Skocz do zawartości

Tablet


joseff

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam tabletu ok. 10 cali, który służył będzie mi do:

 

  • czytania internetu
  • czytania dokumentów w PDF
  • oglądania filmów (w tym YT i Vimeo)
  • słuchania muzyki
  • okazjonalnego grania

Stąd moje wymagania to:

 

  • dobry wyświetlacz
  • dobra bateria
  • dobra jakość dźwięku

 

Jesteście w stanie polecić mi coś do 1000 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoga.

 

Te nowe mają fatalne wyświetlacze i niską rozdzielczość, słabą wydajność :( Za to długo działają na baterii, ale moim zdaniem nie warte takich poświęceń.

 

Poprzednia, Yoga 2 10" - jest cacy.

 

Szkoda, że potrzeba 10". Nvidia Shield K1 za 850 zł jest rewelacyjny :) Jak ktoś szuka 8" to szczerze polecam, nie tylko do "gejmingu" - chociaż te funkcje zostały również zrealizowane wzorowo (świetny tryb konsoli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPad Air pierwszej generacji. Bezkonkurencyjny i pewne aktualizacje przez co najmniej 3 lata. Cena ok 1k i na prawdę warto, poza tym nie traci tak na wartości ;)

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał wyżej VanCas. Ipad i długo nic. Potem np. Samsung Galaxy Note 2014.

 

Takie troche mało obiektywne stwierdzenie :P

 

To zależy z jakiej perspektywy patrzeć... Dla mnie np. mając już telefon na andku i nie lubiąc przepłacać za nadgryzione jabłka, posiadanie tabletu (o niedużej matrycy) na tych OS nie ma jakiegokolwiek sensu. Stąd moja propozycja tabletu Della na OS windows, który dzięki swojemu modułowemu podejściu i dobrej wydajności może służyć zarówno jako tablet jak i desktop.

 

Ale może to tylko ja... Bo zawsze miałem podejście, żeby nie przepłacać i nie dublować sprzętu pod kątem funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tablet to ma być tablet. Dotykowych apek na Windowsa jest jak na lekarstwo, a obsługa funkcji desktopowych na dotykowym 11" to komfort żaden. Natomiast jak ktoś chce do tego klawiaturę i mysz podpinać, to już lepiej brać laptopa. Przynajmniej wydajność odpowiednio wyższa będzie w tej samej cenie.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj yoga 2 pro na Allegro są powystawowe za 1300zł. Bardzo fajny wyświetlacz.

Do takiego przeznaczenia najważniejszy będzie wyświetlacz i na to zwróć szczególną uwagę.

Nie wiedziałem, że yoga się tak rozmnożył. Chodziło mi oczywiście o yoga2. Ja jestem nadal zachwycony 8calowym yoga pierwszej generacji. Nie psuje się, nie słabuje. Bateria nie schodzi poniżej 20 godzin (po półtora roku, albo i więcej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poszukaj yoga 2 pro na Allegro są powystawowe za 1300zł. Bardzo fajny wyświetlacz.

Do takiego przeznaczenia najważniejszy będzie wyświetlacz i na to zwróć szczególną uwagę.

Nie wiedziałem, że yoga się tak rozmnożył. Chodziło mi oczywiście o yoga2. Ja jestem nadal zachwycony 8calowym yoga pierwszej generacji. Nie psuje się, nie słabuje. Bateria nie schodzi poniżej 20 godzin (po półtora roku, albo i więcej).
Przecież to Chińczyk to co się dziwisz ze się szybko mnoży Miałem pierwszą yoge ale tą 10cali, uczucia były mieszane. Głównie wyświetlacz taki sobie. Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoga 2 Pro to 13 cali, więc trochę za dużo. Poza tym nowa 1600+ zł...

 

Yoga 2 10" wydaje się ok, więc o niej poczytam, jak również o wspomnianym dellu i sony.

 

IPad air pewnie spoko, ale kosztuje 1500+. To zdecydowanie za dużo.

 

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności