Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyka z gier


Gapcza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

podobno dobra muza jest w NieR Automata, szkoda, że na ps4 nie ma chociaż napisów PL bo już by była w mojej kolekcji, z tego co osobiście słuchałem to bardzo podobała mi się muzyka w  Assassin's Creed 2 no i muza z The Last of Us ( o samej grze nawet nie wspominając - perełka i boje się, że dwójka bardzo mnie rozczaruje...). A jak już wspomniałem o genialnej grze The Last of Us i komuś z Was też się ona bardzo podobała to polecam przeczytać (najlepiej "nocną porą") książkę "Droga" Cormaca McCarthy'ego - coś niesamowitego - zwłaszcza jeżeli jest się tatą małego szkraba, ja czytając ją przynajmniej kilka razy "w środku płakałem", każdy rozmowa ojca z synem "rozrywa serce", piękna opowieść i niesamowicie chwytające za serce zakończenie, które zapada w pamięci na zawsze... (filmu "Droga" nie oglądać, emocji jakie daje książka nie udało się nawet w 1% przenieść do filmu).

Edytowane przez Adam 76
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2017 o 10:29, Adam 76 napisał:

podobno dobra muza jest w NieR Automata, szkoda, że na ps4 nie ma chociaż napisów PL bo już by była w mojej kolekcji

Oj tak. To chyba najlepszy OST w grze z tych, których dane było mi słuchać. Szkoda, że Square Enix wydało album tylko z częścią utworów. Pozostaje nadzieja, że naprawią swój błąd :P Na YT już krąży całość: 

Część chyba nie jest po kolei, ale co tam.
Oficjalny album:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Widzę, że o Nier: automata ktoś wspomniał, genialna muzyka. Dziwne, że nikt nie dał linka do persony 5. :P 
Nagrałem sobie już na kasetę 13 utworów, 7 jest z wokalem, z pośród 111 utworów.
https://www.youtube.com/watch?v=Uq7kyf1T_lk&t=891s

 

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
7 godzin temu, panzeb napisał:

Muza z pierwszego Wiedźmina, odtworzona z płyty na dużym, głośnikowym zestawie.

Co z nią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Klasyka.
Ten kawałek to dzieło geniusza:

 

 

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B. klimatyczna i pasująca do świata gry "The Wolf Among Us" muzyka:

 

 

 

Muzyka pozwala wejść w świat gry dużo łatwiej, tak ją zapamiętałem, choć grałem dawno. I wiele naprawdę ładnych i ciekawych motywów.. Nastrój też jest.

 

"SH2" dla samej gry warto poznać. B. oryginalny koncept, klimat. Wiele smaczków. Prawdziwą przyjemnością było robić speedruna do tej produkcji i poznawać świat gry. Walki z bossami też były symboliczne, jak i miasto jako takie.. Czyścieć, piekło, piekło własnego wewnętrznego świata, koszmarów itp. Wszystko może po trochu.. Miejsce symbolicznego spotykania zagubionych, potępionych dusz, wszystkim tym może niejako było przysłowiowe miasteczko..

 

Z gry tej zapadł mi m.in. ten kawałek:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności