Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DT-R10 v2.0 rosewood


michauczok

Rekomendowane odpowiedzi

DT-R10 w wersji "slim". Obudowy z palisandru santos (pau ferro), aluminiowe pierścienie mocujące.

Kabel tym razem w geometrii 2x2, wariant nieco bardziej przenośny wyposażony w minijacka produkcji amphenola.

 

NoGh9XY.jpg

 

Drewno wykończone olejowoskami Osmo, woskowane woskiem pszczelim i wypolerowane.

 

e0I6zbd.jpg

 

Ze słuchawkami najlepiej sprawdzają się oczywiście alpha pady

 

9Fio1Kh.jpg

 

A tak rozwiązałem gniazda na odpinany przewód

 

6NDDRBe.jpg

 

Brzmieniowo i wizualnie różnią się nieco od sztuki z czarnego dębu, ze względu na nieco inną obróbkę drewna, inny gatunek, inne strojenie. Podczas strojenia opanowałem nową metodę bezbolesnego otwierania beyerów :D

Jak zawsze przepiękny wykon! Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra wyglądają. Mi się bardzo podoba ten aluminiowy pierścień w połączeniu z drewnem.

Ten przetwornik w zamkniętych obudowach imo lepszy technicznie niż w otwartych.

Jakich gniazd użyłeś? Czy różnice dźwiękowe nie wynikają z innego kabla, czy to nie aż takie niuanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie wasz feedback, od razu się bardziej chce pracować :)

 

Dla mnie ten przetwornik ma rację bytu głównie w zamkniętych, niestety oryginalne obudowy beyera są za małe, i dławią ten driver, scena jest przyciśnięta do głowy, gra to tak trochę na pół gwizdka.

Gniazda to te typowe których sam używałeś, ale trafiła mi się bardzo ciasna partia, trzymają na beton.

 

Nie chcę za dużo pisać o różnicach dźwiękowych, bo jak poprzednie były gotowe, to te jeszcze nie były wystrojone, ale są to większe różnice niż sam kabel, obudowy różnią się: zastosowanym drewnem, grubością ścianki, kształtem, głębokością a co za tym idzie pojemnością, wszystkie te czynniki razem wziętę robią różnicę. Ale to raczej smaczki, całe "dania" są do siebie podobne na pierwszy rzut oka, znaczy tfu, ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 dla masowej! :D

Coś czuję, że moja kolekcja słuchawek potrzebuje czegoś z drewnem.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 dla masowej! :D

Coś czuję, że moja kolekcja słuchawek potrzebuje czegoś z drewnem.

Mam podobnie :) Nie potrafię się zdecydować jaki model, ale raczej będą to zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w przypadku poprzedniej konstrukcji cos mi nie pasowalo w kolorze muszli (spasowanie kolorystyczne calosci), to te podobaja mi sie znacznie bardziej.

 

A moze masz pomysl na wlasny driver i samodzielna manufakture sluchawek zamiast ich modowania? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mowisz ten przetwornik lepiej sie w zamknietych sprawdza?

To jak ze zdrewniwniem mych dt990 :((( odstraszasz?Napisz do jakiego miasta te sluchawy ida?

^_^
Bede czatowal codziennie pod przedszkolem :pppppp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mowisz ten przetwornik lepiej sie w zamknietych sprawdza?

To jak ze zdrewniwniem mych dt990 :((( odstraszasz?Napisz do jakiego miasta te sluchawy ida?

^_^
Bede czatowal codziennie pod przedszkolem :pppppp

Możesz próbować, ale najwcześniej dostaniemy się we wrześniu :D

Do kompletu odebrałem wczoraj Miniwatta, którego też chciałeś przetestować.

Niestety muszę Cię zmartwić... W sobotę uciekam na HO/urlop i sprzęt zabieram ze sobą. Jak coś, to mogę Cię wrzucić w kolejkę na kwiecień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności