Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dostępność kabli LOD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy w Polsce są gdzieś dostępne kable LOD oprócz tego ( i wersji białej)? Szukałem sporo, ale znalazłem jeszcze tylko z 30 pin na jacka i usb, który w sumie średnio mnie interesuje.

Na forum zapewne jest ktoś kto mógłby to zrobić, ale nie wiem czy w cenie do 50zł (a i tak wolałbym mniej, tyle tylko jeśli miałbym pewność że wytrzyma przynajmniej 3 miesiące intensywnego użytkowania).

 

Za granicą znalazłem już kilka opcji.

Na aliexpress zaczynają się od 3.99$ z darmową przesyłką z Chin dla jednej sztuki. Ale to też nie jest nic markowego więc chyba wolę kupić kilka tych z komputronika.

 

Inną, chyba ciekawszą formą jest coś takiego, Fiio zrobiło coś podobnego (L11) ale fiio nigdzie nie mogę znaleźć z wysyłką do Polski. Ta "przejściówka" jeżeli jest chociaż trochę trwała to rozwiązuje mi problem LOD na spory czas (tylko sobie zmieniam interkonekty jack-jack). 7.99-8.99$ i darmowa wysyłka do Polski z Chin.

 

W trakcie pisania postu natrafiłem na jeszcze jeden kabelek od Fiio, L1, Rzeczywiście, najciemniej jest pod latarnią... Jest dostępny za 20zł w sklepie mp3store.

 

Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś mogące zainteresować rozwiązania (do 50zł) to chętnie je rozważę.

Pozdrawiam

 

PS. Jest sklep w którym jest trochę ciężko dostępnych produktów, ale chyba nie wysyła do Polski. Może spróbować zrobić jakieś zbiorowe zamówienie? http://www.seekmusick.com/shop/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie drogie - mp3store ma w ofercie kabelki Furutech-ADL.

www.mp3store.pl/article/furutech-adl-idevice-id-30ps-01m-promocja-ean.4582237535327,2014300895788121714.html
www.mp3store.pl/article/furutech-adl-idevice-id-30pl-015m-promocja-ean.4582237535303,2014550833931121718.html
www.mp3store.pl/article/furutech-adl-idevice-id-30ps-018m-promocja-ean.4582237535334,2014280982303132903.html

Myślę że taniej wyjdzie dogadać się z kimś na forum, kto LODy robi.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się z kimś dogadać, jednak mocno zainteresowała mnie ta przejściówka z dock na gniazdo jack. Tylko boję się że to może być syf, albo że rozwali mi gniazdo w iPodzie (jak ma wejść minijack to pewnie trochę długa jest, raz się jakoś przytrzaśnie i po gnieździe...)


@sn4ke nie musisz poważnie odpisywać, śmieszny post to też dobry post :D

Edytowane przez Petruspjeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie rozumiem o co ci chodzi z sprzedawaniem

O nabijanie postów i odkopywanie wątków z 2015/2016 roku. Jak pamiętam rozmowę z SB, wszystko w celu odblokowania sobie dostępu komisu. Na pewno można zrobić wymagane minimum w bieżących dyskusjach i bez stwarzania sobie sytuacji, w których moderator powinien w tym momencie wręczyć punkty ostrzeżeń z tego tytułu lub nawet ograniczyć pisanie na jakiś czas. A tak też może się stać w przypadku kontynuacji tego typu praktyk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności