Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Sluchawki dokanalowe do FiiO x3 2g max 600 zł


hercu

Pytanie

Witam ostatnio zakupiłem Vsonic Vsd2s ale mi trochę niepodpasowały dla mnie trochę za mało basu . Pewnie gdzieś niedługo będę je sprzedawał , odtwarzczem narazie jest HTC One A9 ale w przyszlosci mam zamiar kupić FiiO x3 2g . Najlepiej jakby miały wysokie i scene podobne do Audeo 112 i jakis mocny bas podobny do tych ktory mozna zobaczyc w senkach np cx980 ktorych aktualnie uzywam . Zastanawiam sie nad Sony Xba H3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A dlaczego akurat to fiio? Dużo Ci tego basu brakuje? Dobrze kojarzę, że chciałeś sporo góry? Spróbuj tych vsonic z fiio x1 - on je ładnie dociąży. Natomiast pod x3k, to dobrze będzie zakombinować z ciemniejszymi, bo on je raczej rozjaśni. Ale jakoś w 600zł wszystkie, które słyszałem mi się wydają mieć mniej lub tyle samo basu co vsd2s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem ci tak Zenek słuchałem tych jego cxów i niestety bas spowodował że nie chciało mi się dłużej ich słuchać. Nie potrafię Ci określić dokładnej ilości tego Basu, ale jest go trochę więcej na vsd2s ale ma jednocześnie muzykalny i funowy charakter.

Z tego co zdążyłem zaobserwować to średnica jest sporo wycofana, brak jej jakiegokolwiek nasycenia, jest także zdominowana przez bas, oraz brzmi w tle. Oj nie podoba mi się ona.

Ja w sumie sam nie wiem czego on chce :) Bo wysokie mu się bardziej podobają gdy słuchał Audeo Audeo niż na vsd2s naprzykład. A i jeszcze jedna sprawa mu się podobały wysokie w Audeo na szarych filtrach gdy słuchał ich na IPhonie 4. Tak że sporo ich było ;)

A gdyby tak nuforce ne700x i FiiO x3 IIg który je rozjaśni?(Albo iPod video 5.5g)

Następna partia po dalszym odsłuchu.

Bas zagłusza także wysokie.

Brzmi to tak BAS>średnica/wysokie, bas słychać po prostu w każdej muzyce i kompletnie psuje odsłuch. Wysokie jak i średnica są wycofane, wokale są ulokowane z tyłu głowy.

Są dociążone

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności