Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki na miasto ~200zł VS JVC HA-S400


FiVu

Pytanie

Jakie polecacie słuchawki tak do 200zł z przeznaczeniem raczej na miasto, dojazdy do szkoły autobusem itp. ale w domu pewnie też będę dużo słuchał tak, że konstrukcja raczej zamknięta/półotwarta :D. Na wyglądzie jakoś strasznie mi nie zależy. Miałem JVC HA-S400 jakieś 2 lata oddałem je na gwarancję i zastanawiam się czy by właśnie nie dopłacić trochę i wymienić na coś lepszego ;) Głowę mam dość dużą a słucham praktycznie wszystkiego w zależności od nastroju (no może bez dico :DD)

Z góry dzięki za pomoc ^^.

Edytowane przez FiVu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

S500 mają dużo bardziej mulaste brzmienie. Więcej basu, który jest jednak gorszej jakości. Dopiero S680 wracają do formy ;)

Whoa :D. No to nasze pary uszu są z bardzo odległych od siebie planet.

 

Zarówno S500, jak i S680 są dostępne tylko na eBayu, bo wydane były tylko w Japonii.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli co robić? :D

A tak w ogóle to s500 są dostępne w Polszy?

 

Jestem uczulony na to stwierdzenie. Mieszkasz w Polsce, pisz po polsku. No chyba, że jesteś Rosjaninem. Wtedy pisz po rosyjsku, ale na rosyjskich portalach ;)

 

S500 i S680 są dostępne w Japonii. Te modele są zarezerwowane na ich rodzimy rynek, ale są warte kupienia.

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Czyli co robić? :D

A tak w ogóle to s500 są dostępne w Polszy?

 

Jestem uczulony na to stwierdzenie. Mieszkasz w Polsce, pisz po polsku. No chyba, że jesteś Rosjaninem. Wtedy pisz po rosyjsku, ale na rosyjskich portalach ;)

 

Już poprawione ;)

Zastanowię się jeszcze nad s500 i s680 ale jak bym jednak został przy kupnie w polskim sklepie to s400 będą najlepszym wyborem?

Ewentualnie jak by było coś fajnego to mogę kupić urzywki od kogoś tu na forum albo na innym portalu :D

Inni polecali mi jeszcze Takstar PRO80/Hi2050 albo CAL'e po recablingu.

Słuchawki beda dzialac najczesciej z Motorola Moto G 2nd i nie wiem czy smartphone bedzie mogl dobrze napedzic te sluchawki i czy sie z niczym nie pogryzie.

Z tego co czytalem to JVC raczej latwo napedzic ale nie wiem jak z reszta :D

Poczytałem jeszcze kilka innych tematów i najbardziej skłaniam się chyba ku ha-s680. Tylko cały czas się zastanawiam czy warto bawić się w to sprowadzanie i kupno w ciemno (nigdy ich nie słyszałem) i czy będzie duża różnica pomiędzy ha-s400 które mogę od razu dostać w sklepie bez dopłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możliwe, że najlepszą opcją będzie zwyczajnie kupić nowe S400 ;). Bo, prawdę mówiąc, basu jak w S400/S500/S680 łatwo się nie znajdzie, szczególnie na takiej półce cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W komisie leżą S680 za 200 zł (może coś stargujesz?) :)

 

http://forum.mp3store.pl/topic/138217-jvc-ha-s680-r-sprzedam/

Ja bym je już sprzątnął, tylko w złym momencie finansowym aukcja wyskoczyła. Jak zawsze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności