Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

czytnik - ebooki, WWW, czasami PDF


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Kindle i Instapaper.

Ja to robię tak:

loguję się do Instapaper,

dodaję link artykułu

synchronizuję

i mam na czytniku.

Wygląda to tak:

artykuł - http://hifiphilosophy.com/recenzja-final-audio-sonorous-ii/?caly-artykul=1

 

na pierwszej stronie czytnika

ale bajer - dzięki :D

dodam że trzeba w amazonie dodać adres email Instapaper by działało wysyłanie na kindle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedną rzecz. "Tryb nocny" baaaardzo mile widziany ale to jak to działa w KOBO już przyprawia mnie o zmęczenie oczu tymi jasnymi blikami :/ Tego mi brakuje w kundlu ... ale to pewnie kwestia czasu i też się pojawi. Nook odpada przez nierówność podświetlania i niebieską poświatę ekranu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niemieckim amazonie bardzo dobra promocja na Kindle Paperwhite III

 

Do 21 marca kupimy taniej wszystkich wersje czytnika:

 

Paperwhite bez reklam: WIFI (99,99 EUR), WIFI+3G (159,99 EUR)

Paperwhite z reklamami: WIFI (79,99 EUR), WIFI+3G (139,99 EUR)

To może być dla niektórych ważne – w amazon.de można kupić czytnik na fakturę VAT, co umożliwia zaliczenie wydatku w koszty firmowe.

http://swiatczytnikow.pl/wiosenna-promocja-kindle-paperwhite-iii-o-40-euro-taniej-i-najlepsza-cena-w-historii/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Czytniki z andkiem omijałbym jednak szerokim łukiem, no ale co kto lubi.

 

Czemu? Poważnie się zastanawiałem kiedyś nad Onyx Boox T68 Lynx.

 

 

Jeśli to porządnie przeprojektowany system jak w Sony czy Tolino - OK. Ale w pozostałych, ludzie najczęściej raportują poważne kłopoty z szybkim wyczerpywaniem baterii. No a dla mnie fundamentalny problem jest pod tytułem "dajemy Ci androida, o resztę sam się martw". My umywamy ręce i jesteśmy zwolnieni z uczciwego zaprojektowania całości. Bo przecież masz tyle aplikacji, jeśli Ci coś nie pasuje. Ja na razie z androida w czytniku (poza Sony i Tolino) jestem wyleczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to porządnie przeprojektowany system jak w Sony czy Tolino - OK. Ale w pozostałych, ludzie najczęściej raportują poważne kłopoty z szybkim wyczerpywaniem baterii. No a dla mnie fundamentalny problem jest pod tytułem "dajemy Ci androida, o resztę sam się martw". My umywamy ręce i jesteśmy zwolnieni z uczciwego zaprojektowania całości. Bo przecież masz tyle aplikacji, jeśli Ci coś nie pasuje. Ja na razie z androida w czytniku (poza Sony i Tolino) jestem wyleczony.

 

 

Pan Grzegorz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
4 godziny temu, Kamilg0 napisał:

Ja czytam ebooki na najnowszym Inkbooku Prime HD, jest super, tak naprawdę to mój pierwszy czytnik, wczesniej czytałem albo pdfy albo papierowe książki. Naprawdę mieć taki czytnik to bardzo fajny klimat. 

 

Współczuję. Ja ostatnio recenzowałem inkBooka i dalej jestem w szoku, jaki to słaby czytnik jest: http://cyfranek.booklikes.com/post/1951774/inkbook-lumos-recenzja-podstawowego-modelu-marki-inkbook

Edytowane przez Cyfranek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności