Skocz do zawartości

IE80 za 39zł z allegro


adikadik

Rekomendowane odpowiedzi

 

anulują transakcję, a żeby Januszy ukarać... kasę będą oddawać miesiąc :)

Ale za co ich karać...sam się pewnie złościsz że nie zdążyłeś ;). Jak byś miał okazje zarobić to byś nie kupił?

 

 

600 szt. za 3-5% wartości rynkowej sztuki? to albo błąd ludzki albo paserstwo :) mnie to nie złości, to mnie bawi - ludzie są niepoprawni... a teraz ten biedny świstak z OLE OLE siedzi i wszystko odkręca z tych sreberek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie bo robicie bajzel jak świnie w chlewie.

Zróbcie sobie osobny wątek i piszta co chceta.

Nie idzie nawet muzyki posłuchać bo co chwilę dźwięk o nowym nic nie wynoszącym do tematu wpisie ile już 2 strony będą bez żadnego linku do okazji?

Naprawdę się cieszę że wam się udało i oby wam przysłali ale zbierajcie zabawki do innej piaskownicy :D

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

anulują transakcję, a żeby Januszy ukarać... kasę będą oddawać miesiąc :)

 

Ale za co ich karać...sam się pewnie złościsz że nie zdążyłeś ;). Jak byś miał okazje zarobić to byś nie kupił?

600 szt. za 3-5% wartości rynkowej sztuki? to albo błąd ludzki albo paserstwo :) mnie to nie złości, to mnie bawi - ludzie są niepoprawni... a teraz ten biedny świstak z OLE OLE siedzi i wszystko odkręca z tych sreberek...

Powiem tak...sam ich nie kupiłem, bo wiedziałem że to za piękne aby było prawdziwe, ale rozumiem tych co kupili po kilkadziesiąt sztuk. Ktoś zrobił błąd, ok, ale czemu ktoś nie miałby go wykorzystać? To tak jakbyś znalazł na ulicy 300zł, nie podniósł byś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie tam wykorzystywanie, oferta jest ofertą i przynajmniej w teorii jest wiążąca :) a nie widać nigdzie adnotacji, że to była informacja handlowatak czy siak, oby szybko zwracali kasę :D

#tapatalknięte

Dokładnie ja też tak uważam ale już nie będę pisał żeby warna nie zarobić ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj możecie się uzewnętrzniać na temat tych senków. Osobiście - wszystkim piszącym do godziny 16:30 dałbym warny. A niektórym kilka...

Waść już moderatorem nie jest :P

 

Dlatego napisałem "dałbym". Wydzieliłem Wam temat to się cieszcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulują to anulują - trudno. Jam zielony w temacie droższych doków. Myślałem że one po 150 zł (na allegro po tyle są, tyle że same kable) :)

Na morelach to standardowy błąd - jestem w stanie przytoczyć przynajmniej 3 przykłady. Raz też pokusiłem się na obudowę co PC po czeskim błędzie. W ramach "przeprosin" dostałem parę złotych rabatu na sprzęt który i tak miałem zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morele wystawiało jakiś czas temu Bitfenix Pandora za 53zł z tego co pamiętam - później dopiero poprawili po kilku mailach informację, że chodzi o panel boczny. Przy czym morele to inna sprawa - "Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.morele.net są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego." to mają w stopce i są kryci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności