Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Piosenki W Kolejnosci Alfabetycznej


DjBacha

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, dobre pytanie. Mnie też to trochę irytuje :angry:

Problem wynika z tego że T10 to odtwarzacz flash.

 

Jeżeli macie wersje MTP:

Piosenki sa pokazywane w kolejności jakiej zostały dograne. Jeżeli chcecie alfabetycznie to trzeba sformatować T10 i w katalogu na kompie posortowac utwory alfabetycznie i następnie przekopiować na T10... ale ja tego nie stosuje :P. Lepiej zmienić format na UMS.

 

Jeżeli UMS:

Najpierw na stronie iriver trzeba zarejestrowac przy jużyciu numeru seryjnego urządzenia nasz odtwarzacz. Wtedy bowiem możemy zassac sobie program "iriver plus2" Przy uzyciu jego możemy zmieniac kolejnosc utworów bez potrzeby kasowania i kombinowania... Poprostu sortujemy lub ustawiamy jak chcemy a program zrobi reszte. Zaletą prohragu jest tez to że automatyvcznie sprawdza czy niema aktualizacje firmwarea naszego T10:d

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem lepszy sposób, a raczej pomogli mi userzy z forum skizo.org. Bawię się również w kieszonsolki Nintendo (Gameboy Micro i NDS), zatem potrzebowałem programu do sortowania folderów na kartach pamięci (system FAT, albo FAT 32 - nie pamiętam ;)): wczesniej Compact Flash, a teraz Mini Secure Digital. Pomocą okazał się program FATSort, który sortuje, ale uwaga: nie pamiętam, czy również pliki: alfabetycznie, numerycznie, etc. Możecie to sprawdzić sami i dac odpowiedź. Na pewno program sortuje foldery, pliki nie wiem, bo zawsze wrzucam foldery z plikami poukładanymi po kolei.

Jednym słowem spróbujcie mojego sposobu i potem dajcie znać, czy skutkuje. Obsługa jest banalna, wybieramy z listy rozwijanej nasze urządzenie flash, typ sortowania i "Sort" (albo podobnie).

 

Strona programu: http://hem.passagen.se/chsw/fatsort/index.html

 

EDIT: http://hem.passagen.se/chsw/nexsort/index.html - tu jest program tego samego autora, który na pewno sortuje PLIKI i foldery alfabetycznie. Sprawdźcie. Ja nie korzystałem z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności