Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

cinc

Pytanie

Moje obecne K324P już się trochę wysłużyły, trzeba coś z tym zrobić. Muzyki słucham dość często, chociaż doki służą mi zazwyczaj wtedy, gdy nie mam czegoś większego pod ręką. Niemniej jednak, są dość istotnym elementem mojej dziennej rutyny. Słucham na nich metalu (stąd mięso), ale też drone, sludge czy shoegaze, także nie jest aż tak drastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Gdyby udało Ci się wyrwać za tą kasę Ostry KC06A, to byłbyś w siódmym niebie ;) Fajne, mięsiste granie. IMO w ekstremalnym metalu sprawdziły mi się kapitalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gdyby udało Ci się wyrwać za tą kasę Ostry KC06A, to byłbyś w siódmym niebie ;) Fajne, mięsiste granie. IMO w ekstremalnym metalu sprawdziły mi się kapitalnie.

A vsd1s?

Mnie dzisiaj podeszły mrice 300 - 13 dolków na ali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To vsd2s. Na hasło muzostajnia minus 10% na mp2store.pl.

VSD2 bes S u mnie zostaĺy po odsłuchach. Ciężko żeby się w łojeniu pogubiły. Albo mrice - ale te z chin idą.

Edit - mp3store.pl oczywiście :)

Edytowane przez ZenekHajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To trochę niewłaściwy odtwarzacz sobie wybrałeś jak na taką muzykę...

Dorwałem w dobrej cenie, zawsze mogę odsprzedać i kupić inny.

 

IMO KC06A gniotą kompletnie VSD1. VSD2 nie miałem okazji słuchać, niestety.

Zastanawia mnie jeszcze różnica pomiędzy KC06A a KC06, przed chwilą przeleciałem recenzję i generalnie dużej rozbieżności nie ma. Pierwsze mają wydają się być dynamiczniejsze, z lepiej podkreślonym basem.

Edytowane przez cinc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

KC06A są cieplej strojone, bo KC06 są bardziej średnicowe. Do mięsistego grania KC06A będą spoko, bo akurat i perka ma power, i gitary dociążone jak trzeba, i góra świetnie wybrzmiewa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Minęło dopiero kilka dni, więc nie archeologia. Kiedyś Noise sprzedał mi OSTRY, ale, że poczta zgubiła paczuchę, to nawet nie miałem okazji przekonać się jak grają. Ostatnio postanowiłem, że spróbuję jeszcze raz i w pełnej rozciągłości zgadzam się z jego zdaniem. Na razie słuchałem dosyć krótko, więc muszę przyzwyczaić się do tej sygnatury brzmienia (zupełnie inna niż moje pozostałe słuchawki), ale o ile w melodyjnym rocku jakoś szczególnie nie powalają, to przy cięższych kawałkach jest naprawdę nieźle. Ciężkie kawałki mają naprawdę dużo mięsa i energii, nie nie huczy, nic się nie zlewa, jest dobrze. W zestawie masz trzy rodzaje tipsów - najlepiej brzmią według mnie na średnicowych (bodajże OS100).

 

Jeszcze nie wiem czy zagoszczą u mnie na dłużej właśnie ze względu na specyfikę grania, ale wydają się wręcz stworzone do ciężkiego brzmienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Minęło dopiero kilka dni, więc nie archeologia. Kiedyś Noise sprzedał mi OSTRY, ale, że poczta zgubiła paczuchę, to nawet nie miałem okazji przekonać się jak grają. Ostatnio postanowiłem, że spróbuję jeszcze raz i w pełnej rozciągłości zgadzam się z jego zdaniem. Na razie słuchałem dosyć krótko, więc muszę przyzwyczaić się do tej sygnatury brzmienia (zupełnie inna niż moje pozostałe słuchawki), ale o ile w melodyjnym rocku jakoś szczególnie nie powalają, to przy cięższych kawałkach jest naprawdę nieźle. Ciężkie kawałki mają naprawdę dużo mięsa i energii, nie nie huczy, nic się nie zlewa, jest dobrze. W zestawie masz trzy rodzaje tipsów - najlepiej brzmią według mnie na średnicowych (bodajże OS100).

 

Jeszcze nie wiem czy zagoszczą u mnie na dłużej właśnie ze względu na specyfikę grania, ale wydają się wręcz stworzone do ciężkiego brzmienia.

Noise zawsze prawdę Ci powie :D Właśnie to, co w nich jest najlepszego, to umiejętność zachowania odpowiedniej dynamiki nawet przy najbardziej ekstremalnych kawałkach. Nie wiem co prawda jakie ty masz te tipsy, ale w siatką powinny być czerwone OS200. Dla mnie najlepiej grały z Comply T, bo z OS200 momentami było za dużo huczącego basu jak na mój gust. Z drugiej strony jak ktoś lubi masywne pier***nięcie, to z tymi Ostrymi tipsami będzie miał kosmos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

OS200 (z siatka) tez probowalem, bo w zestawie jest jedna para, ale na tym co sluchalem bylo nieciekawie. Nie probowalem za to wcale tipsow podpisanych jako podbijajace bas, bo nie lubie za mocno podbitego basu. Sluchawki mozna na pewno okreslic bardziej jako techniczne niz muzykalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

KC06A są już może dostępne gdzieś na terenie kraju? Zastanawiam się nad zmianą, bo doki mam takie sobie, a z ATH ES7 rzadko już korzystam (średnio wygodne na dłuższe trasy w komunikacji miejskiej). Oczywiście, słuchane najczęściej jest mięso :D Cenowo - raczej zakres trzycyfrowy. Zależałoby mi na niezłej izolacji i wytrzymałości. Jakieś sugestie?

Edytowane przez hex4986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności