Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dokanałowe do 200zł z wysoką izolacją


gotian

Pytanie

Cześć,

 

Proszę o pomoc w wyborze słuchawek dokanałowych do 200 zł.

 

Potrzebuję ich do pracy w biurze, tak więc zależy mi na bardzo dobrej izolacji, ale również na jako takiej wygodzie. Myślę, że dobrym pomysłem w celu polepszenia izolacji będzie dokupienie pianek Comply Tx-, nawet kosztem pogorszenia jakości dźwięku.

 

Muzyka: klasyczna, rock, metal

 

Po przejrzeniu forum / recenzji, moje typy to:

  • Brainwavz M1
  • Brainwavz proAlpha
  • SoundMagic E10
  • SoundMagic E30
  • VSonic VSD1S

Oczywiście poza moimi typami jestem otwarty na propozycje :) Będę wdzięczny za pomoc :)

Edytowane przez gotian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kupując na forum nigdy nie miałem nieprzyjemności z powodu niesprawnego lub psującego się sprzętu...

Gdyby zepsuł ci się jack to koszt wymiany wynosi coś koło 20-30zł. Tym bardziej, że sprzedaje to zaufany kolega z forum...

Jak mi by tak zależało na izolacji to właśnie je bym kupił :P Zresztą miałem i lepszej odcinających słuchawek nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczytałem jeszcze troche recenzji i Etymotic MC jednak są postrzegane jako mało wygodne. W sumie nie ma się co dziwić, skoro mają dobrze wygłuszać to też muszę wejść głęboko w kanał...

 

Na razie nastawiam się na Brainwavz S1. Z jednej strony są opisywane jako dobrze wygłuszające, ale też wygodne. Jeżeli będzie problem to zawsze można zmienić pianki.

 

Co myślicie o tym wyborze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Opiszę kolego co ty robisz : pytasz się jakie słuchawki najlepiej izolują, a ja ci mówię o najlepiej to robiących słuchawkach w tej cenie.
Nie bierzesz ich nawet pod uwagę, bo ty sobie już wybrałeś S1, jeżeli Ci ma to pomóc w wyborze...

Tak bierz S1 będą zaje***e

 

ps. Nie znam innych tak izolujących doków, ja nie zwracam za bardzo uwagi na izolację w każdych osiągam zadowalającą :)

Edytowane przez Sound John
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Forum jest po to żeby dyskutować. Jestem laikiem w kwestii słuchawek, ale czytając "to i owo" zdałem sobie sprawę, że wysoka izolacja może wiązać się z małą wygodą. Tak więc trochę zmieniłem swoje preferencje.

 

Co do Etymotic MC, to chyba ustaliliśmy już że izolują najlepiej w tej cenie... Natomiast jak napisałem nie do końca mi odpowiadają.

 

Szukam słuchawek które ponad przeciętnie izolują i przy tym nie tracą na codziennej wygodzie użytkowania :)

 

ps. zrobiłem edycję w pierwszym poście odnośnie wymagań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najpierw warto by się było do nich przymierzyć :)

Ja byłem zagorzałym wrogiem dokanałówek i były one dla mnie synonimem niewygody. A pierwszymi wygodnymi były dla mnie....etymotic :)

W audio wiele rzeczy jest bardzo subiektywnych i warto jest uchem weryfikować co na sieci.

Rok temu moja sytuacja była taka: poza panasonic hje120 nie tolerowałem żadnych dokanałówek dłużej niż kwadrans.

Lubiłem sporo basu.

Dzisiaj: etymotic na małych triflangach to dla mnie szczyt wygody. A ich dźwięk to dla mnie referencja basu.

Także po wstępnych poradach proponuję olać internet i spróbować się dowiedzieć jausznie jak się opinie mają do rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności