Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyka z gier


Gapcza

Rekomendowane odpowiedzi

@Jad szopa jeśli zdarza mi się grać, to wybieram tylko single player. 

 

Dziękuję za informację o okazji na Wiedźmina 3👍🏆 A jeśli już o nim mowa... Priscilla's Song w wykonaniu Lauren Paley🎶

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Melancholik widzę, że też bardzo lubisz ścieżkę dźwiękową do tej gry🎶

 

Z mojej strony cover Memories of Mother z GoW🎶

 

 

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tytus1988 napisał:

@Melancholik widzę, że też bardzo lubisz ścieżkę dźwiękową do tej gry🎶

 

Z mojej strony cover Memories of Mother z GoW🎶

 

 

Nawet bardziej mi się podobają  niż soundtacki z wiedżmina...Nico nadawał by się jako piękny pet w divinity😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Melancholik dziękuję w imieniu Nica za komplement!🙂👍 Z własnych doświadczeń z Nico mogę zapewnić, że ciekawych perypetii z jego udziałem w takiej roli na pewno by nie zabrakło 😉

 

A jeśli już jesteśmy przy DOS2... cover "Mead, Gold & Blood" w wykonaniu Zana Dryante🎶

 

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak rozmawialiśmy o muzyce do DOS2, a Gingertail w tym czasie zamieściła swój cover tematu przewodniego do wspomnianej gry🎶 Według mnie warto posłuchać:) 

Edytowane przez Tytus1988
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Ciekawy cover Orewell, Beneath the Crags z "Octopath Traveler" w wykonaniu The Raven's Stone🎶

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2021 o 16:10, Tytus1988 napisał:

świetnie! :) Dzięki za podzielenie się wrażeniami z Gothica!!! Jakbyś miał okazję podzielić się kolekcją czasopism growych byłoby świetnie!!! Z mojej strony kilka nowszych egzemplarzy CD-Action, które wyjąłem przed chwilą z szafy (reszta została w piwnicy rodziców). W pole obiektywu wszedł Nico, który wącha mamuta z okładki ;) 

 

No niestety podzielić się nie mam już czym, bo cała "sterta" pism mi się nie ostała niestety :( A miałem pełno numerów CD-Action, drugie tyle płytek, które porozdawałem w większości rodzinie i znajomym, część pewnie sprzedałem za drobne. Sobie zostawiłem jedynie kilka płytek z którymi wiążę jakieś wartości sentymentalne jak właśnie pełniak Gothica 1 (dwójkę mam jedynie na steamie, podobnie jak 3) czy Postal 2 z bodajże grudniowego wydania Playa również z 2004 roku. Jak tak sobie teraz myślę, to był to zdecydowanie udany rok :)

I tak jak dzisiaj Epic szaleje z darmówkami, a na Steamie też idzie coś wyrwać od czasu do czasu (jak chociażby Titan Questa całkiem niedawno), tak kiedyś pisma były źródłem wielu świetnych gierek a oprócz tego, a może jak chcieliby sobie życzyć redaktorzy -> ciekawej lektury. :)

 

Swoją drogą nie wchodziłem przez pewien czas do tego tematu a widzę że wiele ciekawych kawałków się pojawiło, w tym także wzmianka o ciekawej polskiej serii gier (z czasów gdy Wiedźmin dopiero podbijał świat), Two Worlds. Pamiętam że też miałem z jakiegoś pisma i co prawda Gothica mi ta gra nie przebiła, ale trochę sobie pograłem. Jakiś czas temu dorwałem kluczyki steam do kilku gier TopWare i w tym właśnie obu części TW. Kto wie, może kiedyś zainstaluję? :D

 

==================

 

A teraz chciałbym kontynuować wrzucanie wybranych kawałków które pojawiły się w serii Gran Turismo. Choć zdałem sobie sprawę że oprócz muzyki z gry i utworów z pierwszych dwóch części, to w większości mowa raczej nie tyle o specjalnie skomponowanych dla tej gry utworach (poza Moon Over The Castle), a bardziej o po prostu wyselekcjonowanym soundtracku (coś na zasadzie gier od EA). Mimo wszystko skoro już zacząłem, to myślę że warto kontynuować. :)

 

 

 

 

Miłego odsłuchu :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Undertaker dziękuję za odpowiedź!🙂👍 Zgadzam się z Tobą, że 2004 rok był udany i kojarzę z tego roku głównie poniższe premiery :)🎶 Szczególnie dużo czasu poświęciłem Rome: Total War, którą uważam za jedną z najbardziej grywalnych odsłon tej serii :)

 

 

 

 

 

 

To prawda, że czasy się zmieniły i teraz wystarczy mieć konto na EPICu, aby mieć ciekawe gry za darmo. Jednak trochę z sentymentem wspominam dawne czasy, gdy nośnik fizyczny to była podstawa. 

 

Z Two Worlds też spędziłem wiele przyjemnych godzin, chociaż gra nigdy mnie nie wciągnęła jak dwie pierwsze odsłony Gothica :) Jestem ciekaw, jak odbierzesz ten tytuł z perspektywy czasu. Coś czuję, że w okresie świątecznym się skusisz :)Przy okazji gratuluję zakupu🙂👍

 

Dziękuję za kontynuowanie mojej ulubionej serii z utworami z Gran Turismo!!!🏆Jest tak, jak wspominasz, ale kontynuować warto. Będę oczekiwał na kolejne wpisy! 🎶🥰🎶

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cover "The Way Of The Ghost" w wykonaniu Eliotta Tordo z Ghost Of Tsushima🎶🥰🎶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wisting zgadzam się👍 Też cenię wykonania Swedish Radio Symphony Orchestra, jak choćby utworów z innych gier, w tym między innymi Skyrima oraz The Last of Us🎶

 

 

 

Dziękuję za podzielenie się tym nagraniem! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wieczór w klimatach folkowo-metalowych... utwór Velia Marketplace z "Black Desert" w wykonaniu Dryantego🎶🙂🎶

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności