Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony NWZ A15 a FiiO X3-2


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko GR07 wcale takiego basu aż nie mają, zwłaszcza na jasnym źródle. Mee P1 biją je zejściem w dolnych rejestrach na głowę, choć częściowo jest to uzależnione od nagrania... Złożona sprawa, będzie w mojej recenzji ;P Tak czy owak, mocno V-kowe granie nie jest zbyt uniwersalne, a można przecież znaleźć coś co ma dużo basu, a przy tym jest dosyć uniwersalne. Ja bym polecił na pewno Ostry KC06A. Grają ciepło, potrafią przywalić basikiem, a do tego mają naprawdę fajną średnicę i miłą, nie-ostrą górę. No i wyglądają obłędnie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko GR07 wcale takiego basu aż nie mają, zwłaszcza na jasnym źródle. Mee P1 biją je zejściem w dolnych rejestrach na głowę, choć częściowo jest to uzależnione od nagrania... Złożona sprawa, będzie w mojej recenzji ;P Tak czy owak, mocno V-kowe granie nie jest zbyt uniwersalne, a można przecież znaleźć coś co ma dużo basu, a przy tym jest dosyć uniwersalne. Ja bym polecił na pewno Ostry KC06A. Grają ciepło, potrafią przywalić basikiem, a do tego mają naprawdę fajną średnicę i miłą, nie-ostrą górę. No i wyglądają obłędnie :D

 

Tylko on właśnie, tej ostrości na górze potrzebuje :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vsonic vsd2s - v-kowe, mocno łupie. Z klasą łupie. Góra ostra, nie sybiluje. Mam od tygodnia na testach i do 3 stów najfajniejsze doki jakie słyszałem. Vsd2 (bez eski) z mniejszą ilością basu chyba u mnie zostaną, bo zacne to doki. Góra niespecjalnie wybrakowana względem etów hf3, a to już osiągnięcie. Obydwa modele fałkują, z tymże te z eską mają mega kopa. Skuteczne, więc pójdą z wszystkiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vsonic vsd2s - v-kowe, mocno łupie. Z klasą łupie. Góra ostra, nie sybiluje. Mam od tygodnia na testach i do 3 stów najfajniejsze doki jakie słyszałem. Vsd2 (bez eski) z mniejszą ilością basu chyba u mnie zostaną, bo zacne to doki. Góra niespecjalnie wybrakowana względem etów hf3, a to już osiągnięcie. Obydwa modele fałkują, z tymże te z eską mają mega kopa. Skuteczne, więc pójdą z wszystkiego.

 

No to jak góra przypomina HF3 które miałem kiedyś to faktycznie mu się spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w mp3store.

249 chyba.

W hong kongu aż tak taniej wyjdą? Tu masz gwarę na miejscu i można zwrócić. Jak różnica nie większa jak 25% to ja bym kopii nie kruszył o te pięć dych.

Są w mp3store ale bez tego znaczka S.

Można pogadać z mp3store albo WojtkiemC w sprawie sprowadzenia :)

 

Edit

Jak je masz to może sprzedasz po testach :ph34r:

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są moją własnością. Mp3store powinno mieć i jedne i drugie.

Natomiast mój egzemplarz podejrzewam że będzie do odkupienia, muszę zapytać.

Niestety nie ma, są tylko zwykłe Vsonic vsd2 za 229 zł :unsure:

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam co można zrobić z egzemplarzem który jest u mnie.

Jutro powinna pojawić się moja pseudorecka na muzostajni.

No dobra Panowie - powinny się pojawić na stronie mp3store dosyć szybko. Jak chceta mój egzemplarz - PW a ja przekieruję do koordynatora który mi je podesłał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z salonu Sony po odsłuchaniu a15. Niestety po jego odsłuchaniu spotkałem sie z wielkim rozczarowaniem mówiącym mi to coś gra gorzej od iPhone 5s naprawdę wszystko pewnie dlatego ze słucham muzyki głośno ale to naprawdę głośno . Dzisiaj przy okazji odsłuchałem sobie HTC one a9 i dźwięk w nim naprawdę mnie urzekł wiec teraz zastanawiam sie czy Fiio x3 i słabszy smartphone czy właśnie powyższy HTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź xDuoo X3. Taniej, bebechy niewiele gorsze od fiio i gra na poziomie, a do tego głośno. Z czego słuchałeś? Jakie to były słuchawy? Na vsonic a15 na 55-60% był dla mnie niesłuchalny. One są skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam że się tak podepnę do tematu ale czym różni się ten Sony A15 od tych na stronie Sony https://www.sony.pl/electronics/walkman/nw-a20-series/buy/nw-a25hn bo jedne kosztują 500zł a te drugie 1000zł XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam że się tak podepnę do tematu ale czym różni się ten Sony A15 od tych na stronie Sony https://www.sony.pl/electronics/walkman/nw-a20-series/buy/nw-a25hn bo jedne kosztują 500zł a te drugie 1000zł XD

Jeden ma 16 GB wewn.pamięci, drugi 64 ?

Wybaczcie, że w tym temacie ale dotyczy on m.in. Sony A15. Czy sygnał wyciągnięty z "soniacza" za pomocą kabla Fiio L5 będzie różnił się od sygnału z dziurki słuchawkowej ?

Owszem, przez L5 masz sygnał prosto z grajka, z pominięciem jego wzmacniacza.

Bardzo. Szczególnie przy dużej głośności.

Ja głośno nie słucham, a różnica jest dla mnie od razu zauważalna.

Wiadomo, że to zależy też od klasy wzmacniacza pod jaki podepniemy A15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra głośniej, gra znacznie lepiej przez L5 --> z B1.

 

edit : muszę sprecyzować to "znacznie". Nie wiem jak z innymi wzmacniaczami portable, ale z B1, dla mnie - tak, jednak trzeba wziąć pod uwagę osobiste preferencje.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam że się tak podepnę do tematu ale czym różni się ten Sony A15 od tych na stronie Sony https://www.sony.pl/electronics/walkman/nw-a20-series/buy/nw-a25hn bo jedne kosztują 500zł a te drugie 1000zł XD

Jeden ma 16 GB wewn.pamięci, drugi 64 ?[quote name="panpromek666"

 

Heh nie zrozumieliśmy się, chodziło mi o Sony A15 a Sony A25 ale już wiem że różnica tam polega na jakimś systemie wyciszania dźwięków z zewnątrz, według mnie to trochę taki pic na wodę bo to zależy od słuchawek ale powiedzie opłaca się dokładać do tych A25 te prawie 400zł ? Chodzi oczywiście o model 16GB bo 64Gb jest niedostępny w Polsce o ile wiem :/

Edytowane przez Matrix3756
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam że się tak podepnę do tematu ale czym różni się ten Sony A15 od tych na stronie Sony https://www.sony.pl/electronics/walkman/nw-a20-series/buy/nw-a25hn bo jedne kosztują 500zł a te drugie 1000zł XD

Jeden ma 16 GB wewn.pamięci, drugi 64 ?[quote name="panpromek666"

 

Heh nie zrozumieliśmy się, chodziło mi o Sony A15 a Sony A25 ale już wiem że różnica tam polega na jakimś systemie wyciszania dźwięków z zewnątrz, według mnie to trochę taki pic na wodę bo to zależy od słuchawek ale powiedzie opłaca się dokładać do tych A25 te prawie 400zł ? Chodzi oczywiście o model 16GB bo 64Gb jest niedostępny w Polsce o ile wiem :/

 

Widzę że masz sam sprzęt od Sony. Popatrz też inne bo konkurencja oferuje wiele ciekawych możliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam że się tak podepnę do tematu ale czym różni się ten Sony A15 od tych na stronie Sony https://www.sony.pl/electronics/walkman/nw-a20-series/buy/nw-a25hn bo jedne kosztują 500zł a te drugie 1000zł XD

Jeden ma 16 GB wewn.pamięci, drugi 64 ?

 

Widzę że masz sam sprzęt od Sony. Popatrz też inne bo konkurencja oferuje wiele ciekawych możliwości :)

 

Powiem ci że możliwe ale A15 idealnie mi pasuje bo fiio jest jak kloc :/ a ja mp4 mam zawsze w kieszeni ;) No chyba że możesz coś polecić co nie przypomina cegły, cenowo wychodzi podobnie noi żeby to grało :D BTW ma ktoś na sprzedaż Sony xb 1000 lub 700 ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności