Skocz do zawartości

DT-R10 v2.0 czarny dąb


michauczok

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim :)

 

Z premedytacją nie piszę o tym jak grają :D Mogę tylko powiedzieć że fajnie, dla mnie to takie dorosłe, kompletne granie. Poprzednich nie miałem pod ręką, więc nie ośmielę się porównywać ;p

 

Skromniś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz je jeszcze u siebie ? Wpadłbym... :ph34r:

Nie ma, już właściciel się chwalił http://forum.mp3store.pl/topic/18815-muzyczne-zakupy/?p=1319952

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowe, ale ciekawi mnie jak to gra. Czy po prostu będą to dt770 w ładniejszej obudowie, co w sumie też by złe nie było :P .

Stawiam, że brzmienie jest nie do poznania. Przynajmniej sądząc po moich A500X, które miały mniejsze przeróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym poczatku chciałbym wszystkim podziękować za zainteresowanie słuchawkami :)

Co do dzwięku to jako, ze nie jestem wytrawnym recenzentem to będziecie się musieli zadowolić moimi odczuciami i brakiem barwnego języka :P

Pozwolicie, że porównam je po prostu do stockowych DT 770, a mianowicie:

 

​Bas - zwiększyła się ilosć tego najniżej schodzacego i muzyka delikatnie piesci moje uszy co powoduje u mnie niesamowity relaks podczas odsłuchów

Srednica - mam wrażenie, że się trochę przybliżyła także brzmienie jest trochę mniejsza "V-ka"

Góra - wydaje mi się, że trochę się utemperowała i jak czasem stocki potrafiły zakłuć tak teraz jest przyjemnie (choć seriale z polskim lektorem trochę "szuszcza" znaczy lektor "szuszczy")

Scena - odnoszę wrażenie, że się poszerzyła bardziej na szerokosć niż głębokosć

Separacja się poprawiła i instrumenty sa bardziej poukładane, można wykryć co gdzie gra - na stockowych w niektórych kawałkach miałem wrażenie, że wszystko gra jakby było nałożone na siebie i to męczyło, a teraz mogę się wsłuchać w nowe elementy w znanych kawałkach:)

 

Reasumujac przetworniki z DT 770 czuja sie w drewnie jak ryba w wodzie i bardzo dobrze się z Nim dogaduja, dzwięk jest pelniejszy, przyjemniejszy i lagodniejszy dla ucha, a alpha pady to najwygodniejsze pady jakie mialem przyjemnosć stosować, ale prawdziwa lekcja dla skory bedzie latem, bo to ze teraz wytrzymuje kilka godzin to normalne, nie wiadomo czy będę takim chojrakiem latem:) ale wtedy najwyżej wrzucę welury i będę dalej słuchał:D

 

Odsluchy byly na Aune X1s, który okazał sie bardzo dobrym kompanem takze zestaw stacjonarny został skompletowany i dlugo (mam nadzieje :P ) nie bedzie zmieniany :)

 

Na zakonczenie klaniam sie w stronę Twórcy gdyż wykonal kawal niesamowitej roboty, a tak poza tym sluchawki na żywo prezentuja sie jeszcze lepiej! :)

Edytowane przez Gregio
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności