Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyka z gier


Gapcza

Rekomendowane odpowiedzi

@MrBrainwashto prawda... Senki górą :) Wiedziałem, że zwrócisz na to uwagę 😉👍 Natomiast sam utwór odkryłem w tym tygodniu i byłem zaskoczony, że ta gra posiada tak przyjemny OST... musiałem się podzielić:) Miło słucha się go w tle. Poniżej wersja rozszerzona...

 

 

...a także związana z tematem przewodnim Balenos🎶

 

 

Życzę miłego dnia! 🌞

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny utwór z Zeldy: BOW z kanału Pan Piano (dzisiejsza premiera)🎶 Polecam👍

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tytus1988 napisał:

Nie był to Gothic, ale i tak gra miała swój urok :)

Posiadam wersje płytową. Nie umiałem w to grać 😳. Czegoś chyba nie ogarniałem w sterowaniu bo albo mogłem sprintem albo wooolnym spacerem. W sumie dobrze że przypomniałeś to może zrobię drugie podejście. 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym sobie również przypomnieć, jeśli znajdę troche czasu. Mam wrażenie, że w tym przypadku chyba były takie dwie opcje, bo również mogłem jedynie chodzić lub biec. Jednak może warto byłoby sobie przypomnieć, bo grałem w dwójkę ostatnio chyba 10 lat temu. 

 

20210617_104026.jpg

 

W wersji płytowej posiadałem pierwszą część serii, drugą natomiast chyba jedynie tylko w cyfrowej. Życzę udanej rozgrywki i ciekawych przygód!!! ⚔🏹🐎🌲

 

Przy okazji zamieszczę soundtrack do pierwszej odsłony z 2007 roku🎶

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy cover w wykonaniu Taylor Davis Gerudo Valley z Zelda: Ocarina of Time🎶 Polecam🌞👍

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy cover "Lullaby of woe" (0:29) z Wiedźmina 3: Krew i Wino zrealizowany przez Grissini Project🎶 Polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cover Down By the River z Baldurs Gate 3 w wykonaniu Gingertail🎶

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2021 o 10:44, Tytus1988 napisał:

Ciekawy cover "Lullaby of woe" (0:29) z Wiedźmina 3: Krew i Wino zrealizowany przez Grissini Project🎶 Polecam!

:o:woot::win: masterpiece

 

Reszta kawałków też robi wrażenie. Zeos w sumie miał racje gdy mówił, że gry i filmy to jedne z najlepszych miejsc do poszukiwania muzy bo twórca nie idzie w popularność, a w jakość. 

 

Dziękuję za wrzutkę ^_^

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBrainwashdziękuję i bardzo mnie cieszy, że spodobały się Tobie zamieszczone kawałki :) Często można w muzyce filmowej i z gier znaleźć piękne perełki... i takie odkrycia sprawiają mi dużo radości🎶

 

Ostatnim z nich jest dla mnie poniższy OST z gry Spiritfarer, na którego natrafiłem wczoraj 🎶 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni cover Gingertail Greflet's song z nadchodzącej drugiej części King's Bounty🎶

 

 

 

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto grał w Europę Universalis 2, ten doskonale powinien pamiętać ten utwór 🎶 :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cover utworu Prayer z HOMM IV🎶🥰🎶

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saiya-jinchyba jeden z najbardziej epickich kawałków FFVII (przynajmniej dla mnie)🥰🎶 Dzięki, że o nim wspomniałeś👍 

 

Z mojej strony cover Ancient Stones ze Skyrima w wykonaniu Dryante i Stacy Zan🎶

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saiya-jin zgadzam się, że cały soundtrack jest świetny i przy okazji testowania słuchawek też się przydaje :)

 

W przypadku sprawdzania jakości basu, a także scenicznosci często sięgam po tytułowy kawałek Dragonborn🎶

 

 

 

Też mam nadzieję, że ekipa Todda Howarda w końcu zapowie oficjalnie premierę VI odsłony serii, bo od kilku lat mamy właściwie tylko poniższy teaser.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Ktoś tutaj kojarzy soundtrack z gry Jazz Jackrabbit 2? Cukierkowa muzyka z elementami jazzu, new wavu i synth popu - dzieło mistrza Alexandera Brandona, który jest odpowiedzialny za kompozycję muzyki m.in. do takich perełek jak Unreal czy Deus Ex. Jeśli pamiętasz tę muzykę, to znaczy, że miałeś dobre dzieciństwo 😉

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@discodroid naprawdę ciekawy soundtrack, chociaż nie grałem nigdy nie grałem w tą platformówkę👍 Dziękuję za podzielenie się nim!

 

W jej nazwie pojawia się jazz... w tym momencie pomyślałem o poniższym, ciekawy coverze jednej z gier sprzed kilku dni🎶

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności