Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Muzykalne Słuchawki 300-600zł


410N

Pytanie

Witam,

szukam jakiś fajnych słuchawek domowych, w których wygodnie można słuchać muzyki i oglądać filmy na leżąco.

Obecnie posiadam jedynie Levelinki i chciałbym by dźwięk w stosunku do nich był bardziej muzykalny, bas mocniejszy i niżej schodzący, soprany nieco mniej krzykliwe. Scena nie musi być szczególnie duża.

Dobrze gdyby posiadały wytrzymałą konstrukcję, bo będą mi służyć przez wiele godzin dziennie. Zasilał to będę poprzez FiiO Q1.

Chcę wydać coś pomiędzy 300-600zł. Myślałem o jakichś Beyerach z serii Pro, ale nie wiem czy to dobry trop.

Miałem ostatnio okazję posłuchać AKG K550MK2, ale nie dawały mi za dużo przyjemności, trochę zbyt suche (nie wiem czy to dobre określenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z muzykalnych słuchawek w tym budżecie:

1. Beyerdynamic DT150 (najlepszy wybór jeśli nie lubisz AKG)

2. Audio Technica ATH-M50X

3. Takstar HD6000

 

Do DT150 spokojnie Fiio wystarczy. Ja tam słucham ich normalnie z odtwarzacza mp3 lub telefonu, z tym że głośność trzeba bardziej podkręcić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jak z padami do DT150? Ponoć bardzo szybko się rozwalają, a wymiana jest dość droga.

 

swoją drogą, czy beyery 990tki wpasowują się w to co opisałem?

Na wykresie pasma przenoszenia nie wygląda, by niskie tony były jakoś wyeksponowane, mimo że to V'ka, a w recenzjach chwalą je między innymi za bas (może źle go odczytuję).

Edytowane przez 410N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak sam wymienisz i się skupisz na ograniczeniu kosztów, to i za 20 złotych wymienisz kabel - trzy-pięć metrów przewodów głośnikowych + jack (tylko musi mieć szeroki otwór, żeby głośnikowce weszły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kabel się psuje, pady się psują... jeszcze czego...

Szczerze? Kij tam z kablem i padami...

Ja mi się już zepsują, to napewno dam znać.

Jestem ciekaw kto i po co ciągle rozpowiada o zalecanym rekablingu do DT150.

Edytowane przez ReznoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No widzisz, masakra te słuchawki. "Tylko" dźwięk jest w nich dobry, a poza tym wszystko się pasuje i wyglądają jak ruski czołg hehe

Dawno nie widziałem większej bzdury. Płacą ci za trolling? Edytowane przez ReznoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja wiem, że to są bardzo dobre słuchawki, tamten post to był żart. Chciałem się przekonać czy te opinie, co krążą po internecie o tych słuchawkach to prawda i widzę, że posiadacz tego modelu jest w pełni z nich zadowolony i nic się nie psuje. Wychodzi na to, że jak się dba o sprzęt to i długo posłuży bez żadnych usterek.

 

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności