Skocz do zawartości

szakuviron

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że dobry wątek( najwyżej się przeniesie albo wyrzuci) , za kilka dni premiera HE 1 na którą się wybieram. Ma ktoś bardziej szczegółowe dane co będzie w planie? Chodzi mi o repertuar. Słyszałem o Hotel California w dsp ale coś poza tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to skoro jest wiadomo kto jest organizatorem, moje pytanie nadal jest wiążące.

 

Spytam się jutro bo pewnie śpią, liczyłem na to że ktoś na forum wie. Tak to nie musiał bym pisać i bym miał odpowiedz dziś.

 

 

Nasze forum jest na uboczu całej akcji, także chyba tylko osoby mające tam konta i interesujące się sprawą mogą coś pomóc. Ale najlepiej byłoby właśnie pytać u źródła. Przynajmniej informacje będą z pierwszej ręki i jakkolwiek będzie można zaplanować sobie wypad.

 

 

Nie wybieram się, nagrobek będę na starość wybierał, fajnie jakby mnie było wtedy na taki stać xD

 

I powiedz co budującego Twój post wnosi do tego tematu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD800S jest mi już znane dzięki pomocy naszego forumowego przyjaciela Baele, także przynajmniej w tym względzie moja osobista ciekawość jest zaspokojona w 101%, bo co innego odsłuch w warunkach niesprzyjających a'la MZK, a co innego na własnym torze i w domowym zaciszu.

 

Ja nie w temacie jestem, ale co to jest HE-1? Jakiś nowy model hifiman-a ?

 

Handlowa nazwa dla Orpheus II.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD800S jest mi już znane dzięki pomocy naszego forumowego przyjaciela Baele, także przynajmniej w tym względzie moja osobista ciekawość jest zaspokojona w 101%, bo co innego odsłuch w warunkach niesprzyjających a'la MZK, a co innego na własnym torze i w domowym zaciszu.

 

Ja nie w temacie jestem, ale co to jest HE-1? Jakiś nowy model hifiman-a ?

 

Handlowa nazwa dla Orpheus II.

 

Słyszałem że różnice są marginalne albo znikome, jednak odświeżyć sobie HD800 zawsze można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wybieram się, nagrobek będę na starość wybierał, fajnie jakby mnie było wtedy na taki stać xD

Nic. podobnie jak kolejny temat o HE-1.

Pisać w jednym.

 

 

Teraz zaś zabawa w modka i tryb rozkazujący? Może czas troszkę odpocząć od forum?

 

 

Wszystko już dawno zostało napisane, bierzesz swoje płyty i słuchasz co chcesz, transport łyka audio CD, SACD, XRCD. Na miejscu będą też dostępne płyty z materiałem odsłuchowym, gdzie faktycznie ma być m. in Hotel California.

I na tym myślę możemy zakończyć dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności