :) i sobie przypomniał dlaczego lubi AKG. Na razie testuje je same, później przyjdzie czas na porównanie z k812 i k1000.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, szwagiero napisał:
Godzinę temu, marekhall napisał:
Właśnie posiadł emoji4.png i sobie przypomniał dlaczego lubi AKG. Na razie testuje je same, później przyjdzie czas na porównanie z k812 i k1000.

W takim razie gratuluję. Możesz napisać jak u nich z wyciekaniem dźwięku na zewnątrz? Są szczelne?

Dzięki. Co do szczelności, to jest w miarę, ale gdy zbyt mocno podgłośnisz, to domomownicy mają powody do narzekań :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2021 o 19:56, manuelvetro napisał:

Tak trochu bałem się, jak inne słuchawki moje się ostoją, od kiedy z argentum k812 zadomowiły się u mnie. Nawet w celu  ochrony tych innych par zakupiłem jakieś xduoo z lampkami, coby osłodziło im życie.

Niepotrzebne okazuje się były obawy. Słucham z powodzeniem pozostałych. K812 ich nie zabiły.

Są oczywiście lepsze pod każdym względem. Niemniej funkcjonalność to mają do  d.u.p.y :D

Rozchodzi się mnie o to, że nie potrafię ich słuchać, kiedy grają w tle, nie nadają się. A do pracy, to już w ogóle :( 

Muzyka, którą podają, jest bowiem tak piękna, angażująca i doskonała, że odrywa mnie od wykonywanego zadania.

Zatem słucham ich mało, codziennie a od święta jakby. Bo kiedy ich słucham, to tylko słucham. Nic innego wtedy nie robię. Zatem inne słuchawki mam od słuchania w tle.

Czyli słuchawki dla mnie. Bo jak słucham muzyki, to chcę się nią zachwycać. I nic innego nie robię, tylko słucham. Do słuchania w tle to mam głośniki ;) No i jeszcze moja ulubiona marka. Tylko dlaczego te K812 takie drogie? Szkoda też, że nie są zamknięte. Dlatego jednak brałbym K872 z tej półki cenowej... taak, można pomarzyć...

Cóż, póki co moje skromne, poczciwe K530 muszą mi wystarczyć - zresztą grają ładnie z SAP-2.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kilka lat temu kupowałem swoje 812ki( ❤️ ) miałem okazję porównać te dwie wersje słuchawek czyli 812 i 872. W mojej ocenie wersja otwarta oferowała znacznie lepsze brzmienie niż 872. Wersja zamknięta zaprezentowała brzmienie w stylu "ze studni". Bardzo nieciekawe. Nienaturalnie rozdmuchane z pudełkowo/kartonowym basem o zaburzonej przestrzeni. Bardzo dziwna prezentacja.  

Edytowane przez Name44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności