Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokółuszne zamknięte pod lg v10 do 1200 PLN


Genzeryk

Pytanie

Witam.

 

Piszę z prośbą o pomoc w doborze słuchawek.

 

Poszukuję słuchawek:

 

- zamkniętych,

- wokółusznych,

- wygodnych,

- głównie pod metal/rock, muzykę elektroniczną. Miło by było gdyby z pozostałymi gatunkami też potrafiły zagrać przyjemnie.

 

Słuchawki będą wykorzystywane tylko do słuchania muzyki. Planuje, że napędzać je będzie lg V10 z DAC ESS Sabre 9018C2M. Budżet jakim dysponuję to 1200 PLN. Aczkolwiek im mniej tym lepiej. Nie mam jeszcze wyrobionego gustu w pełni, chciałbym aby słuchawki grały soczyście, z funem oraz sporą ilością detali. Nie muszą być to słuchawki portable, ale i nie mam nic przeciwko takowym.

 

Po analizie forów najbardziej w mój gust powinny trafiać:

  • sennheiser hd600,
  • philips fidelio x2 oraz
  • beyerdynamic dt990 pro.

I tu pojawił się problem. Z uwagi na narodziny syna, na ten moment życia , muszę zrezygnować z konstrukcji otwartych na rzecz konstrukcji dobrze tłumiących hałas.

 

Aktualnie moim faworytem są Momentum M2 i nie jestem wstanie wyszukać dla nich konkurencji.Przeczytałem mnóstwo tematów i jedno co się rzuca w oczy, że na 2 zwolenników jakiejś pary słuchawek przypada co najmniej jeden przeciwnik, przez co jestem zupełnie pogubiony.

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc oraz poradę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może meze 99 ponoć grają dużo lepiej od tych M2 a są w tej samej cenie

Bardzo ciekawa propozycja. Jednak odstrasz mnie komfort użytkowania tych słuchawek. Nie jestem pewny czy potrafiłbym dostrzec te detale nadające im to "ciekawsze" brzmienie niż w M2. A różnica w komforcie dla moich uszu pomiędzy obiema parami będzie jak najbardziej odczuwalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

M2, albo audiotechnika m50x. Bezpieczne wybory i dosyć łatwe do odsłuchania. ATH brzmią naprawdę świetnie. Dla mnie naibardziej kompletne sennheisery przenośne to hd25 i amperior. Ale nie są bardzo wygodne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy takim budżecie warto byłoby się wybrać i gdzieś posłuchać. Sennheisery hd 600 to za mało basu będą miały pod muzykę której słuchasz.W moim przypadku bardzo mile mnie zaskoczyły X2 kiedy ich słuchałem wypadły lepiej niż momentum,niestety nie miałem okazji porównać z M2. Jednak X2,HD600 i DT990 są konstrukcjami otwartymi więc niezbyt będą pasowały do obecnej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

M2, albo audiotechnika m50x. Bezpieczne wybory i dosyć łatwe do odsłuchania. ATH brzmią naprawdę świetnie. Dla mnie naibardziej kompletne sennheisery przenośne to hd25 i amperior. Ale nie są bardzo wygodne.

 

Dziękuje bardzo za tą propozycje. Zdecydowałem się na audiotechnika m50x. Miałem sprzedać swoje Momentum on ear aby dołożyć do M2. Pewnie dostał bym za nie około trzech stów. A tak zostaje z dwiema uzupełniającymi się parami słuchawek.

Edytowane przez Genzeryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności