Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyka z gier


Gapcza

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Tytus1988 napisał:

Pharaoh - tytuł od którego zaczęła się moja przygoda ze strategiami :) Klimatyczną muzykę, towarzyszącą rozgrywce, też miło wspominam :)🎶

Zeus to gra w którą pogrywam od kwietnia 2001 roku :)

Leniwa niedziela, herbatka i wspaniały klimat starożytnej Grecji. Muzyka miała w nim swój nie mały udział.

Faraon ścieżkę dźwiękową miał nawet lepszą ale klimat gry już nie ten. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birken też bardzo mile wspominam Zeusa, jego interesującą mitologiczną otoczkę. Szczególnie z dodatkiem Posejdon: Bóg Atlantydy, w którym było można m.in. w jednym ze scenariuszy uświadczyć jej stopniowego zatapiania, przechodząc przez kolejne etapy. A jeśli już jesteśmy przy tej odsłonie serii...🎶

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myzyczny cover tematu przewodniego z gry Total War: Rome Remastered🎶 Na marginesie dodam, że Rome: Total War z 2004 roku z dodatkami był jedną z moich ulubionych odsłon serii obok Medieval :)

 

Poza tym erhu świetnie pasuje do tego kawałka🎶

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@golemfajne kawałki, jak i gry 👍🎶

 

Z mojej strony wiedzmińsko... cover Merchants of Novigrad w wykonaniu Heroes Orchestra 🎶

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra była niedawno za darmo na epicu. Zresztą gdzie indziej kosztuje tyle co butelka piwa (a nie już zdrożała😩). Grać nie grałem i nie zamierzałem ale chyba jednak się skuszę. Opisy mnie zaintrygowały a ścieżka dźwiękowa jest nie mniejszym kusicielem. 

 

Edytowane przez Birken
literówki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grę nie grałem. Obecnie kosztuje 107 zł, za 10,70 może bym kupił  🤣 (aby i tak nie grać). Ale OST ******ście mi się podoba, że aż nawet kupiłem (tylko nie wiem, czy będę miał całość, ale to już inna historia 💩 - mam całość, na szczęście).

 

 

Edytowane przez bob2000
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birken lubię ten OST. Dzięki za wzmiankę o nim👍

 

@bob2000 Dzięki za podzielenie się tym fajnym soundtrackiem! Przyjrzałem się z ciekawości wspomnianej grze. Nie ukrywam, że zaskoczyła mnie jej cena. Podobnie do Ciebie nie dałbym za nią więcej niż 10,70 zł ;)) 

 

Poniżej interesujący cover jednego z utworów z Final Fantasy VII, na jaki natknąłem się wczorajszym późnym popołudniem, ale wieczorem zapomniałem o nim wspomnieć :) 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

🌞🎶

Szczególnie lubię fragment od 8:20 (Gusty Garden Galaxy)🎶🥰🎶

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nazywam to tytułami dla wszystkich grup wiekowych😉 Poza tym ciekawe albumy warto przypominać. Dzięki@_salgado_ !!! 👍 Jeśli jesteśmy przy Garecie Cokerze to z nowszych jego kompozycji warto wspomnieć o ścieżce do "Immortal Fenyx Rising" oraz poniższego dodatku The Lost Gods🎶

 

https://tidal.com/track/180994393

 

@Melancholik bardzo dziękuję za wzmiankę o OST do DOS2👍 Bardzo lubię całą serię od Divine Divinity🎶 

 

 

Przy ostatniej odsłonie zdecydowałem się na zakup także ścieżki dźwiękowej wydanej na winylu. Szczegolnie lubię utwór Rivellon🎶

 

20210531_105803.jpg

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności