Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet w MP3store Poznań 12 marca 2016


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nic nowego nie ma także nie wiem czy jest sens brać :-P. Po świętach będę miał lepszy zasilacz do focusrite 6i6 od bamboszka bo na te chwilę nie ma dostępnej kostki jaką bym chciał spełniającą parametry.

 

Ze sprzętu mogę wziąć Focusrite 6i6, Rapture AMP, zmodowane Shure srh750dj, Akg K7XX, Triple.Fi, VIVO XE800. Także piszcie co chcecie abym wszystkiego nie taszczył.

 

Chętnie bym posłuchał Focal Listen, Beyerdynamic T90, T70, Shiit Lyr (2), Zamknięte Denony z wyższej półki, jakieś ortodynamiki typu Yamaha yh1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nowego nie ma także nie wiem czy jest sens brać :-P. Po świętach będę miał lepszy zasilacz do focusrite 6i6 od bamboszka bo na te chwilę nie ma dostępnej kostki jaką bym chciał spełniającą parametry.

 

Ze sprzętu mogę wziąć Focusrite 6i6, Rapture AMP, zmodowane Shure srh750dj, Akg K7XX, Triple.Fi, VIVO XE800. Także piszcie co chcecie abym wszystkiego nie taszczył.

 

Chętnie bym posłuchał Focal Listen, Beyerdynamic T90, T70, Shiit Lyr (2), Zamknięte Denony z wyższej półki, jakieś ortodynamiki typu Yamaha yh1000

YH1000 w okolicy Poznania ma chyba tylko Krisio06.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Witam

 

Przepraszam że tak późno odpisuje ale natłok obowiązków robi swoje, generalnie spotkanie już będzie na sklepie, lokal powiększony, jeszcze zostało parę detali do dopracowania :)

 

Wstępnie proponuje 21 stycznia lub 28 stycznia czyli sobota np w godz. 11-14

 

Mam np cześć stołów i krzeseł które były użyte na tegorocznych Audio Show, więc będzie bardziej komfortowo

 

Co do sprzętu, warto ustalić kto co przyniesie, proszę też o sugestie co chcecie z naszej oferty do odsłuchu :)

Pozdrawiam

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przepraszam że tak późno odpisuje ale natłok obowiązków robi swoje, generalnie spotkanie już będzie na sklepie, lokal powiększony, jeszcze zostało parę detali do dopracowania :)

 

Wstępnie proponuje 21 stycznia lub 28 stycznia czyli sobota np w godz. 11-14

 

Mam np cześć stołów i krzeseł które były użyte na tegorocznych Audio Show, więc będzie bardziej komfortowo

 

Co do sprzętu, warto ustalić kto co przyniesie, proszę też o sugestie co chcecie z naszej oferty do odsłuchu :)

 

Pozdrawiam

SMSL VA 1 DK.

AK XB10

Fostex TH610

Audioquest nighthawk

Jakieś wyższe Hifiman he6 czy he 560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę przynieść:

Pono

C10

Panasonic HD10 - coś jeszcze dojdzie ze słuchawek

 

Chciałbym przesłuchać:

Audioquest nighthawk

zmodowane Shure srh750d od Damix-a

ATH MSR7

Focal Listen

Aune B1

Aune X1S

FOSTEX TR80 (80 Ohm)

DT800 i 990

 

Jakieś DAP-y z wyższej półki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedyne czego chciałbym posłuchać to Audeze Sine, ewentualnie jak są jakieś testówki to coś z wysokich Beyerdynamic(T5v2, T1v2).

 

Sądzę Damix, że jak weźmiesz Rapture to wystarczy, a jako dac będzie wtedy S16.

 

Truje o tych torach stacjonarnych, bo one najwięcej miejsca zajmują.

 

Nie mam już niczego z Aune poza S16, więc nie pomogę Zorg :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie mam planów na styczeń, więc wstępnie dopisuję się do listy, a ze sprzętów mogę zabrać praktycznie wszystko co mam w stopce, więc jak ktoś ma ochotę sprawdzić Staxy, czy inne Oppo, to dajcie znać :)

 

 

ja chętnie Oppo PM3 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie mam planów na styczeń, więc wstępnie dopisuję się do listy, a ze sprzętów mogę zabrać praktycznie wszystko co mam w stopce, więc jak ktoś ma ochotę sprawdzić Staxy, czy inne Oppo, to dajcie znać :)

Staxy i YH100 baaardzo mile widziane. Tylko uwaga, rezerwuję na cały meet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wpadł jeśli termin mi będzie odpowiadał. Mam w sumie podobną drogę do Poznania i do Łodzi, mogę dwa meety obskoczyć :D

 

Co będę miał do tego czasu nie wiem, ale wątpię żeby było to coś odkrywczego, w każdym razie na pewno SOMiCi V2 po recablu :)

 

to ja też chętnie - prawie je kupiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będę miał do tego czasu nie wiem, ale wątpię żeby było to coś odkrywczego, w każdym razie na pewno SOMiCi V2 po recablu :)

Przetrzymaj do tego czasu z he400i :D

To może jeszcze do Wawy? W AM będzie może w styczniu...

Tak się udzielasz ochoczo, że chyba planujesz skoczyć do Poznania co? :ph34r:

 

Co na pewno będę miał:

Xduoo X3 + Vivo XE800

SennGrado

 

Z oferty mp3store posłuchałbym:

Hifiman: He1000/Edition X

Fostex/Denon wyższe modele (th900/610, d7200) oraz t50rp

Audeze Sine

Beyery Amiron

Może jakiś Chord? Mojo?

GR07 do porównania z Xe800 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staxy i YH100 baaardzo mile widziane. Tylko uwaga, rezerwuję na cały meet :P

 

ja chętnie Oppo PM3 :)

 

GR07 do porównania z Xe800 :D

 

Chyba będę musiał zabrać cały sprzęt :P

Ja bym chętnie posłuchał R70x, ale chyba wszyscy forumowicze z Wielkopolski (i okolic) już sprzedali...

Edytowane przez kopec23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co będę miał do tego czasu nie wiem, ale wątpię żeby było to coś odkrywczego, w każdym razie na pewno SOMiCi V2 po recablu :)

Przetrzymaj do tego czasu z he400i :D

 

Może być ciężko, bo one już praktycznie leżakują w pudełku :)

To może jeszcze do Wawy? W AM będzie może w styczniu...

 

No Wawa to już dobre 220km w jedną stronę, chociaż drugiej strony we Wrocławiu byłem już ze 3 razy, a mam podobną odległość do pokonania po gorszych drogach :)

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dzwonił dzisiaj do mnie Mateusz i termin w lutym - ma być podany min. 3 tyg. wcześniej.

 

będzie założony nowy topic, gdzie mamy wpisywać co byśmy chcieli przesłuchać z oferty mp3store i żeby się skomunikować, kto co przyniesie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Jakieś nowe informacje na temat meet'u?

Jest szansa na Fostex TH900 rev 2, Beyerdynamic T5v2, Beyerdynamic T1v2 ?

 

Na pewno będą TH900, są aktualnie na stanie, resztę też postaram się ściągnąć :)

 

dzwonił dzisiaj do mnie Mateusz i termin w lutym - ma być podany min. 3 tyg. wcześniej.

 

będzie założony nowy topic, gdzie mamy wpisywać co byśmy chcieli przesłuchać z oferty mp3store i żeby się skomunikować, kto co przyniesie

 

Warto w końcu wybrać datę spotkania, założyłem osobny wątek, http://forum.mp3store.pl/topic/144357-meet-w-mp3store-poznan-11-lub-18-luty-2017/

 

Najlepiej się określić do końca przyszłego tygodnia ;)

 

Na tamtym wątku również ustalimy sprzęty ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności