Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyka z gier


Gapcza

Rekomendowane odpowiedzi

Soundtracki z gier... Oj, od czego by zacząć... :)

 

Na początek pierwszy soundtrack, którego słucham nałogowo od niemal 20 lat. Fallout 1 i 2

 

Jednym z ulubionych jest ten z najnowszego Wiedźmina - Percival świetnie wpisał się w klimat gry

https://www.youtube.com/watch?v=YQS4o_bYA_M

 

Doskonałe dopasowanie muzyki do depresyjnej historii opisanej w Max Payne porusza mnie do dziś

 

Deus Ex: Human Revolution też bardzo lubię.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niekonwencjonalnie: Chrono Trigger, genialne melodie

 

To pojadę prywatą (moje covery z CT) ;)

 

 

 

 

A z innych gier to mam spory rozrzut. Lubię "Highway Jazz" z SimCity 3000...

 

 

... oraz klimaty mroczne z elementami etnicznymi oraz syntezatorowymi (Metal Gear Solid)

 

 

 

 

 

No i zgadzam się z pochwałami dla starych NFSów (od Hot Pursuit aż do Porsche włącznie) :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icewind Dale I i II. Skyrim miało genialną muzykę. Deus Ex Human Revolution też bardzo dobra. Z niewymienionych wcześniej seria Assassin's Creed ma całkiem dobrą muzykę:

 

 

Edytowane przez Saiya-jin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To pojadę prywatą (moje covery z CT) ;)

Nismo zgrywaj te swoje aranżacje

Ja ostatnio katuję symfoniczną wersję soundtracku, coś kapitalnego

 

 

Wysłane z mojego XT1032

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Osobiście lubię wracać do muzyki z Mass Effectów. "The Normandy Reborn" to jak dla mnie jeden z najlepszych kawałków z tych ścieżek dźwiękowych (chociaż pewnie spory wpływ na to ma fakt, że drugą część uznaję za najlepszą z całej trylogii oraz to jakie wrażenie przy pierwszym podejściu do gry zrobiła na mnie ta scena):

 

Na ten moment jestem także pod dużym wrażeniem doboru muzyki do "Life is Strange". Praktycznie cała ścieżka dźwiękowa to utwory licencjonowane, ale wręcz genialnie dobrane do stylistyki gry i wydarzeń na ekranie. Zupełnie się tego nie spodziewałem, ale po przejściu gry coraz bardziej zastanawiam się, pomimo posiadania wersji elektronicznej, nad zakupem wersji limitowanej tylko po to aby mieć soundtrack w wersji fizycznej. Local Natives na końcu drugiego odcinka - bomba:

 

Wg mnie warto także wspomnieć o Alanie Wake'u, Old Gods of Asgard ciągle zajmują miejsce na odtwarzaczu:

 

O Wiedźminie, serii TES, czy Assassin's Creed (w tym niewymieniony jeszcze Black Flag) nie będę się rozpisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałem krzyczeć, czemu to się nie pojawiło jeszcze, ale już jest.

Świetna gra z piękną historią i wbijającym się w pamięć zakończeniem.

Jako że grałem z gry nie za wiele (chodź trochę) ta gra jest moim numerem 1.

Po zakończeniu historii, obejrzeniu outro powrót do menu głównego ta muzyka powoduje ciary...

 

Coś co też je powoduje po przejściu gry:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Rabbit666
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności