Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.09.2018 o 20:56, Jaworrr napisał:

Pany, mogę mieć k812 w dobrej cenie (2,1k). Potem doszedłbym kabelek jakiś do nich lepszy bal.

Pytanie czy brać je do Aune S6? 

Do elektroniki szybszej i wolniejszej coś wypasionego otwartego potrzebuję :) 

Wypasione i otwarte to HD800 ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwrotne zdanie, to AKG812 grają sztucznie, mają dobrą głębię ale na szerokość już jest słabo, HD800 mają bardzo dużą scenę zarówno na głębokość i szerokość, niestety potrzebują odpowiedniego wzmacniacza. Do tego podbicie na 6kHz podobne w obu jest w AKG ostrzejsze, jak się ich dłużej posłucha to zaczyna to przeszkadzać w niektórych utworach. Do tego warto sprawdzić wygodę 812 mają specyficzne pady dość twarde, przy małych głowach mogą spadać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu K701/K702 i mam nadzieję, że scena mnie zadowoli, bo jak nie to pozostają już tylko HD800. :wacko:

Rozumiem, że nie ma większej różnicy w brzmieniu pomiędzy różnymi wersjami K701 (w zależności od miejsca produkcji), a K702 i spokojnie mogę się kierować ceną i ewentualnie wygodą w postaci odpinanego kabla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hesus666 napisał:

AKG wjezdza z nowymi bezprzewodowcami. 

Nie ma już AKG. Jest Samsung AKG by Harman. Tak już jakieś kroki do uszu własnie nazwali.

W dniu 8.09.2018 o 20:13, Brain napisał:

Pytanko, mogę zamienić k7xx na hd660s (z dopłatą, ale nic strasznego)

Po co dopłacać za gorszy sprzęt?

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,  szukałem słuchawek i wybór padł na k712pro podłączyłem je na tą chwile do emu 0404usb  i moje uszy bardzo cierpią. Potrzebuje DACa, wiele osób poleca w tym przypadku AUNE x1s ? czy ten DAC da sobie radę z napędzeniem AKGk712pro ? Czy może kupić Aune X7s podłączyć do niego EMU0404 usb a potem jakiś lepszy przetwornik ? Jak uważacie ? 4

Dziękuje bardzo i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zenonakg napisał:

Witam,  szukałem słuchawek i wybór padł na k712pro podłączyłem je na tą chwile do emu 0404usb  i moje uszy bardzo cierpią. Potrzebuje DACa, wiele osób poleca w tym przypadku AUNE x1s ? czy ten DAC da sobie radę z napędzeniem AKGk712pro ? Czy może kupić Aune X7s podłączyć do niego EMU0404 usb a potem jakiś lepszy przetwornik ? Jak uważacie ? 4

Dziękuje bardzo i pozdrawiam

https://www.audiofanatyk.pl/modyfikujemy-brzmienie-sluchawek-akg-q701/ , "cierpiące uszy" - rozumiem że za jasne. Ratuj się wkładkami dodatkowymi, a jak nie to słuchawki do zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy k712 to wyższy poziom od k701/702? Poza tym, że k712 mają dodatkowe rumieńce na basie i również w związku z tym mniejszą scenę to grają w wyższej klasie?

Zastanawiam się czy przerobić k702 na balans, czy wziąć k712 i te przerobić na balans pod Aune S6 :) 

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że K702 mają mniej basu to wydają się bardziej detaliczne, ale dla mnie ten sam poziom, inne strojenie. Ja wolę 712 z tych dwóch, choć w tym przedziale i tak wybrałbym coś innego.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaworrr napisał:

Czy k712 to wyższy poziom od k701/702? Poza tym, że k712 mają dodatkowe rumieńce na basie i również w związku z tym mniejszą scenę to grają w wyższej klasie?

Zastanawiam się czy przerobić k702 na balans, czy wziąć k712 i te przerobić na balans pod Aune S6 :) 

 

Przerobić na balans te, które posiadasz.

Edytowane przez xxxmiloszxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Brain napisał:


 

 


Co ? emoji4.png

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
 

 

 

ATH-R70X albo Sennki HD-58X Jubilee - te drugie sprawdzę za tydzień, dwa. :)

K712 są fajne, ale na dłuższą metę mnie taka "szkieletowość" "krzykliwość" męczy, chyba się starzeję albo to wszystko przez Ethery Flow.

 

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
ATH-R70X albo Sennki HD-58X Jubilee - te drugie sprawdzę za tydzień, dwa.
K712 są fajne, ale na dłuższą metę mnie taka "szkieletowość" "krzykliwość" męczy, chyba się starzeję albo to wszystko przez Ethery Flow.
 
To poproszę o wrażenia z 58x. Mam to samo z k712 oraz k7xx. Przy padach brainwavz xl jest lepiej ale scena mocno się redukuje (skóra perforowana i hybrydy)

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Karmazynowy napisał:

 

ATH-R70X albo Sennki HD-58X Jubilee - te drugie sprawdzę za tydzień, dwa. :)

K712 są fajne, ale na dłuższą metę mnie taka "szkieletowość" "krzykliwość" męczy, chyba się starzeję albo to wszystko przez Ethery Flow.

 

712 wkurzają ale potem się do nich wraca z przyjemnością, to kwestia muzyki, realizacji itd. Czasem odstawiam je na miesiąc a potem zmieniam muzę i wracają do obiegu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności